Jump to content

Blind Guardian


Recommended Posts

Najvise mrzim kad se originalna postava benda koj svira dugi niz godina polako raspada.

Isto mishljenje..

 

Posebno za ovako solidnu i dobru postavu kakvu su Gardijani imali.

 

Pretpostavljam da Thomen nije hteo da ide u pravcu kojim su skrenuli sa ANATOm, a da ostali bash oce da odu na taj neky sympho..Ko ce ga znatii. U svakom sluchaju JEBENA SHTETA! wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

 

Nemam ideju koga bi mogli da dovedu..verovatno nekog novog ili nekog manje poznatog...

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo ne holzwartha... mada mi na to smrdi, buduci da je svirao vec tour...

Da, to i meni pade na pamet..mozda zato shto je Vader to skoro isto uradio..

 

Ali ne verujem da ce Olivera zadrzati, on je zauzet sa Sieges Even-om ako se ne varam?

 

 

Hm..mislim da Stefan Schwarzman trenutno ne radi nishta icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa neverujem koje sranje! Najvise mrzim kad se originalna postava benda koj svira dugi niz godina polako raspada. Stvarno ne znam ko je dovoljno dobar da svira bubanj u jednoj takvoj ekipi kakva je

Da, najgore je kada bend ima uigranu postavu dugo vreme, i onda ode jedan clan... bash steta...

A Thomen nije bio samo neko ko svira bubnjeve...

ne znam ko bi ga menjao... stvarno nemam ideju...

ima dosta dobrih bubnjara, ali da li ce neko moci da izdrzi da svira u BG i jos negde ??? Ili da li ce neko hteti da napusti bend zbog BG... SMOR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno ne mogu opisati koliko mi je krivo zbog toga.Mozda zato sto mi je Guardian omiljeni bend.Nikada se nisam mogao odluciti koji clan mi je najdrazi.

Krajnje je glupo pricati koliko je Thomen dobar bubnjar.Ali eto , sta je tu je...ali mi ne pada na pamet ko bi mogao da dodje na njegovo mjesto!!!

Steta , nisam bio na netu dva dana , i evo krajnje losa informacija icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je isto krivo sto se raspala originalna postava....Ali mi je drago sto je otisao bubnjar, jer mislim da je dobre bubnjare najlakse naci....A i brate pogledajte Iced Earth: John Schaffer je jedini originalni clan, a bend i dalje zvuci do jaja, ono jeste Matt bio najbolji pevac, ali jebi ga.U svakom slucaju naci ce BG (Blind Guardian, ne Beograd) vec novog bubnjara, pa ce valjda i taj jebeni novi album koji ocekujem vec milenijumima konacno izaci.

Valjda cemo imati prilike i da BG vidimo uzivo u BG-u........ musik19.gif

Edited by KinSlayer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo sto se desilo je katastrofa sirokih razmjera.Toliko zajedno ka braca su bili i da na kraju jedan od clanova napusti bend ZALOSNO

icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif

Ovo sto se desilo je bilo neminovno kad tad...Ovakve stvari su normalne!!i svakome se dese prije ili kasnije

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajd necu da kenjam previse... Thomen je odlicna bubnjar, fenomenalno je radio posao u BG. Citao sam neke intervjue po neti jos pre, i u svakom je Hansi govorio kako se Thomen svadja sa clanovima benda stalno... Valjda je coveku dojadilo da pisi power stalno... I ne krivim ga. Mislim da on ima mnogo veci potencijal od power sviranja.

 

Da se nadamo da ce BG nastaviti sa nekim bubnjarem koji ce biti dobar koliko i Thomen ako ne i bolji!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo nije bila originalna postava icon_wink.gif

 

Koj moj uporedjujesh IE i BG? Dve razlichite slike..

a i poslednji IE je sranje....

 

Nije me nesto potresla vest..bitno je samo da nadju zamenu brzo...

 

ljudi

 

no drums tracks = more room for vocal tracks!

 

novi album ima vrh da bude!!!

put vokala je put istine icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...