Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Sta vam treba, tj. sta nudite smile.gif ??

 

Molio bih sve koji su na ovom forumu otvarali posebne teme vezane za formiranje bendova ili potragu muzicara, da postuju ovde isti text kako bih mogao da obrishem teme... Ako neko ne odreaguje do nedelje to cu uraditi licno, naglashavajuci o kojem se clanu radi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gruoa the Afterlife poziva,trazi ili kako god,znaci,pevaca verovatno neko i zna nas reoertoar koji bi trebalo da se jos vise prosiri.Ukratko

iron maiden

helloween

stratovarius

dream theater

malmsteen

simphony x

majestic

royal hunt ++ jos ...

naravno planiramo da se muzikom bavimo i mnogo ozbiljnije autorski rad se podrazumeva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ovako:

 

Pre jedno 4 meseca drugar, inace jako dobar gitarista, i mozda jedan od najboljih gitarista Novog Sada od mladjih generacija(87.), primetio me je kako pevam, i rekao mi je da sam "preteran" .E sada, pre koji dan me je vrlo obuzela zelja da pevam u bendu, ali problem je sto ne mogu nikako da nadjem clanove.Gitaristu bih mozda mogao, ali je i to dovedeno u pitanje.E sada stvar je u tome da ja ocajnicki trazim dobre muzicare kojima treba bend pa da se nekako sklopimo i uklopimo.Omiljene grupe su mi Nightwish, Symphony X, Dream Theater, Sonata Arctica i stare rock grupe poput Purple-a, Zeppelina, Scorpionsa, Skid Row bla bla bla...E sada ja nisam stvoren za tenorski glas ali najbolje mi ide pola oktave nize(ako je neko cuo Hollow Years-Dream Theater, znace o cemu se radi, jer je to pesma koja mi jako dobro ide).Za sve dalje informacije ako bilo ko zeli da "stupi"u bend nek mi se javi na [email protected] (inace burazerova je adresa ja malo kradem, moja je [email protected] ali nemam kesha za produzenje vremena ), tako da vas sve molim iz NS i okoline da mi se jave na ovu e-mail adresu ako hoce da svirkaju

 

HAIL METAL PEOPLE

 

reche nas drugar cottager biggrin.gif ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend DOMINATION trazi pevaca za ozbiljan rad na pesmama sledecih grupa:

 

Iron maiden

Children of bodom

Bling guardian

Megadeth

Metallica,

 

po neke pesme od Halloween-a, Pantere i Sepulture,

kao i za ozbiljan rad na autorskim stvarima u power/progresiv zanru

 

Zainteresovani moogu da se jave na pp ili telefon 063/8835-107 Aleksandar ili 063/8365-264 Karlo

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Potreban gitarista koji bi bio voljan, a da pri tom i moze da svira KoRn, Deftones, Machine Head, Fear Factory, Mudvayne i slicno...

 

Ako si u tom nekom fazonu trebas nam ZA STALNO!!!!!!!!!

 

Manje-vise sve informacije mozete dobiti na:

063/8523-378

064/221-9157

 

______________________________

Share this post


Link to post
Share on other sites

GITARU sviram nekih 4 godina...uska specijalnost su mi solaze....glavni uzor Alex Skolnick ( chovek koga je nemoguce kopirati biggrin.gifa: ) - svirao bih u nekom death/thrash bendu.

____________

Uxor contenta est,quae bona est uno viro!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Thrash metal bend Space Eater traži bubnjara iz Beograda koji svira dobro duplu pedalu (i istu poseduje, da ne moramo stalno da je iznajmljujemo). Rad za početak na autorskim stvarima (neke pesme su već gotove), a od obrada poželjno je, nije neophodno, poznavanje bendova Agent Steel, Megadeth, King Diamond, Overkill, Testament, Dark Angel, Slayer nešto klasičnog heavy zvuka tipa Helloween, Accept, Running Wild, Iron Maiden...

Samo mi pošaljite pp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Klavijaturista(on ili ona)za rad u melodic black bendu(za prvo vreme obrade Vintersorg,Borknagar,Havayoth-iako ovo poslednje nije black,i jos toga).

Religiozna(extremni vidovi) opterecenost nije pozeljna.Ne planiramo se ogranicavati samo na black.

Zainteresovani(ako ih ikad bude)neka me kontaktiraju preko pp.

P.S.Potrebno je da ta osoba poseduje svoje klavijature.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potrebna osoba koja svira + poseduje akusticnu gitaru. Kompatibilnost sa slicnim (akusticnim) instrumentima je pozeljna (a ni posedovanje istih ne bi bilo lose...)

Takodje, ako neko eventualno svira pikolo flautu (biggrin.gif) ili makar obicnu (btw. blok-flauta nije opcija!) neka se slobodno javi! Takodje je pozitivno umece sviranja (relativno) slicnih instrumenata (recimo panove frule).

Krajnje pozeljno poznavanje celtic i medieval-like melodija (<- pod ovim poslednjim mislim prevashodno na Blackmore's Night).

