Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

Ok ja razumem da devojke gotive osamdesete(ja licno ne,osim hard rock tog vremena) a kontam da "decaci" odlaze tamo samo zato sto su zakljucili da ih opterecuju pozerke petkom u kst-u pa su potrazili novo vece koje je IN i gde dolaze jos malo praznije devojke nego "pozerke s petka" i debele gothicarke.A onda je doticna vec pomenuta zenska populacija zakljucila da ne moze to tako,da se na moze bez njih,pa su i one pocele da dolaze pa je mesto postalo IN.Nadam se da shvatate o cemu govorim i ispravite me ako nisam u pravu!

jbt, to je jedino cool veche u kst-u, jer ljudi dolaze da se izdjuskaju i nikad bolje provedu, a ne da hejtuju i noulajferishu... ubedljivo najnormalniji ljudi od svih koji izlaze u kst.... tu su i kolege i komshije i rodbina... svi bre dolaze da se zajebavaju...... uaa mrakachi!! laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cool veče??Atmosfera???Ok,tu dolaze ljudi koji idu na metal,koji slušaju gothic i sl...Možda i ja grešim.Možda je to prava strana "nas" metalaca...Da djuskamo i pijemo pivo i muvamo ribice koje ne razmišljaju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda i ja grešim.Možda je to prava strana "nas" metalaca...Da djuskamo i pijemo pivo i muvamo ribice koje ne razmišljaju!

Glam metalaca da! Oduvek bila... Medjutim ako si true nu-school-er, na osamdesete idesh samo od chuda da takav neki sadrzaj ide on regular basis i da je masovno posecen.....

 

...i morash kadkad svojim ochima da se uverish...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glam metalaca da! Oduvek bila... Medjutim ako si true nu-school-er, na osamdesete idesh samo od chuda da takav neki sadrzaj ide on regular basis i da je masovno posecen.....

 

...i morash kadkad svojim ochima da se uverish...

Sorry ali nisam ni jedno ni drugo a ipak sam u čudu...Mislim nemam ja ništa konkretno protiv osamdesetih ali ne smatram da je ta muzika do te mere kvalitetna(pa makar i za đuskanje) da bude toliko popularna...Ali dobro,kada neko napravi od večeri In...Kao da je i bitno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

slazem se....vec rekoh na nekoj predhodnoj strani - "nikako mi nije jasna tolika pomama za "osamdesete" - recimo za "let there be rock" vece koje je neka hard-rock verzija osamdesetih vlada 1000 puta manje interesovanje icon_rolleyes.gif , pa je taj night uvek bio utorkom a sada cetvrtkom - i redovno bude poluprazno.....jebiga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cool veče??Atmosfera???Ok,tu dolaze ljudi koji idu na metal,koji slušaju gothic i sl...Možda i ja grešim.Možda je to prava strana "nas" metalaca...Da djuskamo i pijemo pivo i muvamo ribice koje ne razmišljaju!

da li si ti ikada bila na 80s night-u i pokushala da ne snimash ljude oko sebe (koje pogreshno ocenjujesh na osnovu prvog utiska icon_rolleyes.gif ) i da se super provedesh??

 

NOULAJFARI!!! icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li si ti ikada bila na 80s night-u i pokushala da ne snimash ljude oko sebe (koje pogreshno ocenjujesh na osnovu prvog utiska rolleyes.gif ) i da se super provedesh??

 

NOULAJFARI!!! icon_razz.gif

Da...Al ja ne mogu da "uživam" uz nešto što nisam...I nisam od onih osoba koja kritički posmatra sve oko sebe.Jednostavno ne shvatam famu oko ove večeri i osobe koje do te mere ovo brane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve u ime dobrog provoda... icon_da.gif saznaces to jednog dana kada ti 80s bude omiljeno veche u kst-u... icon_wink.gif

Teško...

 

Moje omiljeno veče je veče domaće muzike koje sada postoji jednom u 2 meseca otprilike...To je veče na koje možeš opušteno da odeš,da se zezaš,djuskaš..Znaš sve pesmice,negde ih i voliš zato što su NAŠE,pijuckaš pivce...Sve u svemu uživancija.

 

To pokušavam da objasnim,da li se osećaš dobro kada su tu trista milona ljudi koji dolaze smoreni,poziraju i posmatraju,samo zato što je veče IN.

