Jump to content

Blind Guardian


Recommended Posts

da vas pitam nisam u toku jel blind guardian izdao nesto novo posle twist in a myth?

treba da izadje novi CD inace izasla je pesma za igricu Sacred 2

ima na you tubu da se gleda tj ima animirani spot

Share this post


Link to post
Share on other sites

I treba smanjiti, naravno. Ne treba doci do toga da strani koncerti postanu svakodnevnica, jer sve sto postane svakodnevnica, brzo prestane biti zanimljivo. Dodamo jos finansijsku situaciju, i eto zasto koncerti sve losije bivaju poseceni.

 

Paa, ima ih sigurno jos medju tih milion koji bi mogli proci... Nikad mi nece biti jasno zasto niko nikada nije doveo Lacuna Coil recimo... mozda su danas preskupi, ali ranije sigurno nisu bili. Isto kao i Dimmu Borgir ranije, pa Angru...

 

Ali ovo je BG tema, pa da ne spamujem previse ;)

 

Meni nije jasno kako neko 2002-2003-e nije doveo neki metal bend u power vodama. Zaradio bi dobre pare...

Jeste, treba smanjiti koncerte, besmisleno je. Najgori su veliki organizatori, oni ne prestaju sa krcanjem koncerata.

Kako god, jedva cekam novi album Guardiana, a onda valjda i koncert, tako bi trebalo.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni nije jasno kako neko 2002-2003-e nije doveo neki metal bend u power vodama. Zaradio bi dobre pare...

Daaa, zamisli samo Nightwish tamo oko Century Child/Wishmaster albuma... koliko su tada bili jeftiniji, a koliko bi samo ljudi doslo, uh, nema ko ih nije slusao.

 

A Guardiani i novi album, meni Nightfall vrhunac, mada cu dati priliku i svakom sledecem...

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni nije jasno kako neko 2002-2003-e nije doveo neki metal bend u power vodama. Zaradio bi dobre pare...

Jeste, treba smanjiti koncerte, besmisleno je. Najgori su veliki organizatori, oni ne prestaju sa krcanjem koncerata.

Kako god, jedva cekam novi album Guardiana, a onda valjda i koncert, tako bi trebalo.

 

 

Pa Savatage je bio 2002...i nije bilo neke pare...iako je koncert bio vrhunski.

A koliko se sećam, nije bilo više od 300-400 glava u kst-u tad, iako karta uopšte nije bila skupa.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stari, svaka cast Savatage-u, ali oni nisu tada bili niko i nista za Nightwish, Guardiane, Kamelot, Sonatu, Hammerfall... Svi zivi su poceli slusati te bendove. Da ne spominjem koliko je pojava Alogie tada doprinijela tome. Pa, ja sam prvi iz trebinja spucao 500 kilometara da gledam Hard'n'Heavy 1, a Savatage me, realno, nije zanimao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Savatage je tada bio kod nas polu underground u najmanju ruku.

 

Bili su dobri na MORu ali su imali problema sa gitarama nisu se lepo cule. Setlista odokativno, zaboravio sam redosled:

 

Time Stands Still (At The Iron Hill)

Another Holy War

Nightfall

Fly

Traveler In Time

Turn The Page

Welcome To Dying

The Quest For Tanelorn

Valhalla

Blood Tears

Sacred

The Lord Of The Rings

This Will Never End

Encore:

Imaginations From The Other Side

The Bard's Song

Mirror Mirror

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Savatage je tada bio kod nas polu underground u najmanju ruku.

 

Bili su dobri na MORu ali su imali problema sa gitarama nisu se lepo cule. Setlista odokativno, zaboravio sam redosled:

 

Time Stands Still (At The Iron Hill)

Another Holy War

Nightfall

Fly

Traveler In Time

Turn The Page

Welcome To Dying

The Quest For Tanelorn

Valhalla

Blood Tears

Sacred

The Lord Of The Rings

This Will Never End

Encore:

Imaginations From The Other Side

The Bard's Song

Mirror Mirror

odlicno

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

a jbg... nov sam na forumu xD

btw omg, zashto se shishaooo aaaaa >.< sve jedno i dalje je najbolji pevach (i jebach) xD

 

 

S obzirom da je sa Andreom od 1990 ako ne i ranije, verovatno je i najbolji jebach (za nju).:)

 

Odavno je on počeo da ćelavi, i bolje što se šišnuo.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ја не могу да прежалим што нисам био. али зато сам их гледао 2002. у Будимпешти. на концерту 500 људи, од тога 450 из Србије и Хрватске.

 

'ajdee ne laži. sa 13 godina si išao na blind guardian?

U vreme kad su ljudi na ovom prostoru tek počeli da slušaju guardiane? što lažeš?

Ja bre koji ih slušam ceo život, i što sam gomilu toga nabavljao iz uvoza, ovde u bg-u dok je piraterija cvetala, skoro niko od pirata nije imao blage veze ko je i šta je blind guardian. sram te bilo!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...