Jump to content

Blind Guardian


Recommended Posts

Taj DVD su snimali na specijalnom festivalu u njihovoj organizaciji (koji carevi) sa sve vatrom, i raznim drugim efektima tako da je jebitacno dobar. A i produkcija je bruka dobra. Imaginations bi trebao da bude uzor kako se pravi kvalitetan DVD. Remek delo.

Odlican je DVD..sjajan koncert..nazalost nemam drugi DVD

Share this post


Link to post
Share on other sites

POZNAT JE NOVI BUBNJAR GUARDIANA! COVEK SE ZOVE FREDRIK EHMKE

 

user posted image

 

 

 

Uh, malo ima neki nu-metal izgled ali sta da se radi, ipak su to gardijani! Slava mu! Nadajmo se da ce moci dobro da nastavi put koji je zapoceo Thomen The Omen!

 

Inace, postavljen je i novi sajt Blind Guardiana koji je toliko lep za oko da je OBAVEZNO posetiti ga -----> LINK

'Aleluja, već vekovima ga nisu apdejtovali...

Ovaj lik liči pre na člana nekog holandskog simfo benda, no dobro. Verovatno dovoljno dobro svira.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel ima neko da bi mogao da mi sreze imaginacije na DVD

javite se na mail [email protected] za ceo katalog

 

ja na divx-u imam

 

BLIND GUARDIAN - VIDEO CD - Spotovi, Live, Intervjui - 1 CD

BLIND GUARDIAN - LIVE IN MOSCOW - Bootleg - 2 CD

BLIND GUARDIAN - LIVE IN BANKOK 95' - Bootleg - 1 CD

BLIND GUARDIAN - IMAGINATIONS THRUGH THE LOOKING GLASS - Koncert + snimak sa Wackena + intervju - 2 CD

BLIND GUARDIAN - LIVE IN ITALY - Nije bootleg - oficijalni snimak! - 1 CD

Edited by Sixth Demon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego sta nego je dobar! Nadam se da su postavili i novog webmastera koji ce updateovati sajt malo cesce od jednom u 5 godina.

 

Od novih zajebancija mi se najvise svideo onaj flash cim se ucita sajt, kad izlazi logo iz one oluje i ona "did you know?" fora, totalno je ql.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

BLIND GUARDIAN recently replaced drummer Thomen Stauch, who left the band in April after 20 years. The new man behind the kit is fellow German Frederik Ehmke, who is said to be "fairly unknown in the world of metal."

 

The production of BLIND GUARDIAN's debut album for Nuclear Blast Records will start soon with the help of producer Charlie Bauerfeind. No album title has been set as of yet, but it looks like the CD will contain a total of ten songs. Working songtitles include "Carry the Blessed Home", "The Edge", "In Search for the Lionheart", "Market Square", "Another Stranger Me", and "Otherland".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci u naredne godine semptembra/oktobra pada evropska turneja...nice.

Da, ali ce trajati samo jebenih 2 meseca sto znaci da za nas sigurno nece biti mesta. Zato se iskreno nadam da ce doci u Budimpestu a tamo ako dodju Srba i ostalih Balkanaca ce biti 2x vise od Madjara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

njih da vidim i to je to....

onda sam video sve sto me je interesovalo od metal bendova i mogu u penziju

na, ja bih ipak jos malo pricekala michael jacksona icon_smile.gif

 

jao ljudi, ako stvarno budu dolazili....jao, jao, jao!!!

 

metalac.gif eto me. al' samo zamisljam kako bih se pogubila, izgledala bih zamalo jadno koliko i ovaj smajli...ali, jbg, prirodna reakcija...

 

i bubnjar ode u rammstein.....da covek ne poveruje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i bubnjar ode u rammstein.....da covek ne poveruje.

Pa naravno da nije otisao u Rammstein goddammit! Samo ce valjda praviti neki mali side projekat sa njima i onom supcinom iz Soilworka ali to nije nista znacajno. Najvaznije je da je oformio svoj bend zvani Savage Circus u kome mu gitaru svira Piet Sielck (producent BG-a i gitarista Iron Saviora sa kim je i ranije saradjivao i koji je gitarski virtuoz) a bas i vokal su momci iz Persuadera, mnogo dobrog power benda ciji je vokal toliko dobar da mozda cak i moze da prismrdi Hansiju (posto im glasovi jako lice).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...