Jump to content

Blind Guardian


Recommended Posts

Tek sam juche skinula Fly i bash kao shto Valinion reche:

 

1. slushanje fly-a: KOJI KURAC!!??

4. slushanje fly-a: i nije loshe ali moglo je dosta bolje......

8. slushanje fly-a: pjesma je EXTRA.

 

Necu bash preterivati i reci da je pesma vrh jer nije, vishe bih je stavila menju srednje (sa tendencijom ka vrhu). Samo nmi malo smetaju bubnjevi/udaraljke u refrenu, zvuche kao George from the jungle. Inache Hansi peva za medalju!

 

E sad... Molba: Nigde ne mogu da nadjem lyrics za Fly (prevrnula sma kilo sajtova i nishta). Ako neko ima molim vas da mi da link ili poshalje na PP. I josh jedno pitanje: koje su sve nove pesme izashle poshto ja samo znam za fly, pa da preturam net onda da nadjem i ostale.

 

Fala unapred pivopije.gif

Tek sam juche skinula Fly

Skinula? Odakle jebo te?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam bio u fazonu:

 

1. slušanje - sranje

2. slušanje - "Are you sure you want to remove folder Blind_Guardian_-_Fly-Retail-CDS-2006 and all its contents?"

 

yes

Nadam se da nisi obrisao (mad.gificon_biggrin.gif )... vecini se svidi tek posle nekoliko slushanja, valjda necesh biti izuzetak! icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda sam ja izuzetak

Preslushao sam ga i uzduz i popreko,josh od prvog dana kada je izashao i samo Skalds je ok pesma....Fly je neka odvratna kreacija za mene i iako slushljiva,baca senku na sve one dobre stvari koje je Guardian radio do sada... no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa da vam lik iz Legacy-a kaze neshto mad.gif

 

Zajebite te priche i te fore "rekla-kazala" ...

 

Postoje neke okvirne ideje oko toga koliko karta treba da koshta ali NISHTA JOSH NIJE ODLUCHENO...ja stvarno ne znam odakle njemu ideja da cje karta za koncert biti od 3000 pa navishe...Ono shto je sigurno,to je da karta zaista NECJE BITI JEFTINA..."jeftina" jer ni Guardiani nisu jeftin bend uopshte...Ono shto je pored toga sigurno,jeste da cje se svirka DEFINITIVNO odrzati u velikoj sali SKC-a,jer nema uslova za neshto drugo,a samim tim znachi da cje biti OGRANICHEN broj karata...samo oni koji budu redovno pratili deshavanja o ovome dobicje pravu informaciju o tome kada i gde i po kojoj ceni cje se karte nacji u prodaji i uspeti da dodju do jednog broja karata...

 

Od sada,pa nadalje,da bi se izbegla ovakva spekulisanja,proveravajte update-ove na sajtu www.legacy-promotion.net i ako neshto NIJE potvrdjeno na sajtu a vi ste to chuli smatrajte da su to samo nagadjanja!

 

Uzdravlje...

 

pivopije.gif

Edited by Elldamar

Share this post


Link to post
Share on other sites

e 3000 ne bi dao ni za mejdene jer ih nemam , ali do 2000 bi dao za gardiajne..uostalom moj frend gollum pomno prati situaciju pa ce on da kupi karte....a ja cu mu ceo zivot biti za to zahvalan...uostalom dobicew pivo!!!! icon_rockdevil.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

To Lake Bodom: Skinula sam preko soul seek-a, ali ne mogu da nadjem Skalds. Malo ljudi ima, ili oce da share-uje.

 

To Elldamar: Ja sam slala mail Legacy-u da pitam hoce li moci da se bookiraju karte ili da se kupe preko neta (naravno u cilju da ih osiguram pre nego shto se puste u prodaju) i dobila sma krajnje glupav odgovor da ce pokushati da pokriju shto vishe gradova a da ako naruchujesh preko poshte mozesh najmanje 5 komada da naruchish. icon_mad.gif Ugalvnom, recheno mi je da ce krenuti sredinom maja da se prodaju karte, ali smaracu ih ja josh na mail, dok mi ne budu rekli tachno: sutra u ponoc pochinju da se prodaju karte za Guardiane tu i tu! I onda idem da kampujem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

To Lake Bodom: Skinula sam preko soul seek-a, ali ne mogu da nadjem Skalds. Malo ljudi ima, ili oce da share-uje.

