Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

Juce na osamdesetim je bilo super,pogotovu kraj.... icon_da.gificon_da.gificon_sad.gificon_sad.gif

Ako se tada nisam rasplakala,nikada necu.... icon_sad.gif

zashto bash kraj...Scorpionsi? Inache da, bilo je super,samo shto ja nisam bila u top formi,shta vishe,jeste da sam bila u raspolozenju,al sam fizichki bila slomljena...o5 ne zalim,jer je stvarno extra night. icon_da.gif 4.6 je night Depeche Moda icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif ide seeeee!

U next cetvrtak je let there be rock,al u Demiji...veselo,veselo... musik20.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako je bio dobar kraj juce......A Kind Of Magic, Total Eclipse Of The Heart, I Just Died In Your Arms Tonight, i naravno Still Loving You musik20.gifmusik20.gif .....inace bilo fino samo mnogo vruce.....krajnje je vreme za bastu icon_da.gif .......

 

sledeci cetvrtak na 'demiju icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif LTBR icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako je bio dobar kraj juce......A Kind Of Magic, Total Eclipse Of The Heart, I Just Died In Your Arms Tonight, i naravno Still Loving You musik20.gifmusik20.gif .....inace bilo fino samo mnogo vruce.....krajnje je vreme za bastu icon_da.gif .......

 

sledeci cetvrtak na 'demiju icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif LTBR icon_rockdevil.gif

icon_da.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif jbte o5 cu da zaredjam icon_rolleyes.gificon_smile.gif danas je Gavra,u utorak je Lesi,sreda Voodoo,cetvrtak LTBR,petak KST i subota Depeche... no.gif neshto cu definitivno preskochiti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

PBtw. Sledeci put od Siddharte ima da trazim 'Napoj' :fensismajli: biggrin.gif

Iskljucivo Rave. Ne znam ni ima li Napoj na onom disku sto smo mu dali. I da l' ce prihvatiti da menja pesmu, taman je nasao dobru kombinaciju - nesto, pa nesto, pa Rammstein, pa Siddharta.

Sve u svemu, podrzavam grupno trazenje neke druge pesme, ako je ta neka druga pesma Rave icon_da.gif Posle moze i ostalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O boze.. no.gif

 

 

Elem,... kako sam se junački, odmah po uletu u kst - negde oko pola dva, izložila uz killswitch... pregadna dobrodoshlica icon_da.gif.... a onda redom... icon_cool.gif..

 

...meni bilo, bash do jaja... pivopije.gif

Shta hocesh?! icon_uhoh.gif Svakom svoje. Meni je drago shto si se ti lepo provela, ali ne morash da pljujesh po drugima zato shto imaju razlichit ukus od tebe no.gif Nije li to malo jadno pukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je sranje! Bash sam razocharana! Najloshiji HB do sad, a bila sam na sva 3. Prosto ne mogu da verujem da je isti preslatki DJ pushtao ziku u petak 20. kad s pravom mogu da tvrdim da je bilo fenomenalno i sinoc kad je bilo dno! no.gif to je zato shto ja nisam nishta trazila icon_redface.gif tako mi i treba icon_smile.gif

Sledecji put slobodno trazhi pesmu i bije ti pushtena... nije bash bilo mnogo ekipe za power na poslednjem HB, mozhda sledecji put bude drugachije...

 

 

Hvala svima koji su doshli, mi se vidimo na sledecjem HB-u!!!

 

POZ!!! orangelistening.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

,30. 5. 2005, 12:50] Sledecji put slobodno trazhi pesmu i bije ti pushtena... nije bash bilo mnogo ekipe za power na poslednjem HB, mozhda sledecji put bude drugachije...

 

 

Hvala svima koji su doshli, mi se vidimo na sledecjem HB-u!!!

 

POZ!!! orangelistening.gif  pivopije.gif

Da znam da nije bilo puno ljudi koji su slushali power. Poludela sam kad su pustili guardian-e i samo smo se 2 lika i ja gubili. Znachi loshe. Ne zameram ja shto nije bilo power-a, kontam da nije bilo raspolozenje, al sledeci put dovodim ekipu, pa ce itekako ka bude interesenata za dotichni! icon_rockdevil.gif Btw jesi li ti pushtao ziku na HB i na metalu pretproshlog petka?

Edited by Queen of Destruction

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...