Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

Sreda 22 jun: Veče grupe "Bijelo Dugme"

dj Lapac

 

Četvrtak 23. jun: Gothic Night

dj Stevie

 

Petak 24. jun: Da Li Ti Znaš Za Neki Drugi Ritam...?

veče alternativne muzike

dj Mouse J

 

Subota 25. jun: 80ete - Otvaranje Bašte

dj's Kuzma & C.H.I.P.I.

 

Četvrtak 30. jun: Electro

dj's Goxy & Bogy

 

Petak 1. jul: Da Li Ti Znaš Za Neki Drugi Ritam...?

veče alternativne muzike

dj Mouse J

 

Evo ga program... Eh, znači gothic, mogla bi i da odem, skoro godinu dana nisam bila na gothicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

25-og otvaranje baste, jel to sigurno? Zar im nisu dozvolili 1. jula?

 

pa rekao je DJ u petak da je ovo zadnji petak u klubu......sto mu znacui da ce otvoriti bastu i 24 icon_confused.gif ......inace 25 sigurno se otvara,.....

 

Sinoć, d.i.s.c.o. ... Jedna reč: ČEMU?

 

da.....stvarno je smorio disco......treba da ga izbace iz mesecne rotacije neka ide jednom u 2 meseca, a umesto njega da naprave neki dobar rock/metal night.....eh....

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa rekao je DJ u petak da je ovo zadnji petak u klubu......sto mu znacui da ce otvoriti bastu i 24 icon_confused.gif ......inace 25 sigurno se otvara,.....

Joj nadam se... Prijalo bi veče na otvorenom pa makar to bila i alternativa.

 

Sinoć, d.i.s.c.o. ... Jedna reč: ČEMU? 

 

Već više puta sam iskazala svoje mišljenje o ovakvim večerima i ne shvatam njihovu poentu. Favorizovanje do te mere? Ima toliko boljih večeri...

Share this post


Link to post
Share on other sites

review:

Petak KST:

Blackerica u hodniku...to nikako... no.gif Bezobzira shto mi je petak naj shto se tiche drushtva...alternativa u klubu je bila manje vishe ok,a u hodniku je na pochetku pushtan elektro i par gotik stvarchica,a onda je Dushan ceo night pushtao black...

sve u svemu...nije to to...

Juche,tj. u subotu je bilo disko veche...ne znam kako su me ubedile da banemo na sat tamo,al sam se smorila kao zmaj! Definitivno neke stvari ne prijaju mom uhu...a i okruzenje je bilo...hm.......reci cu "neobichno" za KST...mozda je bilo do mog raspolozenja,tj. neraspolozenja,ali generalno mi ceo trip nije odgovarao... icon_da.gif

Zato je cetvrtak nadomestio sve! Let there be rock...tad je bilo stvarno extra,jedva chekam ponovo!

Bashta...konachno!!!

He,al kad ce o5 neka mokra zurka,proshle godine je bilo odlichno,dobro da nismo zaradili upalu...svega i svachega... icon_smile.gif

Edited by Jessy

Share this post


Link to post
Share on other sites

He,al kad ce o5 neka mokra zurka,proshle godine je bilo odlichno,dobro da nismo zaradili upalu...svega i svachega... icon_smile.gif

ooo da, na to se ide icon_da.gif

 

neko mi je obecavao da cemo ici zajedno, ehhh uspomene icon_cry.gif ...Jessy , sad mi ne ostaje drugo nego da okupim neku zensku bandu zuba.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ooo da, na to se ide icon_da.gif

 

neko mi je obecavao da cemo ici zajedno, ehhh uspomene icon_cry.gif ...Jessy , sad mi ne ostaje drugo nego da okupim neku zensku bandu zuba.gif

icon_twisted.gificon_twisted.gificon_twisted.gif uvek...

Samo ove godine treba unaprediti opremu...dvolitarske flashe su ok,ali ovaj put nigde bez kofi... icon_da.gificon_smile.gif

@Amy

'Ajd' bani danas na Fullstop ako si raspolozena...radicu tamo... pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_twisted.gificon_twisted.gificon_twisted.gif uvek...

Samo ove godine treba unaprediti opremu...dvolitarske flashe su ok,ali ovaj put nigde bez kofi... icon_da.gificon_smile.gif

@Amy

'Ajd' bani danas na Fullstop ako si raspolozena...radicu tamo... pivopije.gif

no way love...moram da shtrebam all day long icon_cry.gif

 

ali u petak idemo na Noc uzasa, a u subotu na demo masters pa na osamdesete u KST icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

no way love...moram da shtrebam all day long icon_cry.gif

 

ali u petak idemo na Noc uzasa, a u subotu na demo masters pa na osamdesete u KST icon_mrgreen.gif

sorry sreco,petak rezervisan za proslavu polaganja popravnog ispita mog naj ortaka...ide se u Havanu na Euterfu...a u subotu idesh s nama na 80-te,ne stizem na 202-jku,moram da odspavam posle sljake....dogovoricemo se,srecno s shtrebanjem... pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wild Rose, koliko rano si ti pocela da izlazis u KST? Mislim...ja sa 16 (kada si ti imala 14), a ne provalim da ima neke razlike....samo sto sad ja nalozenu decu gledam kako je mene neko pre pet godina... tesko da mozes da ocenis kako je bilo 'pre' posto je navala fenseraja krenula vec pocetkom moje 3. godine srednje... a cisto sumnjam da si do tad bila redoviti posetilac KSTa

Ma opusteno i za fenseraj, i za izlaske... Ne pamtim kad sam pocela da izlazim... Od srednje valjda... Prvo na svirke, pa na ostalo... Kako kad...

 

Kad kazem "pre" mislila sam na program KST-a, sto sam vec napisala i objasnila... I ne moramo ici toliko unazad. Dovoljno je da uporedis program od prosle godine i sadasnji, ili kad su vec promenili sve ovo, i ubacili toliko 80-ih i sl. night-ova, na shtetu svega sto je ranije bilo u toku nedelje, a sada je jednom u shest nedelja... icon_sad.gif

Tu razliku si svakako morala da zapazis...

 

 

Bila sam na LTBR-u, i bilo je veselo, dobre pesme i sl., ali sam se prijatno iznenadila ovim petkom... Nisam ni planirala da ulazim, a super sam se provela...

Opustena atmosfera, super ekipa... Meni je mjuza bila extra, naravno uz kombinaciju kluba i hodnika..

E, da! Znaci u hodniku je bio Pain of Salvation!!!! ohmy.gifcool.gifbiggreens.gif

Cvaaakaaa chast! pivopije.giforangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...