Jump to content

Exiled


RNA

Recommended Posts

Cudno za mene je Rapid Force skoro pa nov bend,zar si propustuo osamdesete?

Ma, erol se pocetkom 90-ih dosta druzio sa beogradskom ekipom, posebno sa Jaksom iz Rapid Force-a. E, kako je to dobar bend bio u demo periodu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bez njega i ne moze da funkcionise. On i jeste Exiled! On pravi svu muziku, a napisao je i tekst za pesmu 'Exiled' sa prvog albuma. Osim njega, jedino je pevac Dzon Kejson od pocetka u bendu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prenecu Erolu da se pojavi na forumu, cim se prikaci na net. Sada je u fazi kukanja sto ne moze ovde da nadje ni izbliza brz net kao u Americi. Dobrodosao u Srbiju!

Danas mi je svecano urucen master novog albuma. Pauerskiji je nego prethodna dva, sa malo dodate thrash zestine, ali i dalje veoma melodicno. Odlican je, to je sve sto cu reci, samo nemam nazive pesama, pa da ostavim komentar i o pojedinacnim pesmama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 6 months later...

Nabavio novoga albuma..sa neta jebg...odushevljen sam! :rockdevil:

 

Ono kako sam ochekivao da ce da me zarazi novi Paragon, tako me zarazi "Blood sea"..tako da me razocharanje nakon "Forgotten P."a, relativno brzlo proshlo. Produkcija primetno chistija u odnosu na prvi..though pri tome su cenim i malko izgubili na sirovosti u odnosu na prvi album, ovo izdanje je daleko melodicnije..hm...ovo je iskreno us power/heavy...moze slobodno da se tema prebaci odavde na Heavy forum ;)

 

Nema nit loshe nit dosadne...otvaraljka "Fire Across The Land" ima taki epic refren da mi je jutros kad ustadoh samo to bilo u glavi...mlogo zarazno... Druga najjacha mi je predzadnja "they Spoke To Us", najteza pesma albuma, catchy riffi kako oces..u refrena chak ima i growl, koji je mogao biti glasniji...Fools Gold isto jaka, Blood Sea prejak refren :rockdevil: ...

 

9/10

 

Faaaaaajrrrrrrr akrrrooooosss d leeeeeeeeeennnnndddd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Овај албум им је чвршћи од првог, али мени први остаје најдражи. Знам скоро све песме с њега напамет.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je bash obrnut utisak..ovde nema tol'ko vratopomerajuceg materijala, dok na prvom ima..

 

Ja ga bash juche pushtah, dok sam chekao da "stigne" novi..da se "podsetim", ali pola pesama sam bukvalno znao napamet..dosta ga slushah pre...steta sto na novom nema radova tipa "False Identity", najjacha njihova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Оне из Helliona треба казнити колико их графички унаказе. Ниједан албум визуелно није добро изгледао, осим "Fortune Teller". И таман помислиш да ће и остале надаље тако радити, кад ево ти шугавог дигиталног омота.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта мислиш ко је оставио највише трага на мој музички укус? У ствари, једноставно су се погодили.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Оне из Helliona треба казнити колико их графички унаказе. Ниједан албум визуелно није добро изгледао, осим "Fortune Teller". И таман помислиш да ће и остале надаље тако радити, кад ево ти шугавог дигиталног омота.

 

Jes, ovaj za Blood sea mi i najruzniji...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ту је, раме уз раме са омотм за "Blade Of Death" плочу. Да се не збуниш, то је винилно издање првог албума са 4 песме са другог албума у демо варијанти као бонусима.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...