Jump to content

Analizator - abzulut tru grajnd


AnaLizator

Recommended Posts

  • Replies 513
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobro,evo i ja sam dosao ovamo da caskamo...kad sam jebeni licemerni kreten!Prokleti analizator zato i postoji da bi pljuvao ljude koji vise na ovom gay site-u, i koji nemaju nista pametnije da rade osim daq drkaju kurac ispred ekrana, i polemisu sa ljudima sa kojima se video 10 minuta ranije, i sa kojima moze lepo da se nadje, popije par piva, i porazgovara ko covek.

Ali, kad sam vec ovde, hvala svima onima koji me podrzavaju u mome pokusavanju da sam sebi nabijem kitu u levu uho,i sviranju u analizatoru kao direktni produkt ociglednog neuspeha u nastojanjima...

Ah,kad bi svi bili ko vi biggrin.gifa: E, da, OCU DA SVIRRRRRRRRAM!!!!!!!!!!! BOLJE I TO,NEGO DA VISIM NA OVOM GAY SITE-U, I UBIJAM SAMOG SEBE U POJAM!!!!! KAD PROCITATE OVU PORUKU (AKOI NE BUDE KASNO),ZOVITE ME DA ZAKAZEMO PRRRROBU!!!!!!!!!!!! A,U KURAC, BAS SAM BILMEZ...TREBA ME UBITI!!!! :cry: :x :cry: :x :? :x :cry::evil::twisted::evil::twisted::cry: :x :ne: :twisted: :ne: sad.gif ovi smajliji su bas ok...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Sta je, cekaces subotu?

 

Dao sam ti phone, na naselju smo, tako da...

 

PS. Kao da nisi mogao na licu mesta. A ti Gospava si mi na licu mesta rekao da je sve OK, takodje i Nenad, a jako je ruzno kada dodjes na net i vidis da pishu ruzno o tebi nakon sto pokusas nesto da uradis.

Slusaj Nemanja, jeste sve bilo OK izuzev sto si nam skratio svirku 15 min i skinuo nas sa tonske probe posle dve ipo pesme koje smo odsvirali, i sto si nas optuzio da smo sjebali MIXETU!!!!! violent.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde ljudi da cujem komentare za svirku koju smo imali u NS riders klubu u cetvrtak 1. aprila.

Ma sranje zivo,pogotovo onaj Sarkomman,a i Analizator i Anus Dei su me smorili max... icon_rockdevil.gifmrred.gif

Do not be shiting bitching na kurac nabing karing do sutra ujutring razvaling buljing od fucking.

 

 

 

 

 

 

 

Ps. Sta kazes na stih.

Plasim se kraja sveta

svoje smrti i ruskog ruleta,

Plasim se divlje zvezde sto pluta po nebu

i u beznadju trazi svoju mrtvu bebu.

 

 

Ovo sam smislio sinoc posle dvorista i nemam pojma kako sam ga do jutros zapamtio, jer sam bio u specificnom stanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ovo nema nikakve veze niti sličnosti sa Napalm Deathom.

Napalm Death je pirinač sa ljutom paprikom u poređenju sa

Analizatorom. Napalm Death je Deathastičan grind, čak i na

albumu scum, dok je Analizator треш-грајнд-блек-детх!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...