Kontakt preko mejla (ima dole, al' evo i ovde [email protected])

Inace, Beograd je u pitanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ok, ako postoji neki bend koji trazi pevacicu, neka se javi na ovaj broj telefona: 063 86 55 888 - Milica

 

Posto to nisam u pitanju ja vec moja naj ortakinja, da sada ne smaram previse, ona moze da iznese skoro sve visine glasa, tako da to nije problem.. Inace, pevala bi u bendu koji bi svirao neki black, gothic, mada i druge stvari dolaze u obzir.

Pozeljno da clanovi budu iz BG-a ili okoline.

 

Da, samo da dodam, HITNO!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad dobro pazite:

Trazi se bubnjar za Manowar tribute bend u kojem ce osim mene (bas) svirati jos Dusan iz Draconica (gitara & synth) i Vlada iz Abonosa (vokal).

Dakle, trazi se neko ko itekako zna da svira, da ima dugu kosu i da je upucen u ovaj kult. biggrin.gifa: Samo da jos kazem da je prva pjesma koju mislimo odsvirati na koncertu Agony & Ecstasy kompletnu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trazi se basista za bend (Rain Delay) koji stilski najvise "vuce" na: Anathema-u, Saturnus, EverEve, Empyrium...spoj emocije i energije (black delovi u pojedinim pesmama)...6 gotovih autorskih stvari...poneka obrada...

U postavi su za sada:muski vokal(growl/clean)/gitara, zenski vokal, druga gitara i bubnjevi.Planira se i ubacivanje violine...

Svi zainteresovani mogu se javiti na sl. telefon:

064/11-562-46 (Dushan)

 

P.S.Rain Delay ce uzivo nastupati 18. okt. u KST-u (svirka sa bendom Consecration).

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

potreban vokal ( muski ili zenski ) nije bitno

bitno je da zna da se dere u stilu mudwayne i korn, ali da moze da otpeva ponekad.

muzika je hibrid slayera,venoma, malo maidena , tool, korn. NIJE KLASICAN HEAVY, BLACK TRASH ILI BILO KOJI METAL koji se vezuje za fantazijsku tehniku ili nightwish vokal. Sa foricama gorepomenutih bendova radi se krljachina ( samo autorske stvari),

da ne bude mnogo mator/a ( preko 21 god)

Ako ima zainteresovanih neka salju iskljucivo SMS na 0638521748

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trazi se dobar pevac,ne preterano mator ali dovoljno star da nema problema sa mutiranjem.Potrebno poznavanje pesama g'n'r-a.Vokal mora biti clean, jer je u pitanju hard rock.

 

Takodje je potreban i bubnjar za isti bend.

 

Ostali clanovi benda su darijus,kockobass,(obojica sviraju jedno 10-tak godina) klavijaturista koji nije na yu-metalu i moja malenkost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj drug gitarista (Pelle) i ja na basu smo osnovali bend "Jaje na Oko". Sto se tice repertoara tu su pre svega heavy i trash metal (moji uticaji) i grunge i ex-yu rok '80-ih (njegovi uticaji). Od bendova koje obradjujemo izdvojio bih Metallicu, Iron Maiden i Nirvanu. Naravno ima i drugih stvari (jedan svestran bend). Volimo da se zezamo sa hard 'n' heavy obradama narodnjackih, tehno i rep hitovima. Imamo i nekoliko autorskih pesama u metal fazonu. E, sad najbitniji deo:

Trazimo (ovaj redosled ide i po hitnosti):

1.bubnjara-da je iz NS-a ili blize okoline (Kac, Stepanovicevo, Futog,... i da je 84-87 godiste.

2.gitarista-opsti uslovi isti i da dobro zna solo.

3.vokal-opsti uslovi isti, da ima jak glas, relativno velik raspon, a pozeljno je da bude 'rapavi bariton.

4.sledeci clanovi nisu obavezni, mada mogu da nam se jave:

a)zenski vokal

b)klavijaturista

v)celista, violinista, guslar (da, dobro vidite) i uopste svako ko zna da svira nesto

Opsti uslovi isti za sve.

Saradjujemo i sa hip-hop dj-om Rapmaster C-jem koji nam miksuje demo snimke.

Za sve informacijeobratite se na privatne poruke. 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Potrebni su gitarista i bubnjar koji zive ili studiraju u Novom Sadu i koji su spremni da sviraju melodicni, tehnicki, brutalni death metal. Potrebo je da ovi ljudi sviraju barem 3 godine i da imaju nekakvo solidno predznanje.

Takodje je potrebno da poznaju rad sledecih bendova: Malevolent Creation, Deeds Of flesh, Dying Fetus, Deicide, Brutality, Morbid Angel, Cannibal Corpse, Monstrosity, Incantation, Mortification i Krisiun.

 

Sve koji ispunjavaju ove uslove molio bih da se jave na [email protected] , a ne da komentarisu na ovoj temi.

 

HVALA!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...