Jump to content

Post-rock


Recommended Posts

Remover"]ti reche da aix em klem sadrze neke clanove stars of the lid?

jel slicna muzika?

 

poz

 

ne znam jer nisam slushao stras of the lid...

muzika je po meni potpuno ista muzici kojom se bavi bend Windy & Carl... dodushe ima i Labradford-a, jer jedan tip je iz Labradforda, tako da mozda ima neshto i od Stars of The Lid mjuze...

znachi, drone, puna, ima vokala ali lechka, naravno spora, lsd-elichna... i tako to... nije loshe, ali Windy & Carl su bolji, odma' da ti kazem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miskovska bi mogla biti mnogo dobra kada bi se potrudila da izadje iz senke Heather Nove i njenog Oystera...videcemo da li ce joj to poci za rukom na tom albumu...

 

nema, lichi ona na Heather Nova-u, ali chini mi se samo jer je ova prva pochela da cepa... jer ipak, obe liche na ko zna koliko cura koje su se bavile slichno orjentisanom mjuzim... ove dve su samo modernije...

da pomenem npr. Joni Mitchell i josh jache da pomenem Linda-u Perhacs...

Linda Perhacs - Parelellograms, izashao 1970 pa ti sad vidi...

Linda je za Heather Nova-u kao Nick Drake za Jose Gonsales-a npr...

by the way, Lisa Miskovsky, tj. album Fallwaters, je inteligentniji od onog debi albuma, nema vishe onih klasichnih pro-pop pesama, tako da je definitivno nekomercijalniji... ima Heather Nova-e, ima zvukova KD Lang, ali ima i necheg shto karakterishem kao originalno... zakljuchak: mnogo mi bolji nego proshli..

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas sam, Kentisha, poslusao po prvi put explosions in the sky koji si mi snimio....incredi-fucking-bleincredi-fucking-bleincredi-fucking-bleincredi-fucking-bleincredi-fucking-bleincredi-fucking-bleincredi-fucking-bleincredi-fucking-bleincredi-fucking-bleincredi-fucking-bleincredi-fucking-bleincredi-fucking-bleincredi-fucking-bleincredi-fucking-bleincredi-fucking-bleincredi-fucking-bleincredi-fucking-bleincredi-fucking-bleincredi-fucking-bleincredi-fucking-bleincredi-fucking-bleincredi-fucking-bleincredi-fucking-bleincredi-fucking-ble!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

zato! ne sme da postoji razlog da se ne ode na eksplozije... ajd, Opeth, eventualno, ali ostalo ne dolazi u obzir! biggrin.gifa: mislim da sam dovoljno jasan, studenti, ucenici i muzicari! :twisted:

 

:roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Remover"]o cemu se radi?

 

u prevodu onog sto je Ken't rekao je:

 

jednom se zivi, majku mu!!!

 

zato...

 

conquering Zagorje!

 

 

poz

 

otkud znas da se jednom zivi??? :mrgreen:

 

ma, ljudi, ich bin the one who always je raspolozena za putovanja ali u ovom slucaju, kada se radi o zagrebu, pobedila je ljubav prema onim osobama koga svet zove 'mame' i 'tate'. elem, mogu ja da radim sta hocu ali moji se plase mog odlaska za zg... ma razumete o cemu se radi.

 

heh, ma svesna sam ja da treba da se uhvate svi ti momenti i da se koriste i koriste i koriste bas zbog prolaznosti vremena... i nas...

 

NEGO,

 

da li je iko slusao THE GREAT DEPRESION?

imaju jednu fenomenalnu stvar called SARGASSO SEE...

Share this post


Link to post
Share on other sites

zato! ne sme da postoji razlog da se ne ode na eksplozije... ajd, Opeth, eventualno, ali ostalo ne dolazi u obzir! biggrin.gifa: mislim da sam dovoljno jasan, studenti, ucenici i muzicari! :twisted:

 

:roll:

 

a za to ima vremena??? :twisted:

 

Danek, here we come! 8O

biggrin.gifa: biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cul de Sac?

 

Death of the Sun je jako dobar album.

jako su duboko zagazili, od snimanja zvukova koje fetus u stomaku ispusta, preko ill nature sounds i jurisnih ritmova sa sve umilnim zenskim "poklicima", krchanja na nekom matorom radiju koji najavljuje vazdusnu opasnost u londonu 41e. mnogo dobar album, mozda ne u rangu vrhunskih radova ovog benda ali svakako za respect!

 

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Calexico - Feast of Wire

 

mnogo dobar album.

 

i poslodnje vreme slusam to, Air, i Twin Peaks soundtrack.

 

vi idete na Explosions ..a ja istog dana idem na sud da platim neku kaznu....izgleda da sam u spetembru presao ulicu na crveno...bar tako kaze pismo.

 

dodjavola! :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...