Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

Nemam pojma valjda poslednji cetvrtak u mesecu. ph34r.gif

Elem rokanje.... aaaaaaaaaaaaaaa, Rokanje je keva svih nightova u kst-u! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Ubi me vrat i ledja ali vredelo je da se ikacem i izbacim svu nakupljenu energiju iz mene, jeeee (ne nema veze sto sam malo popio mhihi.gif ).! icon_mrgreen.gif Sinoc sam smrsao jedno kilogram-dva sigurno! Jest' da nije svaka pesma bila moja ali dobro. icon_twisted.gif Bilo je mnogo tamba-lamba metala (Soulfly isl) ai je zato bio i Sybreed

icon_rockdevil.gificon_mrgreen.gif ali pogresna pesma icon_sad.gifwallbash.gif .

Elem... respecet! icon_mrgreen.gif

 

p.s.

Lazare siso!

Share this post


Link to post
Share on other sites

izvalio sam veceras na rokanju da je svaki bend brutalno jadan kad se pusti posle Meshugge.

apsolutno tacno.

Zato sto meshuggah zvuci vise heavy od ostalih 9 naj-heavy bendova zajedno !

Posle meshugge bi jedino valjalo da se pusti nesto sto ne pretenduje da bude heavy muzika...

Share this post


Link to post
Share on other sites

apsolutno tacno.

Zato sto meshuggah zvuci vise heavy od ostalih 9 naj-heavy bendova zajedno !

Posle meshugge bi jedino valjalo da se pusti nesto sto ne pretenduje da bude heavy muzika...

mozda The Dillinger Escape Plan - 43% Burnt bi moglo situaciju da spasi posle meshugge...ai i to je veliko "mozda" icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rokanje sinoc... keva!!... Potpishem da bi u rekordnom roku preminula, da nema rokanja!! icon_mrtav.gif ... Najsmeshnije je shto smo se k'o majke is-props-ovali na Limp icon_smile.gif ... I Surfacing je bash legao... Necu da ponavljam za Meshuggu.. ... Opet mi deluje kao da je veche trajalo 20 minuta!!! no.gificon_cool.gif

 

... i da kad sam ujutru doshla kuci.. neonka u kupatilu se neshto sjebala i drchala je u ritmu Faget-a (Korn)... - tam ta ta tam ta ta ta tam Faget! huh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Azza

 

Yo!!  orangelistening.gif  pivopije.gif

 

 

 

(..bio je Ill Nino, pre nego shto ste stigli... i da, necemo da kazemo sta smo radili na sporim delovima..  ph34r.gif  icon_cool.gif )

icon_rockdevil.gif

 

E majku mu... "How Can I Live Without You" icon_confused.gif

Gothz! icon_smile.gif

 

@Vlada_Jet

Zapravo jednom mesecno. no.gificon_sad.gif

Edited by AzzA

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Uros

Nisi bio. Bio si na nekom splavu, slusao narodnjake.

 

@ajsha69

Stvarno otkud ti na rokanju?!

 

@Nekron

Nemas pojma. Dodji da vidis kako je najacije. icon_mrgreen.gif

 

Inace biser od sinoc. Sretnem ortaka u kst-u, nesto pricamo i spomenem da sam bio u cetvrtak u KST-u. On me pita sasvim uvereno: "Jel na RASTURANJU"?! icon_smile.gificon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...