Jump to content

Cannibal Corpse


Srki

  

49 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

luka,jel si mi ti bese rekao da je otkazano? da ga jebem,negde sam cuo al se ne secam gde.

joj,kako sam se smejao sad onim postovima gde corpsegrinder kaze da ce biti koncerta a poor twisted me i milenko su u fazonu "ne seeeeri,odakle ti to?!"

 

kako ste maloumni!vidis i sam da sam nov na forumu i nasao sam ovaj topic i nista nije pisalo za koncert!a nisam skontao svirke itd..tako da malo oladide moram malo da se usemim.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako ste maloumni!vidis i sam da sam nov na forumu i nasao sam ovaj topic i nista nije pisalo za koncert!a nisam skontao svirke itd..tako da malo oladide moram malo da se usemim.. ;)

 

 

Е, зато што си нов су те и зајебавали. И зато што си нов немој да вређаш да не би добио лошу репутацију. :) :) :) :) :) :) :) :)

Edited by Narsil

Share this post


Link to post
Share on other sites

a mukica mawa,on je now na forumu...greotica mawa...nemojte ga dirati,vid'te kako je swadak,sluca SFU,CC i DF...swatkica mawa...imas neku pesmu da mi preporucis od npr Last days of humanity-ja?

 

Ja sam se juce nasao sa Elderanom valjda (pretpostavljam), kako bih preuzeo ovu "fan" kartu, i pitao sam ga iz zajebavanja da li ce i ovo da se otkaze :)

 

Lik je rekao da nema sanse. Budite bez brige.

 

nemoj boba da diras,to je sve nasa ekipa.jesam u seveningenu mozda,al' imam itekako konekcija MALI. :pivopije:

 

 

sta je vama ljudi,ne samo da CC ima svoju publiku,vec i DF i O i to ne tako malobrojnu.racunam da ce ovo od svih ovogodisnjih koncerata najbolje proci.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

a mukica mawa,on je now na forumu...greotica mawa...nemojte ga dirati,vid'te kako je swadak,sluca SFU,CC i DF...swatkica mawa...imas neku pesmu da mi preporucis od npr Last days of humanity-ja?

 

 

 

nemoj boba da diras,to je sve nasa ekipa.jesam u seveningenu mozda,al' imam itekako konekcija MALI. :pivopije:

 

 

sta je vama ljudi,ne samo da CC ima svoju publiku,vec i DF i O i to ne tako malobrojnu.racunam da ce ovo od svih ovogodisnjih koncerata najbolje proci.

 

 

DAVIDE PUN MI TE JE KURAC VISE!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

fixed

 

ne mislio sam na I'M OUT..tj nema me vise na ovom forumu..

 

Благи је нетолерантан према новајлијама. Зајеб'о си се што си се с њим замерио.

 

i on je jednog dana bio NOVAJLIJA pa moze da mi za izvinjenjem SISA..i tako me bas briga poso se vise necu amo pojavljivati..

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

tek pre neki dan sam skinuo centuries of torment:the first 20 years.prvi i bonus dvd su odlicni,dok je drugi po meni barem dosta slabiji jer zvuk dosta varira.kako predjes sa koncerta na koncert moras non stop utisavati/pojacavati,pa onda smanjuj/pojacavaj bas itd itd.umesto da lepo sednes i uzivas non stop trebas da se cimas..no dobro sve u svemu odlicno su sve to upakovali i zanimljivo je bilo za pogledati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...