Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

Šmrc...  icon_cry.gif  icon_cry.gif  icon_cry.gif  Šmrc...

 

Nedostaja će mi kst. U njemu sam odrasla, oblikovala svoju pomalo čudnu ličnost.. Kako ću ja bez njega sledećih mesec dana???????

 

Šmrc...  icon_cry.gif  icon_cry.gif  icon_cry.gif  Šmrc...

Kako ću ja bez njega sledećih 5 godina??????????? ph34r.gif

 

 

Ništa ja ga lepo, pre nego što krenem, zapalim (i pored toga sjebem zgradu fakulteta, ali to nije tako bitno) icon_wink.gif Kad ja ne mogu da se zajebavam tamo, NIKO NEĆE!!! violent.giforangelistening.gif

Edited by Aurora Calerva

Share this post


Link to post
Share on other sites

bila ja na Devedesetim ...pametni DJevi su premestili svoju opremu na stage pa im se ista nakvasila shto ce reci da nije bilo muzike neko vreme u bashti...muzika nije bila losha ., mada da se ja pitam , pushtala bih malo manje komercijalne stvari...ma bilo je zanimljivo veche icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je divno na domacici! biggrin.gif

Bas je pozitivno i ljudi su mnogo dobri! icon_da.gif

Tako je opusteno, ubedljivo najjace vece! icon_da.gif

Ja sam se malo smorio kada sam ušao (a to je bilo u isto vreme kad i ti icon_smile.gif ) jer je bilo gotovo potpuno prazno - ne sećam se kada je u bašti bilo toliko malo ljudi u ponoć. sad.gif A onda je počelo da deluje pivo, pa je sve ispalo ok. icon_wink.gif

 

I da, Sale je pustio cele tri pesme EKV, bar negde do 2.30h kada sam otišao. icon_rockdevil.gif No ipak mi je najlepše bilo kada je pustio "Profesor" od Smaka... icon_redface.gifmusik19.gif

 

Zaključak: domaćica nije ono što je nekada bila. sad.gif Ali ljudi zaista jesu bili totalno opušteni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se malo smorio kada sam ušao (a to je bilo u isto vreme kad i ti  icon_smile.gif ) jer je bilo gotovo potpuno prazno - ne sećam se kada je u bašti bilo toliko malo ljudi u ponoć.  mad.gif

Meni je bio bedak da gubim, a bas sam zelela, nije bilo nikoga...

 

I da, Sale je pustio cele tri pesme EKV, bar negde do 2.30h kada sam otišao.  icon_rockdevil.gif

Svaka mu cast! icon_rockdevil.gif Ali pustio je tvoje dve omrazene srce i sinhro! icon_smile.gif

 

Ali ljudi zaista jesu bili totalno opušteni... 

Ljudi mi se mnogo svidjaju! icon_da.gif

 

@Dea-sta sam ti ja rekla 'Ovo je pesma za profu!'

Da, da i ja sam pocela da se smejem u trenutku! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka mu cast! icon_rockdevil.gif Ali pustio je tvoje dve omrazene srce i sinhro! icon_smile.gif

Iju! Pu pu, pomakni se s mesta. Sinhro među omraženim pesmama?! Zapamti: Srce i Krug - Sinhro mi je jedna od omiljenih. icon_da.gif

 

@Dea-sta sam ti ja rekla 'Ovo je pesma za profu!'

Da, da i ja sam pocela da se smejem u trenutku! icon_smile.gif

E, pa ja sam baš pogledao bio ka vama kada je počela pesma, mislim da sam napravio neku grimasu ali nisam provalio da li me je iko primetio. icon_smile.gif

 

@Pretendress: Hej, pa ja tebe ne upoznah. sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...