Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

bilo nam je stvarno savrseno!!!!!! ona domacica devedesetih... jeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!! ma nemam reci, treba ovako nesto cesce da se ponovi! znaci, trenutka nije bilo da sam se smorila! mnogo dobra muzika na sve strane!!! maaaaa.... ja sam stvarno odusevljena!

Share this post


Link to post
Share on other sites

itd? itd? Pa ne spomenu dve najebolje....samo u snu i opsesijaaaaaaa, opsednut sam jaaaaaaaaaaa icon_smile.gif

 

strani blok je biyo fenomenalan....i bi stvarno LOVE IS IN THE AIR....OOOOHHHH....LOVE IS IN THE AIR.... icon_mrgreen.gif

 

e nikad u zivotu nisam vise skakala....svaka cast DJevima, ko god da je sinoc pustao icon_mrgreen.gif

Bas ono sto sam ja htela da kazem...znaci ne pamtim kad mi je bilo ovako lepo u KST-u...devedesete su pravo otkrovenje mhihi.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

itd? itd? Pa ne spomenu dve najebolje....samo u snu i opsesijaaaaaaa, opsednut sam jaaaaaaaaaaa icon_smile.gif

Ovo sranje se pustalo sinoc u KST-u???? pukeface.gif

Strashno.... no.gif Lepo sam ja rekla da ce oni napraviti shabanijadu od tog mesta...

Ranjie je uvek neko pustio po jednu pesmu tog tipa na slichnim night-ovima, iz fore, ali ceo blok tih pesama...

A da se preseli ta ekipa na splavove? icon_rolleyes.gif

 

Verujem da je vece bilo dobro, ali ako su te pesme najsvetlija tacka veceri, onda mogu misliti.... icon_rolleyes.gif

 

 

****Bez uvrede ikome, samo mi je to malo previse pukeface.gif za KST...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi ti hitovi moje mladosti i secanja na cuvenu 1993., prvi osnovne i prva rekreativna. Bunda, 200 na sat, Idemo na Mars itd. Bas je bilo kul kako su se svi ljudi pogubili! biggrin.gif

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..sto nisam bio...crap...

obozavam inflacija hitove....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo sranje se pustalo sinoc u KST-u???? pukeface.gif

Strashno.... no.gif Lepo sam ja rekla da ce oni napraviti shabanijadu od tog mesta...

Ranjie je uvek neko pustio po jednu pesmu tog tipa na slichnim night-ovima, iz fore, ali ceo blok tih pesama...

A da se preseli ta ekipa na splavove? rolleyes.gif

 

Verujem da je vece bilo dobro, ali ako su te pesme najsvetlija tacka veceri, onda mogu misliti.... rolleyes.gif

 

 

****Bez uvrede ikome, samo mi je to malo previse pukeface.gif za KST...

nemoj tako ruzo, vece je bilo GENIJALNO!!! icon_da.gif ja se ne secam kad sam se tako dobro provela u kstu!

 

rodices mu sina, kralja kokaina, i rodices mu decu belu kao sneg... musik19.gificon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ee znas kako....lepo nadju neekog studenta koji im da clansku kartu a taj student udje na povlasticu....tako radi mja ortakinja koja pokupi kartice od ovih studeenata koji ih imaju i da svojoj maloletnoj sestri i njenom drustvu icon_mrgreen.gif

To je bilo retoricko pitanje. Ako ponovo procitas deo posta koji nisi citirala, primetices da sam i sam dao odgovor - uzmu se takozvane pozivnice bilo kada u toku dana u KST-u, i ulazi se bez problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drago mi je da ste se tako lepo proveli. Ja sam pushtao domacicu icon_wink.gif ... i ja ne pamtim kada sam se tako proveo u kstu. I chuo sam komentare o "shabaniji" i "dziberskoj muzici" ali u pitanju su ukusi koji su uvek diskutabilni. Npr, "zaspao bih na Let there be rock_u, jer mene zestoko smara ta muzika" ali ne davim ljude koji su se lepo proveli na istoj vecheri.

Ali sumnjam da ce ovo postati rutina u kst_u jer ima dovoljan broj "pretpostavljenih" koji su krajnje zatupljeni i uskih pogleda. Vec sam dobio packe zbog "inflacija hitova" ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

u ovaj cetvrtak je Let there be rock?!? Ide seeeee! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

naravno icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

inace juce sto se tice 90-tih.....meni bilo lepo zbog drustva i cirke 233.gif .....sto se tice inflacija hitova i tehna koji je u dobroj meri picio unutra kroz razne remixe......ja nemam nista protiv toga samo mi je smesno da to ide u kstu subotom.....kada se i ostalih subota forsiraju osamdesete,disco itd....dok metal i hard rock nightovi idu cetvrtkom kada dolazi po 20 ljudi.....to mi ide na ku*ac....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vec sam dobio packe zbog "inflacija hitova"

ma samo ti to pusti s vremena na vreme i mi svi srecni!

bilo je tako dobro bas zato sto je drugacije...