 

To Elldamar: Ja sam slala mail Legacy-u da pitam hoce li moci da se bookiraju karte ili da se kupe preko neta (naravno u cilju da ih osiguram pre nego shto se puste u prodaju) i dobila sma krajnje glupav odgovor da ce pokushati da pokriju shto vishe gradova a da ako naruchujesh preko poshte mozesh najmanje 5 komada da naruchish. icon_mad.gif Ugalvnom, recheno mi je da ce krenuti sredinom maja da se prodaju karte, ali smaracu ih ja josh na mail, dok mi ne budu rekli tachno: sutra u ponoc pochinju da se prodaju karte za Guardiane tu i tu! I onda idem da kampujem!

Zashto mislish da je to glupav odgovor???? icon_confused.gificon_confused.gif

 

Pa naravno da cje se pokushati sa pokrivanjem shto vecjim brojem gradova i lokalnom distribucijom karata jer kao shto i sama verovatno znash,a i Legacy se par puta u to uverio,na koncerte uvek bude vishe ljudi iz unutrashnjosti nego iz Beograda!!!E sad,da se neki jadnici ne bi cimali iz neke Surdulice po karte u BG,bicje omogucjena i dostava poshtom,ali i lokalna distribucija gde je to mogucje...zar ne mislish da je to dovoljno fer prema njima?

Nema potrebe da smarash Legacy sa mailovima,kao shto rekoh,bicje objavljeno na sajtu kada cje i po kojoj ceni biti pushtene karte u prodaju i bicje objavljeno nekoliko dana pre pochetka prodaje!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi me shvatio. Pogreshno ste protumachili moje pitanje i samamim tim mi dali pogreshan odgovor. Naravno da ne mislim da je to glupo, apsolutno podrzavam to, samo je trip shto ja to nisam pitala. laugh.gif Iz BGa sam i mislila sam da mogu da se "naruche" or what ever karte preko neta pre nego shto se puste u prodaju. Kontash? Aj uzdravlje.

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema nista od king diamonda...on je u maju , a tad pustaju karte za BG u prodaju , a zna se sta je vaznije!!!!!!!!!!!!!!!!

 

@Gollum: prodao bi bubreg,prodo bi i dva li ne moze , ali sto bubreg kad mogu mobilni....imacu i za put kada ga prodam! hahahahahahha!!!!!!

 

u pravu si ti 3000 vredi za BG

 

 

@QoD jer si ti ona Dart Hristy sa At-At tj.Hristina sto mi tsepesh pokazao sa slika na onim okupljanjima????? icon_rockdevil.gif

 

 

to all BG fans icon_rockdevil.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@QoD jer si ti ona Dart Hristy sa At-At tj.Hristina sto mi tsepesh pokazao sa slika na onim okupljanjima????? icon_rockdevil.gif

 

 

Joj! Guardiani!!!! Pare chekaju! Samo da se smiluju i da puste karte u prodaju! Moram da pratim gl00pi sajt. A tako sam lenja! Ako neko neshto nachuje ranije nek javlja ovde obavezno! pivopije.gif

 

to Lake_Bodom: Yup.... That's me! I samo da znash.... sve shto kazu, NIJE ISTINA! Propaganda! Lazu! laugh.gif I Ko ti je pokazao fotke? Dushan? Vlada? Ili mali eerie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda sam ja izuzetak

Preslushao sam ga i uzduz i popreko,josh od prvog dana kada je izashao i samo Skalds je ok pesma....Fly je neka odvratna kreacija za mene i iako slushljiva,baca senku na sve one dobre stvari koje je Guardian radio do sada... no.gif

Pa, MENI se svidja, je l ti to neshto govori?! zuba.gif

 

Shalim se, ne kazhem da je singl vrh vrhova, ali daleko od toga da je losh... musik19.gif

 

Karta za koncert će biti od 3000 pa naviše... icon_mad.gif

 

Pa?! biggrin.gif Odvajaj svaki dan po 20 dinara, i do oktobra bi trebalo da skupish za kartu (a i vishe icon_biggrin.gif ), Gardijani zlata vrede... mhihi.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...