Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

TRAze se BUBNJAR I PEVAC ZA BEND KOJI RADI MALSTEENA I SIMPHONY X...AKO JE NEKO ZAINTERESOVAN NEKA MI POSALJE PM...!!!!!!

 

Ja bi voleo cuti vasu svirku...mislim ako radite malmsteen-a...?!?!

...sorry sto sam skeptican ali nemogu si pomoci!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bi voleo cuti vasu svirku...mislim ako radite malmsteen-a...?!?!

...sorry sto sam skeptican ali nemogu si pomoci!!!

Exilion zna to da svira ,a ima zadnjih 2-3 godine previse gitarista koji mogu da sviraju malmsteena ko iz picke tako da nema sta da te cudi. :pivopije:

 

Mada sa obzirom da igra wow mozda je zaboravio da svira :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Exilion zna to da svira ,a ima zadnjih 2-3 godine previse gitarista koji mogu da sviraju malmsteena ko iz picke tako da nema sta da te cudi. :pivopije:

 

Mada sa obzirom da igra wow mozda je zaboravio da svira :mhihi::mhihi::mhihi:

 

 

Ma druze voleo bih ja to ipak videti...cuo sam ja i za likove koji kao sviraju dream theatre pa kad sam doso na svirku ... :confused:

btw upravo sada,uporedo sa aktivnoscu na ovom forumu,glead malmsteena live with new japan philharmonic...jbt taj je lud...

Edited by skoroGilbert

Share this post


Link to post
Share on other sites

By-Pass Trazi pevaca. Radi se o Alternative / Progressive / Rock bendu.

 

BY-PASS je oformljen 1997. Zvuk benda gradjen je na uticajima progressive rock, metal i grunge scene devedesetih.

 

Mnogi lokalni muzicari doprineli su zvuku benda tokom godina u stalnoj potrazi za savrsenom grupom umetnika koji su sposobni da stvaraju cuda pomocu svojih instrumenata i glasova.

 

Savrsenstvo izvodjenja i beskompromisni kvalitet zvuka i produkcije uvek su bili, a i danas su osnovna ideologija benda BY-PASS.

 

Mozete preslusati pesme na: http://www.myspace.com/bypassonline

Edited by joe o-pozition

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dvojici Ibanez uzivaoca i klavijaturisti potrebni bas i bubanj.Klavijaturistu moramo da nashtelujemo malo jer je bivsi pijanista,pa dok izdrka synt. Sviralo bi se od silvane do nirvane,al ne nirvana,sto znaci sve.Potrebni su nam ljudi koje vole a i znaju da sviraju,pa bi pravili neka nasa sranja a i imali tezge.

 

Bosko 064/3772-172

 

da,iz bga smo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nema ovde kojim slucajem neki new metal bend koji trazi gitaristu, ili neki ljudi koji bi da oforme jedan...?

 

 

daj bre nesto opisa. kolko godina, izgled, ribe, pivo, se bijes, karas. duga kratka kosa, muzicki ukus, sta samo new. ja ocu gitarisu ali da bude vulgaran 100%, picke ne primam. nije ni bitno kako sviras, samo da jebes kewe i to je to. aj pa javi mi opis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trazim bubnjara izmedju 18-24 god. Iskustvo totalno nebitno, samo ako je voljan da radi i napreduje.

Svira se Nu Metal, Groove metal i Metalcore.

 

Jbg, jedino ovako moze da se radi. :rolleyes:

 

 

Imash bubnjara - mene! = )

tj, ako i dalje vazi oglas...Ozbiljno bih radio, svirao sam u Godsmack tribute-u, imam svoj bubanj itd...

Evo ti moj mob, pa mi poshalji poruku (il' me nazovi) sa malo vishe detalja, pa da se izdogovaramo...

 

063/89-21-203

 

poz

Edited by zez87

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da, svi sviraju gitare, al nigde da vidim neku Metallica tribute svirku, al sa solazama :)

 

he he he haha...pazi lik je upoznat sa vama, gitaristi, sto ce reci zna kakvi ste gitaristi pa je napomenuo " ali sa solazama" !!

he he pa careee svaka ti cast!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle, još uvek tražimo bubnjara. Plus mala napomena~ budući da su se javila dvojica do sada koji ne znaju da sviraju duplu bas pedalu, ista je ipak neophodna...

Još se traži bubnjolog... Unfuckin'believable :(

Edited by LordHypnos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hear the rebel's voice is calling..

Musicians Wanted!

 

Potrebni retki, iskreni i posvećeni muzičari sa Irskim duhom za the Crew, bend podrške glavnom vokalu i tekstopiscu Irish Rover-u. Prava Irska muzika. Jedini autentični Irski rock 'n' punk izvodjač & izraz u Jugoistočnoj Evropi, Srbiji, Beogradu. Planirane žive svirke, rad na autorskom albumu itd. Sve vrste tezgaroša, pozera i poštovaoca domaćeg guslanja Irske muzike isključene. Više informacija na oficijelnom web sajtu.

 

Prijave & biografije slati na:

Irish Rover And The Crew

[email protected]

http://www.irishrover.org

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako...nisam ogranichen samo na metal, ali volim da sviram energichnu muziQ...

Najvishe bih svirao Godsmack ili neshto autorsko u slichnom fazonu (ne mislim na kopiranje Godsmack-a), ali nemam nishta protiv nekih drugih zanrova, ukoliko bi se ozbiljno radilo...Da, imam svoj bubanj, nemam duplu i za sad ne nameravam da je kupim (sasvim se dobro snalazim i sa jednom pedalom ;) )...

To bi otprilike bio zajednichki odgovor na sva vasha pitanja...pa, ko voli-nek' izvoli... = )

Edited by zez87

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bi voleo cuti vasu svirku...mislim ako radite malmsteen-a...?!?!

...sorry sto sam skeptican ali nemogu si pomoci!!!

 

Pazi nasao sam gitaristu koji moze da svira sve pesme :) i basistu,..ja istina da nisam Jens Johanson ali mogu da odsviram sve :) ..jedino su nam pevac i bubnjar problem..pa ih sada trazimo...vec su se neki ljudi javili,pa cemo videti kako to funkcionise. :) ali cim budemo napravili svirku licno cu te obavestiti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...