Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

salim se

icon_smile.gif

ipek ste vi svi divna deca ali ja sam se u kst zadrzao svega sat vremena jer tamo vlada 87-88-89 godiste!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!

nije tako bilo pre dve godine

deco sve ste mi uzeli

i kst i akademiju , barutanu, omen je pukao zbog vas jaoooooo

izbacili ste nas starce na ulicu

nije fer

icon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='29. 4. 2004, 14:54'] KST nije nikada bio i nece biti metal klub. To da se razu8memo. To sto dolazi pouno metalaca, po meni je to sam znak da je klub pao sa klasom.

 

Ponavljam - PETAK HODNIK nije predvidjen za pustanje iskljucivo metala! Trance cu nastaviti da pustam jer ima ljudi koji zele i to da cuju, a metalci mogu malo da izadju iz svog tr00, grim necro fazona i da to prihvate kao dobru zabavu - sto JESTE zadatak DJ-a. Ako to nisi do sada shvatio - prestani da radis!!! To sto se hodnik napunio za vreme trancea (a ne bi se napunio da sam pustio ne znam koju metal himnu - to je provereno!), to je samo znak da ta muzika utice POZITIVNO na ljude i da podstice sve da se lepo iskacu i zabave.

 

Inace zaista nemam komentar za neke tvoje reci - kvarenje prisustvom odredjenih ljudi, svi su dosli da slusaju metal, mase gladne ispirranja mozga...

 

Po meni su metalci najtipicniji primer mase sa ispranim mozgovima , i stojim cvrsto iza tih reci!

 

Iskreno se nadam da ce se KST malo demetalizovati, da se vrati malo vise rocka (znaci vece EKV-a i domace muzike), i da ce konacno povratiti neku klasu - a ne da nas zatvaraju zato sto metalci povracaju po kst-u, pisu po zidovima i crtaju satanisticke simbole, lome flase, leze posle KST-a ispred na betonu mrtvi pijani, leze po podu u hodniku...To nije do KST-a vec do ljudi, a ljudi u KST-u su sada vecinom metalci. I eto do cega je to dovelo!

 

Dok se metalci ne upristoje ni ne zasluzuju nesto bolje!

 

Ja cu naravno i dalje pustati metal iz ljubavi prema toj muzici, i eto, posto ima dobre dece koja sada ulaze u svet te muzike i da imaju gde da cuju nesto tako.

 

Ko ima nesto da mi prokomentarise na ovo neka uradi to uzivo da ne spamujemo temu. U KST- u ce se znati kada radim - pa izvolite dodjite i recite sve s to imate...

 

Pozdrav!

 

P.S. Doo-shan radi u petak! Dodjite obavezno! Pozdrav!

Prvo i osnovno,nikada i nisam rekao da je KST iskljucivo metal klub.U mom prethodnom postu lepo pise da je to mesto za ROK I METAL.

 

Dalje,zaista mi nije jasno kako mozes isticati da volis metal kao muziku,a istovremeno pljuvati po ljudima koji to slusaju icon_confused.gif ?Kao neko ko radi u KStu,cudno mi je da pises te potpuno pogresne razloge zatvaranja kluba.Tamo je godinama unazad bilo povracanja,svrljanja zidova i slicnih stvari,pa ga nisu zatvarali icon_da.gif .Sem toga,zar samo metalci lome flase,leze pijani i pisu po zidu?Ko je onda iscrtao one silne kukaste krstove,navijacke parole i tako dalje?

 

Moguce je da sam ja zaista jako glup covek,ali i dalje ne shvatam kako to metal vise ispira mozak od trancea i slicne "muzike" icon_confused.gif ?I to kaze covek koji "voli" metal!

 

Nisam ja ni u kakvom "tr00" i sl. fazonu.Recimo samo da mi je nespojivo pustanje bilo koje forme ROK muzike paralelno sa tranceom.A metal jeste podvrsta roka,i ja sebe smatram rokerom pa onda metalerom.Uz to,metal i nije muzika za prostu zabavu,vec za uzivanje i za razmisljanje.Ali,ocito to mnogi ne shvataju icon_da.gif .

Eh,a to da trance utice pozitivno na ljude...Pa i moj brat se lozi na pevaljke iz Grand produkcije,i kaze da to utice POZITIVNO na njega! icon_mrgreen.gif

 

I jos uvek nisam shvatio zasto je ukinuto veche sa nazivom guitar needle?Bice ipak da sam ja glup. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali ja sam apsolutno protiv toga da se SAMO TO PUSTA ( Domacica, Gothic,

3) I smorilo je da svake nedelje bude guitar vece, 1 mesecno bi bilo dosta..... musik19.gifmrred.gifpivopije.gifwallbash.gif

Niko i ne kaze da SAMO TO treba pustati.

A ne smeta ti sto jednom sedmicno dolazis na metal veche u ...,znas vec gde,da se ne reklamiramo sada i ovde. icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao neko ko radi u KStu,cudno mi je da pises te potpuno pogresne razloge zatvaranja kluba.Tamo je godinama unazad bilo povracanja,svrljanja zidova i slicnih stvari,pa ga nisu zatvarali icon_da.gif .Sem toga,zar samo metalci lome flase,leze pijani i pisu po zidu?Ko je onda iscrtao one silne kukaste krstove,navijacke parole i tako dalje?

Na žalost poprilično je u pravu što se razloga za zatvaranje kluba tiče, ostalo je sve lični stav na koji svako ima prava, ma koliko nekom to zvučalo loše

Share this post


Link to post
Share on other sites

3) I smorilo je da svake nedelje bude guitar vece, 1 mesecno bi bilo dosta..... musik19.gifmrred.gifpivopije.gifwallbash.gif

Mene nije smorilo gitar vece, jesi lud!!! Pa, gde bi slusali metal ako ne tu...medjutim smorio me isti program stalno...Oh, well, ne mozes sve imati icon_rolleyes.gif .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema Guitar needle-a?Uopshte?

.....e , znate shta je dobro ?Moja ortakinja ima onu specijalnu chlansku kartu i sem shto uvek ulazi dzabe , moze da uvede josh nekog za dzabaka icon_mrgreen.gif .......iz tog razloga sam se pojavila u nedelju na domacici mhihi.gif (celih 7,5 minuta )

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='4. 5. 2004, 14:33'] Ima Guitar Needle-a...Ne bulaznite...samo se sada odrzava svake druge NEDELJE...Radi, naravno, DJ Slovenac...

Jasno je da ga ima...Nisi procitao prethodne postove!!! Bad boy user posted image.

 

mhihi.gifmhihi.gifmhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='4. 5. 2004, 14:33'] Radi, naravno, DJ Slovenac...

Naravno pukeface.gifpukeface.gifpukeface.gif

 

Kst je propao. Mesto je ok kao mesto samo su ljudi tamo jadni (cast izuzecima). Sad kad ce Dusan da pusta jednom mesecno, necu ni da idem drugim danima. Sta, da slusam glupog Slovenca?! Neka hvala.

A i kad vec nece biti metala toliko, moglo bi da se napravi neko trance vece i da se pusta ono sto je Bane pustao i sto Dusan pusta pred kraj. Bilo bi dosta ljudi a i svima bi bilo ok. U svakom slucaju, bolje to neko vece Nirvane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...