Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

meni je bilo diiiivno na 80-tima.Bilo je guzve,mada manje no obicno,al o5 dovoljno da stojimo jdni drugima na glavama.Bilo je dosta stvari koje se pustaju po gotiku,a odusevilo me je sto su mi pustili Ultravox-Dancing with tears in my eyes i Vienna,Black-Wonderful life,Queen-Show must go on i naravno za kraj moju omiiiiljenu pesmu od Scorpionsa-Still loving you... musik20.gifmusik20.gifmusik20.gifmusik20.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

moju omiiiiljenu pesmu od Scorpionsa-Still loving you...
]

 

i meni je Still loving you omiljena od njih icon_da.gif

 

Ne seri da su pustili the show must go on?

icon_da.gificon_razz.gif

 

 

sledeci cetvrtak u kst-u Electro ali zato na Akademiji Let There Be Rock!! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

can't wait

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li se sluchajno zna kada ce biti ponovo Headbanger's night?! icon_confused.gif Ja se iskreno nadam da ce dobri ljudi na ovom sajtu obavestiti nas zainteresovane na vreme! icon_redface.gif A mozda ovo nekako i dodje do ushiju ljudi koji organizuju dotichne veceri u KST-u, ALO BRE LJUDI, MOZE LI MALO CHESHCE HEADBANGER'S! Zashto non stop LTBR, a ovo jednom u 3 meseca!? icon_rockdevil.gif Ja sam rekla svoje icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ALO BRE LJUDI, MOZE LI MALO CHESHCE HEADBANGER'S! Zashto non stop LTBR, a ovo jednom u 3 meseca!? icon_rockdevil.gif Ja sam rekla svoje icon_rockdevil.gif

E, Hris, sad me razocara... no.gif

Kako bre LTBR non-stop (kamo lepe srece)?

Hajde, hadje uci malo, zavrsi XIII-u pa posle idi u KST! icon_smile.gif

I hocu da imas 5 iz psihologije! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahahahaha!!! Dacu ti ja bre icon_da.gif A shto se psihologije tiche, ma zapalicu onu Maju bre samo da mi zakljuchi ocenu icon_smile.gif Nego Dunja jel znash jesu li pochele da se prodaju karte za Exit?

Nemoj Maju da mi diras, to mi je bila omiljena profanka! A, volela je i ona mene jer sam joj stalno radila neke referate... icon_da.gif

 

E, nemam pojma za exit, ja cu da idem samo na apocalypticu i slayer!

 

I sta je to u subotu? Samo ekv ili ne? Pustanje muzike ili svirka? icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='4. 5. 2005, 12:28'] HEADBANGERS' NIGHT cje se odrzhati 26.05. sa pochetkom u 23h!!!

 

DJ TEAM DDT & BANE

 

Vidimo se tamo!

ovog puta nista od mene icon_sad.gificon_sad.gif ....to vece je NW u Budimpesti

 

Pustanje muzike ili svirka?

 

pustanje muzike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Headbangers' JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Naravno da idemo Bibs i jos idemo popodne u shkolu (tachnije ja icon_cry.gif ). Jedva chekam! Jeeeeeeeeee!!!!! Ima da umrem od slemovanja, ima malo za promenu ti mene da nosish kuci icon_smile.gificon_smile.gif

 

E dunja sad tek videh shto ti je dobra fotka u potpisu vidimo se i Nastic i ja icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E dunja sad tek videh shto ti je dobra fotka u potpisu vidimo se i Nastic i ja icon_mrgreen.gif

Pa, da ima jos mnogo takih opasnih slika naseg gubljenja!!! icon_rockdevil.gif

Ajde, ajde mozda vam se i ja pridruzim na tom metalu! icon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima malo za promenu ti mene da nosish kuci

mhihi.gif sad treba da budes ponosna na mene. vec vise od mesec dana biggrin.gif (ski stazu ne racunamo mhihi.gif )

 

E dunja sad tek videh shto ti je dobra fotka u potpisu vidimo se i Nastic i ja

ma svi se vidimo icon_mrgreen.gif donecu ti disk sa tim slikama. tako cemo i sad 26og mhihi.gif

 

idemo na metal, idemo na metal... jeeeeee icon_mrgreen.gif

Edited by bibili

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...