 

a stvarno, mogao bi rock da se prebaci za subotu. meni je veoma zajebano da idem cetvrtkom i zato toliko propustam no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali sumnjam da ce ovo postati rutina u kst_u jer ima dovoljan broj "pretpostavljenih" koji su krajnje zatupljeni i uskih pogleda.

 

jebote, pa zar nije dosta splavova, klubova i ostalih diskoteka kojih ima 364376 u Beogradu gde ko zeli to da slusa moze da izadje!? nego treba i u kst-u u udarnom terminu u subotu uvece to da ide? ne verujem no.gif....kazem opet nemam nista protiv toga ali kad zelim to da slusam mogu da biram gde cu da izadjem....kst treba da vuce na rock/metal muziku.....da u tom pravcu gradi do yaya atmosferu! da li je nekom palo na pamet da napravi takav night u subotu? I don't think so no.gif

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto meni je lepo i na 90im i na LTBR-u! icon_mrgreen.gifbiggrin.gif

 

Evo gledam slike evih tih metalaca kako su se samo gubili. biggrin.gif Kako su samo kul i opusteni! icon_mrgreen.gif To i jeste dziberska muzika, prvo ti je smesno kako je ocajna i onda si odma' veseo. i svi su bili veseli!

 

Eto sad jedva cekam LET THERE BE ROCK!!! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebote, pa zar nije dosta splavova, klubova i ostalih diskoteka kojih ima 364376 u Beogradu gde ko zeli to da slusa moze da izadje!? nego treba i u kst-u u udarnom terminu u subotu uvece to da ide? ne verujem no.gif

Pa ne bas. Nema bas klubova koji pustaju domace 90e, pustaju se sadasnji hitovi...

 

Ko zna mozda jednog dana nasa deca budu isla u KST na vece Jelene Karleuse!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali ta nasa muzika 90ih se ne pusta po splavovima, vec neki noviji hitovi... ovo koliko ja znam nema sad gde da se cuje. osim kod dudi na 19om

Moji rodjendani su poznati po tome da su NAJBOLJI! icon_mrgreen.gif

 

dunja pile moje isto mislimo

Mislim da sve postaje bolesno! Previse se druzimo!

 

I jos jednom LET THERE BE ROCK!!! icon_rockdevil.gif Puste li oni ikad tu pesmu?

Ja nisam cula...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebote, pa zar nije dosta splavova, klubova i ostalih diskoteka kojih ima 364376 u Beogradu gde ko zeli to da slusa moze da izadje!? nego treba i u kst-u u udarnom terminu u subotu uvece to da ide? ne verujem no.gif....kazem opet nemam nista protiv toga ali kad zelim to da slusam mogu da biram gde cu da izadjem....kst treba da vuce na rock/metal muziku.....da u tom pravcu gradi do yaya atmosferu! da li je nekom palo na pamet da napravi takav night u subotu? I don't think so no.gif

E, shock apsolutno se slazem....

 

Mislim Dusane bez ljutnje, super ti pustas muziku kad ja odem u kst, ali samo kazem da sam tada bila tu izasla bih iz prostorije, i verovatno se opet super provela zbog drushtva... To je mozda stvar ukusa, ali isto tako i mesta gde se to pusta! Sta sad treba da zalim sto od gomile splavova nema onih koji pushtaju inflacija hitove? icon_rolleyes.gif

 

 

@Shock-weeeeee!!! Idemo na LTBR!!!!! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

kst nije univerzalno metal mesto. Niti rock. Ne znam shta je sa vama ljudima ...

... kada su pochele 80-e, bilo je 20 ljudi i svi su mislili da nece zaziveti kada je u pitanju sweet muzika ... ali eto fenseraja u kst_u, ribice u dopichnjacima i likovi u sakoima.

... nikoga ja nisam terao da slusha danse, terali su mene vashi drugovi/poznanici/ prijatelji pa i vi sami da to pustim. icon_cool.gif ... a ja, kako volim da udovoljavam, sam se dogovorio sa Mishom o duplom programu i eto ... pa ko voli, nek' izvoli .... a ko ne voli, ima klub. Tachka.

... pushtam metal, pushtam narodnjake, danse, techno, drum, ne znam ni ja sam vishe shta nisam ... ali su ljudi najveseliji kada je nostalgija u pitanju ...

... ma dosta folozofije ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko zna mozda jednog dana nasa deca budu isla u KST na vece Jelene Karleuse!

20 godina kasnije...KST-City Records night musik19.gifmhihi.gif

 

ma dajte ljudi,to sto je bilo malo 'veselije' domace muzike je bas prijalo,onako za promenu...uostalom svi smo mi odrasli uz tu muziku,hteli mi to ili ne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo sranje se pustalo sinoc u KST-u???? pukeface.gif

Strashno.... no.gif Lepo sam ja rekla da ce oni napraviti shabanijadu od tog mesta...

A da se preseli ta ekipa na splavove? rolleyes.gif

pa ta ekipa je bila standardna kst ekipa, a ne neka shabanska ekipa sa strane.

 

znaci nikad nije bila onakva guzva u hodniku (malom klubu).

 

i otkad se dens muzika pusta na splavovima? bar ja ne znam da se pusta...

 

 

 

 

predrasude...

 

jedino je dobar provod bitan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...