Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

zaista,mogli bi da pomere prorok i 80-e pa da svi lepo dodju na nas koncert icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Tvoj koncet mi je na prvom mestu! SKC, KST i prorok a drugom! icon_da.gif

 

Ocemo Nastic i ja da svratimo, da podrzimo nashu drugaricu!

Hris, javi se idem i ja, pa da idemo zajedno. Nastica i tebe nisam videla od kako sam zavrsila skolu, a o Djoletu i Sanvili da ne pricam! icon_sad.gif UZELELA SAM VAS SE!!! icon_da.gificon_mrgreen.gif

 

Zasto moraju svi da se nabiju u tu subotu....Postoji jos subota u godini i kalendaru.....

Bas me nerviraju, na kraju necu nigde otici! icon_smile.gif i ovi Irishovci su mnogo skupi, karta 200 kinti! icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_redface.gificon_mrgreen.gificon_smile.gif Ma,skupoca brate....... Odakle nam preterane pare da mozemo sve to i da platimo???????icon_da.gif

 

Sada mi se jos i prijemni namestio za Maxov rodjendan..... icon_smile.gificon_smile.gif

I meni je prijemi na Maxov rodj! icon_smile.gif Ali, Max je bitniji naravno! icon_da.gif I 3maju je taj dan prijemni! icon_smile.gif

Lepo se provedi sutra na gotiku, ja cu da ucim! icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni je prijemi na Maxov rodj! icon_smile.gif Ali, Max je bitniji naravno! icon_da.gif I 3maju je taj dan prijemni! icon_smile.gif

Lepo se provedi sutra na gotiku, ja cu da ucim! icon_mrgreen.gif

Zmiki,znala sam da neces doci.....Mora da su one sarene stvarcice na pranju..... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

 

Izdala si poentu Zmiki,Zmiki no.gifno.gifno.gifno.gifno.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zmiki,znala sam da neces doci.....Mora da su one sarene stvarcice na pranju..... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Izdala si poentu Zmiki,Zmiki no.gifno.gifno.gifno.gifno.gif

One stvarcice nisu na pranju, ali evo obecavam ako za sledeci gotik budem u BG-u IDEMO i to sve kako smo se dogovarale, ipak je sada prijemni najbitniji! icon_da.gif

Evo skidam Maxu za prijemni - video zapis testa za procenu osećaja za pokret i ritam i proveru muzikalnosti... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Ladno za DIF treba da djuska! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Bedak za bastu bas sam htela da banem sutra...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dacu sve od sebe da se pojavim.....Joooj,imam sutra ispit iz spanskog,a onda u sredu mi pada prijemni.....Ko ce sve to polagati.... no.gifno.gifno.gif

 

Izacicu da sebi dam malo oduska..... icon_mrgreen.gif

All work and no fun makes... zaboravila sam kako ide dalje! wallbash.gif

U svakom slucaju ne valja samo uciti! icon_da.gif Srecno sutra na ispitu! I meni je prijemni u sredu, jedan, a drugi u petak! icon_da.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

au prevelika guzva u basti.....mada opet basta konacno biggreens.gifalkos.gifmrred.gif

 

e jel neko video sta ide dalje(cetvrtak,subota).....

 

jao bila je "total eclipse of the heart" wub.gifwub.gif ....nista ne volim na osamdesetima ko tu pesmu 233.gif

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...