Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

....ma nije stvar u muzici... LOVE IS IN THE AIR... ja idem da si nadjem nekog zanimljivog kolegu da mi bude decko icon_redface.gificon_wink.gif 90e i 80e su prepune ETFovaca icon_mrgreen.gif

sala mala...dobra je zika...a i atmosfera je skroz vesela pivopije.gif

Edited by Mariyeta

Share this post


Link to post
Share on other sites

devedesete!!!!!!!!!! jos tako malo

icon_da.gificon_da.gificon_da.gificon_da.gificon_da.gificon_da.gif

Yes! Bice nama lepo. (moto iz Budimpeste icon_mrgreen.gif )

 

jebote kako se lozite na devedesete.......ajd meni neko da objasni sta je tu tako dobro?????

Bas kako je Mariyeta rekla sve je tako LOVE IS IN THE AIR, pozitivno i opusteno i nije puno kao na 80im i zivlje je! icon_mrgreen.gifbiggrin.giforangelistening.gif

 

Sinoć je lik na razglasu rekao da je večeras otvaranje bašte - u bašti bi trebalo da bude domaća muzika, a unutra 90-ete.

Uh, pa ne onda cu biti rastrzana na dve strane. icon_sad.gif

A, ako bude kisa?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

BASHTA!?!Konachno! pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif Sad ce u KSTu biti mnogo lagodnije...Shto se tiche Bogija u hodniku meni je bilo ql i kad bi svaki petak bila alternativa u klubu,a u hodniku Bogi-to bi mi bilo naj veche za izlazak,jer tad dolaze najrazlichitiji ljudi,a muziku mogu da biram-ako mi kojim sluchajem neshto iz Bogijevog repertoara ne odgovara tu je klub i malo necheg drugachijeg.Josh sad i bashta!!!

Svaka chast na Bogijevom izboru negotik mjuze,hvala za Nightwish!!!

A domacia u klubu je bila vrh!

Za ekipu koja ide na 90-te lepo se provedite!!! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodjavola! Zasto domacica i 90e u isto vreme? no.gif Sta ako u isto vreme bude queen i ekv?! Ubicu se! icon_mrtav.gif

 

Za ekipu koja ide na 90-te lepo se provedite!!!

TNX! Valjda ce biti tako...

Edited by dea

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam bio godinama

kakve su to price o clanskim kartama - ili sta mi treba da bi usao?

ne treba ti clanska karta....ja je jos nisam izvadila, bruka i sramota icon_redface.gif ulazis na index ili na studentsku povlasticu ili tako nesto da znaju da si student....e ne znam jel' moze sa licnom karom...valjda moze....kako ovi punoletni sto nisu studenti......nisam ni ja bas u toku, povlastica rulz icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne treba ti clanska karta....ja je jos nisam izvadila, bruka i sramota icon_redface.gif ulazis na index ili na studentsku povlasticu ili tako nesto da znaju da si student....e ne znam jel' moze sa licnom karom...valjda moze....kako ovi punoletni sto nisu studenti......nisam ni ja bas u toku, povlastica rulz icon_mrgreen.gif

A kako ovi maloletni (maloletne) sto nisu studenti? icon_smile.gif

Samo treba da se uzme "pozivnica" u toku dana, i to je to icon_da.gif

 

"Sva ta divna muzika" icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

... i? Kako su vam se dopale 90-e? icon_mrgreen.gif ... aludiram na blok domacice koji je krenuo oko 2:20h icon_cool.gif ...

EXTRA!!! icon_mrgreen.gifbiggrin.giforangelistening.gif

Svi ti hitovi moje mladosti i secanja na cuvenu 1993., prvi osnovne i prva rekreativna. Bunda, 200 na sat, Idemo na Mars itd. Bas je bilo kul kako su se svi ljudi pogubili! biggrin.gif i strane su bile kul. Bas je bilo kul vece! icon_da.gif

 

LET THERE BE ROCK u cetvrtak icon_rockdevil.gif Moje omiljeno vece! wub.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bunda, 200 na sat, Idemo na Mars itd.

itd? itd? Pa ne spomenu dve najebolje....samo u snu i opsesijaaaaaaa, opsednut sam jaaaaaaaaaaa icon_smile.gif

 

strani blok je biyo fenomenalan....i bi stvarno LOVE IS IN THE AIR....OOOOHHHH....LOVE IS IN THE AIR.... icon_mrgreen.gif

 

e nikad u zivotu nisam vise skakala....svaka cast DJevima, ko god da je sinoc pustao icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kako ovi maloletni (maloletne) sto nisu studenti? icon_smile.gif

ee znas kako....lepo nadju neekog studenta koji im da clansku kartu a taj student udje na povlasticu....tako radi mja ortakinja koja pokupi kartice od ovih studeenata koji ih imaju i da svojoj maloletnoj sestri i njenom drustvu icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

EXTRA!!! icon_mrgreen.gifbiggrin.giforangelistening.gif

Svi ti hitovi moje mladosti i secanja na cuvenu 1993., prvi osnovne i prva rekreativna. Bunda, 200 na sat, Idemo na Mars itd. Bas je bilo kul kako su se svi ljudi pogubili! biggrin.gif i strane su bile kul. Bas je bilo kul vece! icon_da.gif

 

LET THERE BE ROCK u cetvrtak icon_rockdevil.gif Moje omiljeno vece! wub.gif

Bilo mi je savrseno.....Nikada bolje se nisam provela.... musik20.gifbiggreens.gifbiggreens.gifbiggreens.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobila sam cd sinoc! wub.gif posle smo se okupili kod mene i posto smo cd obrnuli tri puta, svi su zakuntali i evo ja sam sad ustala! icon_da.gif

Jos jednom - mnogo mi je bilo dobro! Pogotovo domaci blok! Zaboravila sam da pomenem gde si ti - secanje me nocas ubija sama sam u ovom gradu, luda noc niko ne spava, gde si, gde si, gde si ti? mhihi.gif

uz tu pesmu sam docekala 19i rodj... wub.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram priznati da je bilo extra.....veche dostojno godishnjice devedesetih.....sada kada znam shta je bilo na domatjici zhao mi je shto bar malo nisam svrno i tamo....

icon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gif Mi smo vas zvale,ali vi niste hteli da dodjete....Sad se jedi od muke dragi prijatelju.....Mozda ovo postane night u KST-u,cemu se nadam......Onda ima da ''ludujemo sve do zore'.... icon_razz.gificon_redface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...