Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Pošto se niko do sada nije javio od ''kandidata'', moraću opet da zamolim za:

 

Heavy metal bendu potrebni bas gitarista i bubnjar, pol,godine i iskustvo, nisu od značaja.

Bitno je da su oni koji hoće da sviraju ozbiljni i posevećeni materiji (kol'ko god ovo glupo zvučalo:)).

 

info na mail: [email protected]

ili preko pp-a.

 

 

 

P.S:

GRUPI RIBE I REDOVNA PLATA OBEZBEDJENI!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

MAjku mu pocecu da kloniram bubnjare da ne maltreriraju vise bendove...za mene jednog Vinnie Paula za pocetak :) :) :)

 

e odlichno, kloniraj i meni, ako ti nije frka, jedno 2 komada, za swaki sluchaj ...da imam u rezerwi.. :mrgreen:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

 

 

i opet... ako je neko zainteresowan da swira bubnjewe u black metal bendu neka se jawi na pp :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

e odlichno, kloniraj i meni, ako ti nije frka, jedno 2 komada, za swaki sluchaj ...da imam u rezerwi.. :mrgreen:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

i opet... ako je neko zainteresowan da swira bubnjewe u black metal bendu neka se jawi na pp :pivopije:

 

 

Uradicu ti to ali za 500 evra...jbga troskovi intervencije...offtopic

 

 

Ajde ljudi javte se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban neko za scream & growl za death metal bend. Sviramo svoje stvari - nesto tipa Death/At the Gates/Black Dahlia Murder. Ima nas 2 gitare, bas i bubanj. Imamo prostoriju.

 

064/2480-799 Bojan

 

moze i na pp

 

Zar je dotle doslo da na yum kacis oglas ;) ?

 

 

BTW, za potencijalne vokaliste - u bolju kombinaciju NE MOZE da se upadne :rockdevil::muzicar: !!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

e odlichno, kloniraj i meni, ako ti nije frka, jedno 2 komada, za swaki sluchaj ...da imam u rezerwi.. :mrgreen:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

i opet... ako je neko zainteresowan da swira bubnjewe u black metal bendu neka se jawi na pp :pivopije:

 

Емо пиле има право, дајте два-три бубњара чисто да их држимо у некој тегли за "не дај Боже". :) Оглас је исти: БЕНД NoYz? ТРАЖИ БУБЊАРА!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato i imam warn...nego da te pitam gde si naso bubnjara...jel ti bio poznanik ili si dao oglas?

preko zajednickih poznanika ;)

 

e' date='13. 11. 2006, 22:53' post='1233813']

Zar je dotle doslo da na yum kacis oglas ;) ?

BTW, za potencijalne vokaliste - u bolju kombinaciju NE MOZE da se upadne :rockdevil::muzicar: !!!

Sto da ne. :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...