Jump to content

Blind Guardian


Recommended Posts

Bice vise od 2000 kako kazu...ma dajem koliko treba...

Nego ja bih ipak dao 20 dana do rasprodaje karata...a nesto mi govori da cu ja nekako da ostanem bez karte...zivim bogu iza nogu...tako da dok se iscimam da dodjem u Bg sve ce rasprodati...

...ali dobro tu nam ostaje Tankard...user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bice vise od 2000 kako kazu...ma dajem koliko treba...

Nego ja bih ipak dao 20 dana do rasprodaje karata...a nesto mi govori da cu ja nekako da ostanem bez karte...zivim bogu iza nogu...tako da dok se iscimam da dodjem u Bg sve ce rasprodati...

...ali dobro tu nam ostaje Tankard...user posted image

a gde zivis?ja jesam u bg ali zasto imam osecaj da necu uspeti od mnogih obozavalaca iz svih krajeva da kupim kartu:))))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

u da znas koji sam baksuz ne bi tako mislio icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

mislim kad god ja odem nesto da kupim to nece raditi ili ce se naesto desiti:))))mislim radnim danom i to u pristojno vreme prodavnica je zatvorena !!!a inace nije....to samo sto sam ja zazelela da kupim nesto!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Starbreaker - Ne brini,to shto zivish van BG-a necje ti biti problem...karte cje biti distribuirane na dosta mesta po Srbiji + cje verovatno biti mogucjnosti naruchivanja poshtom!

 

Deo karata bicje odvojen i za fanove iz Bugarske,Madjarske,Slovenije i Makedonije,s obzirom na to da Guardiani sviraju samo u Srbiji i Sloveniji,a ne i u ostalim okolnim zemljama...Shto opet ne znachi da necjesh biti medju srecjnicima koji cje dobiti kartu icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ti stvarno mislis da ce karata biti na 5 dana pre koncerta?! laugh.gif To ce ti nestati dragi moj sredinom septembra...

:]

Jel ti stvarno mislis da ja stvarno mislim da tako nece biti?

Shvati to kao kredit a rodjendan kao kamatu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nece moci plave armije mraka nista protiv nasih Maceva +3...

...This has now gone too far...user posted image

Hej ja imam Long Sword +3/+6 vs Lawful Evil creatures icon_smile.gif

A i Chain Mail +2 icon_smile.gif

 

Ma ne brinite se oko karata polako bice za sve ( ma vazno je da ima za mene icon_smile.gif )

 

A ja cu biti u PRVOM redu i pevati... pa sve icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Starbreaker - Ne brini,to shto zivish van BG-a necje ti biti problem...karte cje biti distribuirane na dosta mesta po Srbiji + cje verovatno biti mogucjnosti naruchivanja poshtom!

Pa dobro ako je postom mozda cu i moci ali ovde u Pirotu nemate kome da date da ih rasprodaje...

 

Deo karata bicje odvojen i za fanove iz Bugarske,Madjarske,Slovenije i Makedonije,s obzirom na to da Guardiani sviraju samo u Srbiji i Sloveniji,a ne i u ostalim okolnim zemljama...Shto opet ne znachi da necjesh biti medju srecjnicima koji cje dobiti kartu

Pa dobro to je fino od vas ali bugari sigurno ne bi ostavili nama karte...ipak podrzavam taj gest...user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oj deco bre smirite se! Nemojte da se zentate za karte, pa kupicemo vam mi! Gollum kupuje Lake-u, ja mogu da uzmem tebi Starbraker i onda lepo svi zajedno u prvi red! A pijanka posle! Niste ludi valjda da se odvalite ko majke pa da se ne secate certa?! Uglavnom, Gollum i ja cemo svakako ici zajedno da uzmemo karte i to prvi dan chim se otvore prodajna mesta, tako da ko je zainteresovan da mu mi uzmemo karte neka mi javi na PM da se izdogovaramo! Aj ljubim vas! Stay heavy!!!! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa eto ja bi da mi uzmete karte....al kad nameravate to i kako?kako da ne panicim i da se smirim?????pa to su guardiani icon_rockdevil.gif

vidis , pre nego sto se puste karte u prodaju, mi cemo svi znati i onda ti odes do poste , posaljes QoD pare (koliko god treba za kartu) preko postneta , ona to primi i kupi ti kartu , i ti imas kartu , a kako ce da ti je da to se dogovorite! kapis??? laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oj deco bre smirite se! Nemojte da se zentate za karte, pa kupicemo vam mi! Gollum kupuje Lake-u, ja mogu da uzmem tebi Starbraker i onda lepo svi zajedno u prvi red! A pijanka posle! Niste ludi valjda da se odvalite ko majke pa da se ne secate certa?! Uglavnom, Gollum i ja cemo svakako ici zajedno da uzmemo karte i to prvi dan chim se otvore prodajna mesta, tako da ko je zainteresovan da mu mi uzmemo karte neka mi javi na PM da se izdogovaramo! Aj ljubim vas! Stay heavy!!!! icon_rockdevil.gif

Pa sta da kazem...hvala...to je taj pravi duh Metala...dogovoricemo se vec...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...