 

Takodje ne smatram da su osamdesete(a ni disco,što je manje više isto) dovoljno kvalitetno veče da bude min 2 puta mesečno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da ponovim josh jednom za neinformisane:

 

CHETVRTAK 07.04.2005. u 23h

 

HEADBANGERS' NIGHT No.2

 

DJ TEAM BANE & DDT

 

Upucjeni ste vecj u prichu...Sve vrste metal muzike blah, blah....Ponsite diskove, pripremite zhelje (bez perverzija molim no.gificon_biggrin.gif ...) itd. ..

 

Vidimo se tamo!!!

 

poz! orangelistening.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jbg... Prepodnevna sam smena ove nedelje...

Headbangers night je jedno od retkih veceri koje vredi posetiti u kst-u...

 

 

Ok je da postoji vece 80-ih, ali svakog vikenda odrzavati iste (ili slicne) disco nightove i popularizovati tu vrstu muzike na shtetu metala i rocka je JAKO GLUPO!!!

KST je unisten, ali stvarno... U subotu sam jedno vreme blejala ispred i "oplakivala" ga... ph34r.gificon_smile.gif

Sad je to fensi mesto gde vise dana u nedelji izlaze tresha likovi i fenserkice...

 

Ne kazem da svi moramo biti zli mentalci, ali ipak se zna kakav je ranije program bio u KST-u...

Neka ga nazovu onda Disco klub i promene mu ime, pa da se zna da to nije vise rock mesto...

Muzika koja se ranije stalno pustala u kst-u sada je jednom u dva meseca...

 

Zasto ne bi rock i metal veceri bile subotom ponekad??????

Let there be rock, Headbangers night, Gothic night, Domacica????

Ono sto je nekad bilo obelezje KST-a... no.gif

Verovatno je zarada bitnija nekim ljudima... no.gif

Verujem da bi im se vracanje kst-a na staro isto tako isplatilo... icon_uhoh.gif

Mogli su i da ga zatvore umesto da naprave ovakvo sranje... wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok je da postoji vece 80-ih, ali svakog vikenda odrzavati iste (ili slicne) disco nightove i popularizovati tu vrstu muzike na shtetu metala i rocka je JAKO GLUPO!!!

KST je unisten, ali stvarno... U subotu sam jedno vreme blejala ispred i "oplakivala" ga... 

Sad je to fensi mesto gde vise dana u nedelji izlaze tresha likovi i fenserkice...

 

Ne kazem da svi moramo biti zli mentalci, ali ipak se zna kakav je ranije program bio u KST-u...

Neka ga nazovu onda Disco klub i promene mu ime, pa da se zna da to nije vise rock mesto...

Muzika koja se ranije stalno pustala u kst-u sada je jednom u dva meseca...

 

Zasto ne bi rock i metal veceri bile subotom ponekad??????

Let there be rock, Headbangers night, Gothic night, Domacica????

Ono sto je nekad bilo obelezje KST-a... 

Verovatno je zarada bitnija nekim ljudima... 

Verujem da bi im se vracanje kst-a na staro isto tako isplatilo... 

Mogli su i da ga zatvore umesto da naprave ovakvo sranje...

 

sve si lepo rekla... icon_da.gif ......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boze, kakvo pitanje!!!! Naravno da se ide!!! icon_rockdevil.gif Najbolje veche u KST-u! Hajde Rose, pa i ja idem pre podne u fuckin' school pa cu sve jedno da dodjem!!! Morash doci bice extra! icon_rockdevil.gifpivopije.gif

Sorry sreco-necu moci ovaj put... Moram da odgovaram neke predmete.... wallbash.gif

 

Lepo mi se CVI provedite! icon_da.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorry sreco-necu moci ovaj put... Moram da odgovaram neke predmete.... wallbash.gif

 

Lepo mi se CVI provedite! icon_da.gifpivopije.gif

Ebiga, shteta shto nisi bila, bilo je EXTRA!!! icon_rockdevil.gif Znash kako su dobru ziku pushtali! Pa nemam rechi icon_rockdevil.gif DJ-evi su carevi, pustili su sve shto sam trazila!!! Ma Headbanger's je ubedljivo najbolje veche u KST-u! Shteta shto ima malo ljudi... Al nije ih vishe ni bilo kad nisu trazili chlanske! no.gificon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...