Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Pa jbga uci genetiku...dacu ti literaturu...dodjes kod mene...imam tajnu laboratoriju velicine kragujevca i da se bacimo na genetski inzinjering :) :) :)....ovo zadnje je zvucalo homoseksualno ali se misli na kloniranje bubnjara vestackim putem...pomocu stem celija generisanih na masini

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Што ти није уопште лоша идеја, јер капирам да је лакше створити материју него наћи доброг бубњара. :)

 

 

Pa otprilike :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Basista i bubnjar koji su voljni da sviraju Soundgarden, Alice In Chains, Audioslave, Pearl Jam, Stone Temple Pilots, Sabate... il nesto od toga... javite se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko jednom reche da je jedan power metal bend jachi od chetiri metallica tribjuta...U PRAVU JE!!!

 

Evo ovako...JEDINOM!!! heavy/power/prog metal bandu u Novom Sadu (Pored delimichno New Mythology, s kojim delimo bubnjara :D) trazhi dobrog pevacha, nash neshto otkazuje...momak je u bosni i ne znamo da li ce ostati u bendu, ima tehnichkih problema, kurbla se zablecnula :mrgreen: ...Potrebno je da je pre svega OK lik, i mora biti ludak...treba da mozhe da otpeva sledece stvari:

Stratovarius - Speed Of Light

Sonata Arctica - 8th Commandment

HammerFall - Way Of The Warrior

Blind Guardian - Majesty

Judas Priest - Hell Patrol

Necu vishe da otkrivam...ubice me ostatak benda... :D

 

Zaboravih reci, ko je zainteresovan, neka se javi meni na mail ili nek mi shibne PM...ja ne vodim bend, al jebem ga ja, bar ovo da sredim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...