Jump to content

Cannibal Corpse


Srki

  

49 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

sto se i vi svadjate sa njim.kako nerazumete da smo mi svi glupi klinci jer slusamo cannibal corpse i trebamo da odrastemo,osisamo se i slusamo xzibita,satyricon i izlazimo u diskoteke i muvamo fensi ribe kao josif.ko je jos video nositi dugu kosu,nositi majice bendova i ici na te paljevinske koncerte i svirke..

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se i vi svadjate sa njim.kako nerazumete da smo mi svi glupi klinci jer slusamo cannibal corpse i trebamo da odrastemo,osisamo se i slusamo xzibita,satyricon i izlazimo u diskoteke i muvamo fensi ribe kao josif.ko je jos video nositi dugu kosu,nositi majice bendova i ici na te paljevinske koncerte i svirke..

ja sam napravio kompromis xD

 

n1165103492_1613577_4524.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

bolje kupiti neku korisnu stvar nego otici na koncert. :)

pa taj rad.bolje kupiti body majicu pa otici u diskoteku nego otici na neki koncert gde prokuvas,budes sav oznojan i smrdis..

ja sam napravio kompromis xD

jos samo da skines tu majicu i pustis kosu da mozes staviti 3 kile gela i bice sve okej :)

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se i vi svadjate sa njim.kako nerazumete da smo mi svi glupi klinci jer slusamo cannibal corpse i trebamo da odrastemo,osisamo se i slusamo xzibita,satyricon i izlazimo u diskoteke i muvamo fensi ribe kao josif.ko je jos video nositi dugu kosu,nositi majice bendova i ici na te paljevinske koncerte i svirke..

 

Nisi ti los covek,al te malo jebe pravopis

 

pa taj rad.bolje kupiti body majicu pa otici u diskoteku nego otici na neki koncert gde prokuvas,budes sav oznojan i smrdis..

 

Aha,znaci znojis se samo kad ides na koncert,kad igras fudbal,jebes i radis neke fizicke aktivnosti nema znoja?Bas si zanimljiv decko.Al kapiram da je vama najveci zivotni uspeh napiti se od dvolitre i prepricavati taj dogadjaj dok se opet ne okupite da pijete

Share this post


Link to post
Share on other sites

smajlikojisekrstidesnomilevomrukom

zaboravio si : na pochetku i kraju, nije chudo shto ne izlazi slika smajlija xD

 

Ovaj bend je najvece govno u istoriji metala.

nijedan bend koji je toliko kult da ima tonsku probu POSLE predgrupe ne mozhe da bude govno :)

mis'im dovoljno su dobri da sam nauchio da lupam mit huk sodomi xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi ti los covek,al te malo jebe pravopis

 

 

 

Aha,znaci znojis se samo kad ides na koncert,kad igras fudbal,jebes i radis neke fizicke aktivnosti nema znoja?Bas si zanimljiv decko.Al kapiram da je vama najveci zivotni uspeh napiti se od dvolitre i prepricavati taj dogadjaj dok se opet ne okupite da pijete

 

 

Ни твој правопис није ништа бољи. За почетак "ал" се пише "ал'". На крају реченице се ставља тачка. То је ово "." .

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmmm ko i obicno rasprava se opet resava ili zaplice na sve strane, samo ne kako bi trebalo.

 

Ok 50 poena odma za Cirila i metodija na forumu i njihove pravopisne argumente, pobedili ste, bravo/cao.

 

Da sam paljevina...hmmm pa ono, moguce, ne kazem da svi sad trebaju da nose kosice i sl,

kosa meni nije sibol metala kao takvog nego pobune, razlike od vecine i sl.(razlika je i u razmisljanju al izgledom se pokazuje jasna distinkcija)

A mnogo je lakse siriti muda po forumu i ici po gradu u havajci i muvati picke u disku,

pa kad dodjete na yu metal vi ste opet metalci.

 

al ja kad nesto radim -radim do kraja, nisam u fazonu da se takmicim i sl, izgleda da sam paljevina

al volim da izgledam onako kakav jesam. Vidis mene i onakve kao sto sam ja ljudi gledaju ko

raspadace i olos samo zato sto izgledam kako ja zelim, iako izgledam po mom misljenju normalno za onaj pink i grand olos.

Svestan sam da mi taj izgled i stav mnogo stvari u zivotu limitira i uskracuje, ne mojoj krivicom vec zbog zatucanih retarda,

al zabole me sta misle.

KKKK i sl sranja me jednostavno ... razocaraju, "pogledajte mene, ja sam ko i vecina ljudi, necu biti slican sub kulturi kojoj pripadam vec kontra tome" ok super al nemoj time da se hvalis.

 

 

A to sto je keri king i Hansi i sl sad celav, pa ok bicu i ja celav kad mi opadne kosa ili se promenim u razmisljanju ili iskuliram metal.

U krajnjem slucaju imam svoj mozak, i valjda ga imam dovoljno da mislim svojom glavom a ne njih da gledam ko bogove.

 

Za veliku Srbiju...pa ok svako ima razlog zgog cega mu nesto bode oci, ne znam koji je tvoj razlog sto ti ta ideja smeta al ok, tvoja stvar.

Edited by Speed_Dead
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...