Jump to content

Vintersorg


Kakashi

Recommended Posts

ovo ti je sa oficijelnog sajta...

 

 

 

As always a lot of things are happening in our minds and physical existence, both musically, spiritually and in other categories...

 

"The Focusing Blur":

 

Prologue Dialogue- the reason

The essence

The Thesis's seasons

Matrix odyssey

Star puzzled

A sphere in a sphere? (to infinity)

A microscopical macrocosm

Blindsight complexity

Dark Matter mystery (blackbody spectrum)

Curtains

Artifacts of Chaos (instrumental)

Epilogue Metalogue-sharpen your mind tools

 

 

=== === === === ===

 

 

 

Release date for the upcoming album is set to 16 February '04!

 

=== === === === ===

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo dobar bend. Imaju pravi vikinski duh, samo neznam zasto je to ovde kad bi trebalo da se svrsta u black.

zato shto je neshto vishe od blacka a i ne samo black , ima tu svega, od jazza i nordijskog folka do krajnje alternative......poslushaj malo zadnja 3 albuma......Andreas je uvek govorio da zeli da izadje iz okvira black metala (a citiram ga k'o hriscanin Bibliju

smile.gif "rece Vintersorgu u intervijuu tom i tom")

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

ovako na prvo slushanje novi album mi deluje prilichno haotichno i veoma mi lichi na Visions..... i da vam pravo kazem ,vishe mi se svidjalo kada je Andreas pevao dubljim glasom kao na ranijim albumima i sa Otyg-om mada Focusing blur deluje prilichno OK....vidim da Vintersorg opet zeli da napravi sintezu haosa i harmonije ,u muzici kao i u svom filozofskom sistemu i uopshte sintezu suprotnosti (makro i mikrokosmosa,Prirode i mehanichkog reda svemira itd)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi album je STRAAAAAVA, iako nije bolji od Cosmica, ili recimo, Till Fjallsa.

Mnogo toga novog, ne prestaju da iznenadjuju, i sto je najbitnije, ne prestaju da JEBU KEVU!!!! icon_rockdevil.gif

 

Ako cemo uopsteno o bendu(sto bi ova tema i trebalo da pretstavlja,valjda biggrin.gif ), mislim da je to jedini bend, sem naravno Guardiana, sa kojim ja zaista ZIVIM.....

Dugujem im dosta toga, kao i uostalom svi ljudi koji su ikada imali cast da cuju tu muziku.....

Jos samo da uspem nekad uzivo da ih cujem...... icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovako na prvo slushanje novi album mi deluje prilichno haotichno i veoma mi lichi na Visions..... i da vam pravo kazem ,vishe mi se svidjalo kada je Andreas pevao dubljim glasom kao na ranijim albumima i sa Otyg-om mada Focusing blur deluje prilichno OK....vidim da Vintersorg opet zeli da napravi sintezu haosa i harmonije ,u muzici kao i u svom filozofskom sistemu i uopshte sintezu suprotnosti (makro i mikrokosmosa,Prirode i mehanichkog reda svemira itd)...

ceo taj njegov filozofski sistem je jedna teshka budalashtina i baljezgarija koja shkripi i u metafizickom i u fizichkom segmentu, ali mu je zato umetnicxki segment svaka cast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj tako ,brate , 'ajde kazi shta shkripi u njegovom sistemu (btw u svakom sistemu bilo filozofskom ili religioznom mora uvek neshto shkripi ,to je posledica nesavrshene ljudske prirode icon_smile.gif ).Dakle ja se totalno slazem ,recimo ,sa njegovom teorijom Algol-a/Enigmatic spirit-a ,chak nije on prvi koji je izneo takvu hipotezu ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apelujem da se organizuje neki fond za jadnu decicu sa yumetala koja bi jako zelela da prisustvuju koncertu Vintersorga na festivalu u Sloveniji.... icon_cry.gif

 

Stvarno bismo mogli nesto da izakcijamo, ipak retko su oni toliko blizu, skoro nikad..... wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, ajde da se organizujemo da skupimo kesh!

Koliko tesko moze da bude, odradimo neku menjacnicu ili banku.... violent.gif

 

MOja dva ortaka su poprilicno reseni da idu, a ja cu da ih ispratim na bus i da KUKAM!!!! icon_cry.gificon_sad.gifno.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...