Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

nikad nisam bio na mokroj zurci icon_frown.gif ......uvek iz nekog razloga propustim

ove godine valjda necu 233.gif

 

jes' vala jos pre tri godine krenuh sa planovima da odem na mokru zurku i nikako da odem , a cuo sam bas epske price vezane za te zurke.ma ili ove ili nikad icon_frown.gif

 

p.s. nikako da provalim kako da kvotiram vise ljudi od jednom,mogo bi mi neko obajsniti ako zna icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

jes' vala jos pre tri godine krenuh sa planovima da odem na mokru zurku i nikako da odem , a cuo sam bas epske price vezane za te zurke.ma ili ove ili nikad icon_frown.gif

 

p.s. nikako da provalim kako da kvotiram vise ljudi od jednom,mogo bi mi neko obajsniti ako zna icon_biggrin.gif

kopiras neciji tekst

u ovom prozoru gde pises ides na quote

pastujes tekst

pa opet na quote

i to je to

skapiraces icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Теоријски Боги(ако се мењају на три недеље),тј. пушта се ГЕИ.

 

Али наравно,пракса је сасвим друго,сврати па види,ако има дима биће и ватре...

 

,,We shall see,we shall see"(Јебем ти живот колико ово користим у последње време,треб`о би га бацит` у потпис.Али би онда морао да се прилагодим новој дужини потписа што не желимо.Да,да.Brainstorming with my self.)

Edited by CrniBombarder

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znavicni program KST-a:

 

Sreda 10. maj: Rokanje

veče modernog gitarskog zvuka

dj C.H.I.P.I.

 

Četvrtak 11. maj: Rock'n'Roll 60ih & 70ih

dj Ciomi

 

Petak 12. maj: Can't Stop The Rock

veče alternativne muzike

dj Mouse J

 

Subota 13. maj: vece grupe Depeche Mode

dj's Goxy & Bogy

 

"ZNAVICNI" icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

to, Rokanje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Био је много добар онај,да га тако назовем,готик део у такпе...

 

Мислим:

Everything,

Gasolina,

More,

Friday,

White Wedding,

What Differance,

и као врхунац Ramones...

 

Нешто је закинуо на електрици,ал` је испало кул,пуштен је Мизар и то је доста...

 

 

Зато су људи у суботу показали шта значи суфле(да не кажем шафл),након `иљаду година:

True Faith,

Sweet Dreams,

Do you wanna dance with me(и даље не верујем да су то пустили),

Са комичном компонентом људи који пале џоинт на Enjoy the Silence...

 

Све у свему било би конза на три квадрата кад би за DM отворили башту и пуштали спотове,али слаба вајда...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јесенас у башчи,беше солидна гужва(крдо људи,ал` си опет мог`о одскакутат` на миру уза шта си `тео).

 

Музика,рецимо 87% ДМ.

 

Оно ресто је био понеки Кјур,НО,Смитси,Блек,тај тип мјузе("дарк" бедаци `80).У једном трену су заждили у тешку електрику(пустили су Carry mea.k.a. ,,Advance",Шилера и Пецу(треба ли трошити речи на то коју песму са Лебена) и као потпуни шок лајбах(били неки јанези,па су пустили због њих)).

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, znate shta, KST je tako postao gei mesto da to nije normalno...Kad se setim kak'a je muzika bila i koji su se ansambli pushtali svakog ponedeljka u KST-u pre neku godinu, bude mi muka kad pomislim na one njanjavine shto se pushtaju sad petkom...Ali neko i to voli...Ne, sad ozbiljno da izjavim totalno nezadovoljstvo radom KST-a i josh uvek trazim GITAR NIDL!!!!

 

 

JBG, znam da je nemoguce ali shta da se radi...

 

Vi uzivajte u ovoj gei muzici ja ne dolazim...Osim ako se bude pushtalo neshto lepo...Eto, ostajem pri svome...Tako... icon_cool.gif

Edited by genius

Share this post


Link to post
Share on other sites

za one koji ne znaju:

 

KST ponovo organizuje unplugged

preko dana, i to u petak 12 maja u 15h, bend MESANO MESO svirace hitove domace muzike (Azra, Ekv, Riblja Corba,Van Gogh, Dordje Balasevic, Partibrejkersi, Zabranjeno Pusenje itd).

Svratite i uživajte!

 

EDIT: pa da GEI je do jaja, samo je sad u petak smorio...

Edited by niking

Share this post


Link to post
Share on other sites

da obavestim narodne mase da ce sledece srede biti jedna "update-ovana" domacica biggrin.gif dakle, bice jedan bend koji ce da svira pesme domaceg roka, koje se inace (uglavnom) pustaju na domacici. Tako da, bice dobar provod i zezanje, pa ko voli nek izvoli... doduse, ta zajebancija ce prouzrokovati mali rast cene karte (120) dinara, ali verujem da ce se isplatiti! vidimo se tamo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

htela sam da ti ukradem plakat danas ali nisam uspela icon_sad.gif

Joj, Bibi, uzmi mi molim te. biggrin.gif

 

KST ponovo organizuje unplugged

preko dana, i to u petak 12 maja u 15h, bend MESANO MESO svirace hitove domace muzike (Azra, Ekv, Riblja Corba,Van Gogh, Dordje Balasevic, Partibrejkersi, Zabranjeno Pusenje itd).

Svratite i uživajte!

 

Uhu, bas mi se dopada, dolazim sigurno!

 

Edited by dea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...