Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

Bibi, Dunja......... IZVINITEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!! icon_cry.gif

a sto se izvinjavas sreco, meni je bilo odlicno!!!! samo si nas istripovala s onim novcanikom mamu ti! no.gificon_mrgreen.gif

secas se kako nam je bilo kul u basti i na metalu u septembru??? mhihi.gif

 

jebes mi sve, isla bih na taj metal, ali ne znam kako da iscimam moje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Hris - Zbog onog novcanika si mi skratila zivot za 5 godina. icon_mrtav.gif

I sto rece Bibi nisi ti kriva sto je KST sranje. Rekla sam ti da Dule ide na Headbanger's 100%,(isla bih je sa tobom da slusam metal icon_smile.gif ) mozes sa njim ionako blizu zivite...Dacu ti njegov fon ako nemas. icon_da.gif

 

Bastaaaaaaaaaaaa, to su bili dani!!! icon_mrgreen.gif

 

Jel su 80's sad u subotu?!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma znam da je tada uvek krcato,obavezno tada umrem od guzve ali stvarno nemam pojima kako ce biti sada...u svakom slucaju idemo icon_da.gif

Jaoj, moram da iscimam dj da mi pusti I drove all night + bice queen i meni je dosta! icon_mrgreen.gif

Jaoj opet ce misliti ljudi da sam luda kad puste queen! icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='25. 3. 2005, 04:26'] Evo novih vesti:

 

CHETVRTAK 07.04.2005. u 23h

 

HEADBANGERS' NIGHT No.2

 

DJ TEAM BANE & DDT

 

Upucjeni ste vecj u prichu...Sve vrste metal muzike blah, blah....Ponsite diskove, pripremite zhelje (bez perverzija molim no.gificon_biggrin.gif ...) itd. ..

 

Vidimo se tamo!!!

 

poz! orangelistening.gifpivopije.gif

Guitar Needle kao takav vise ne postoji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok ja razumem da devojke gotive osamdesete(ja licno ne,osim hard rock tog vremena) a kontam da "decaci" odlaze tamo samo zato sto su zakljucili da ih opterecuju pozerke petkom u kst-u pa su potrazili novo vece koje je IN i gde dolaze jos malo praznije devojke nego "pozerke s petka" i debele gothicarke.A onda je doticna vec pomenuta zenska populacija zakljucila da ne moze to tako,da se na moze bez njih,pa su i one pocele da dolaze pa je mesto postalo IN.Nadam se da shvatate o cemu govorim i ispravite me ako nisam u pravu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok ja razumem da devojke gotive osamdesete(ja licno ne,osim hard rock tog vremena) a kontam da "decaci" odlaze tamo samo zato sto su zakljucili da ih opterecuju pozerke petkom u kst-u pa su potrazili novo vece koje je IN i gde dolaze jos malo praznije devojke nego "pozerke s petka" i debele gothicarke.A onda je doticna vec pomenuta zenska populacija zakljucila da ne moze to tako,da se na moze bez njih,pa su i one pocele da dolaze pa je mesto postalo IN.Nadam se da shvatate o cemu govorim i ispravite me ako nisam u pravu!

hm,mozda ima necega u tome ali tada dolaze i ljudi koji bas gotive tu muziku (ja prvenstveno)...zaista da sam zivela u tom vremenu ne bih slusala sve te pesmice ali mi sada prijaju a koliko vidim i ostalima...muzika je takva da mozes da djuskas uz nju cak i ako neznas pesmu,atmosfera je opustena i mozes bas lepo da se provedes (ovo ti dodje jos kao reklama za 80-e) biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...