Jump to content

Post-rock


Recommended Posts

jebem ih u pistace, ceo dan sam ih cistio po gajbi. icon_evil.gificon_evil.gif

 

Mene smaraju jarboli, cela ta beogradska urbana scena mi je pomalo isfolirana, lame i prilicno queer.

 

mada BlockOut... icon_rockdevil.gif

holy crap! ovo kao da sam se ja ulogovao pod Lazinim nickom i postovao... pogodio si vrh ledenog brega! respect za block out samo, ostali neka idu na b92 iz perioda rusenja Milosevica i u filmove Srdjana Dragojevica icon_smile.gif

Rope, kakav je nov album???

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko je jeo pistace jebem ga u rogove! evotigana.gif

 

da se razumemo to su bili post pistaci! trajali su dugo, bili su zrelo slani, nisu neshto narochito bili melodichni tj. nikakve palete ukusa raznih nije bilo... jednostavno krenesh da ih jedesh i polako, sve vishe i vishe ti se razvija zelja za njima... kao shto se , npr. razvijaju pesme Godspeed-a... eto!

 

azalu najbolji deo zurke je bio kad je onaj tip sjebao daske i kad sam ja gutao pistace ko blesav.... ohohoho da si samo mogao da me vidish! evotigana.gif

 

da ne promashim temu: Niko nishta da kaze o odlichnom bendu Refree! Sramno!

 

promaja/:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam hteo recimo mojave3...

nesto nisam siguran da je mojave 3 pomenuo iko ovde, pa me bas cudi da se momcina koja se ne razume u mjuzu ovu razbacuje sa takvim ingenioznim slowdive/chapterhouse projektom, veoma podobnim za sledece izdanje Sadcorean Vibe sa svojim relativno friskim albumom u kom pominju mog najomiljenijeg tenisera svih vremena... ej, Max Sadcoree, evo ti ga kolega da ne radis sam icon_razz.gif

lame je to sto izvodis, ako hoces da caskas, be our guest... otherwise, have a fine day to exit... icon_da.gif

 

poz 233.gif

Edited by Kent

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebali su keve.

bedak sto nisam kupio malu majcu da mi lepo vide bradavice.

 

 

mali, jebo ti bog oci u glavu, sve me boli od onog pada na Tashu. Prosuo sam se ko picketna.

 

 

pa sam bacio peglu pored crkve! BLACK METAL! icon_rockdevil.gif

 

TRANS AM konza uzivo.

 

 

ali ... the guitarist's mustache ... hiper svemir...

pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Clear Horizon

Clear Horizon je bend sastavljen od Jessica Bailiff i David Pearce.

Jessica Bailiff ima nekoliko solo albuma koje je izdala za kranky. Rdaila je neshto sa bendom Low, pre toga... David Pearce je Englez koji je cele proshle dekade radio, tj. bio frontman, jebeno dobrog benda Flying Saucer Attack...

njih dvoje su razmenjivali kastete preko okeana i tako je nastao Clear Horizon...

low, minimal, atmospheric, drone, whispering, pop, haunted, Slowdive, Mojave 3, Labradford, Hounted House...

 

Vidis mojave?!

Edited by geezer

Share this post


Link to post
Share on other sites

lame je to sto izvodis, ako hoces da caskas, be our guest... otherwise, have a fine day to exit... icon_da.gif

 

Naravno da bih caskao, ali nisam zaista dovoljno strucan kao vi, no pokusacu, ali vidis kako me onaj mali metalac docekuje. Fino, fino...

Share this post


Link to post
Share on other sites

mali, jebo ti bog oci u glavu, sve me boli od onog pada na Tashu. Prosuo sam se ko picketna.

 

 

pa sam bacio peglu pored crkve! BLACK METAL! icon_rockdevil.gif

 

TRANS AM konza uzivo.

 

 

ali ... the guitarist's mustache ... hiper svemir...

pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

reci brate. a od one pice na trgu sam se budio u 7 ujutru sa mucninom u grlu i malo u stomaku. i ondak uzeh slusalice i meshugganisao sam do 9 ujutru. nothing je konza! nego, kad ce onaj tvoj post-hop da ugleda svetlost dana? da pokazemo ovim laznim b92-urbanim-'likovima' kako se radi pravi hop icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...