Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

nah........nikad bolja svirka......dobio dzaba kupone za pivo icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Oskar Tomas samo tri pesme.......tonac ih je sjebo za medalju.....Broken Strings - fino.....napreduju......dobra svirka od njih.........Resound - nisam ni slusao icon_smile.gif .........Theativ malo ljudi ostalo......solidno svirase.......i tako........dzaba kuponi se pamte icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvini, mislila sam da je zapravo prozivka. icon_redface.gif Zaista mi je zao. Ali sve jedno, opet moram da kazem DODJAVOLAAAAAAAAAAAAAAA!!!! 3. ujutro putujem, pojma nemam da li cu moci da idem. TJ. dal ce me keva pustiti. Verovatno nece!!! wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif Oh brate, bice to prvi koji propushtam. A ionako nisu isti DJevi. Zaista, a shto nisu isti DJevi?

Shtamparska greshka icon_biggrin.gif I dalje su isti DJ-evi za HB! orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni veceras bilo bas ql, nekoliko prijatnih iznenadjenja sto se tice muzike....sutra domacica osamdesetih pa onda HB icon_rockdevil.gif

 

ici cu pravo iz KSTa na pripreme

sta treniras?

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bane polako ali sigurno postaje da bude kao Slovenac.Nece nista da pusta. Par puta je bio zamoljen da sinocpusti Machine Head a on nije hteo,kao u fazonu ne sme da pusta. Sto naravno verovatno nije istina jer Dusan sve pusti. Svidja mi se sto pusta onaj super house tipa Benny Benassija, Global Dj-s itd. Respect za to icon_rockdevil.gif

Ali ipak ostaje da je ubedljivo najbolje vece u kstu ROKANJE! Lik koji pusta je car. Bukvalno nema sta neceda pusti. A i ljudi su maximalno ok na toj veceri. Jedva cekam sledece Rokanje musik20.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni bilo bas lepo veceras.....gomila dobrih pesmica i naravno nije mi ispunjena muzicka zelja.....kako su poceli da mi idu na qrac DJ-evi u kst-u icon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gif ....

 

inace lepo sam se zabavljao i gledajuci kako likovi prilaze ko muve na pojedine ribe icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif .......sa tako glupim startovima da je to strasno wallbash.gificon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je divno sinoc! biggrin.gif

Muzikica je bila savrsena gomila ekva, haustora, azre, filma, idola...

Totalno po mom ukusu! icon_da.gif

Bas mi se svidelo ovo vece... icon_da.gif

oh,da...i meni...bio sharlo wub.gif ekv wub.gif ..i tako.

inache,dea...jel' bilo josh ekv-a kada am ja otishla?

 

ne znam zashto imam utisak ujednom trenutku da samo ja igra...energichno...svi nekako ukipljeni..ali dobro,kasnije su se razdrmali svi.....

 

ne rachunajuci dushmana ,on je poseban sluchaaj. biggrin.giflaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

inache,dea...jel' bilo josh ekv-a kada am ja otishla?

Ne secam se tacno sta je bilo dok si ti bila tu, ali sve ukupno: oci boje meda, par godina za nas, ti si sav moj bol i krug, naravno! icon_da.gif

 

ne rachunajuci dushmana ,on je poseban sluchaaj.

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

On je stvarno nenormalan! icon_smile.gif Sav je k'o dete! biggrin.gif

Edited by dea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bane polako ali sigurno postaje da bude kao Slovenac.Nece nista da pusta. Par puta je bio zamoljen da sinocpusti Machine Head a on nije hteo,kao u fazonu ne sme da pusta. Sto naravno verovatno nije istina jer Dusan sve pusti. Svidja mi se sto pusta onaj super house tipa Benny Benassija, Global Dj-s itd. Respect za to icon_rockdevil.gif

Ali ipak ostaje da je ubedljivo najbolje vece u kstu ROKANJE! Lik koji pusta je car. Bukvalno nema sta neceda pusti. A i ljudi su maximalno ok na toj veceri. Jedva cekam sledece Rokanje musik20.gif

Natasha, ja ne znam shta ddt radi, ali znam shta je meni shef rekao na pochetku vecheri...nemam nameru da ulazim u konflikt sa predpostavljenima...Pitacju ih sledecji put da li smem da krenem malo vishe u tom pravcu, pa cju ti rado i petkom pustiti MH! Ovaj tip programa cje ionako trajati smao do kraja leta a posle se vracja na staro...

 

Ne zaboravi da tu pesmu i mnogo drugih zhelja i ddt i ja pustimo na HB! Tako da me nemoj porediti sa Slovencem, jer me valjda dovoljno poznajesh i znash da nije tako... Osim toga, Marina i ti obicno dobijete po pesmu i nama je drago kada se lepo provedete....Uostalom, vidimo se na HB pa cju ti objasniti...

 

Vi svi lepo doneste diskove sa svojim muzichkim zheljama na HB, pa cjemo vam ih ispuniti!

Poz! orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

HEADBANGERS' NIGHT No. 5

All Kinds Of Metal!

 

DJ TEAM DDT & BANE

Na sajtu KST-a i dalje stoje Goxy i Bogy. icon_smile.gif Nisam ni proveravao...

 

Nego, ti li si taj što nije hteo da pusti mojoj drugarici i meni 3N od Azre u petak? icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na sajtu KST-a i dalje stoje Goxy i Bogy. icon_smile.gif Nisam ni proveravao...

 

Nego, ti li si taj što nije hteo da pusti mojoj drugarici i meni 3N od Azre u petak? icon_wink.gif

Nije da nisam hteo, nego nisam ni imao taj CD....Misha ga odneo u bashtu...Pusticju ti sledecji put, mada retko pushtam domacje bendove jer je to prilichno zastupljeno u bashti...Poz! orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='31. 7. 2005, 15:33'] Natasha, ja ne znam shta ddt radi, ali znam shta je meni shef rekao na pochetku vecheri...nemam nameru da ulazim u konflikt sa predpostavljenima...Pitacju ih sledecji put da li smem da krenem malo vishe u tom pravcu, pa cju ti rado i petkom pustiti MH! Ovaj tip programa cje ionako trajati smao do kraja leta a posle se vracja na staro...

 

Ne zaboravi da tu pesmu i mnogo drugih zhelja i ddt i ja pustimo na HB! Tako da me nemoj porediti sa Slovencem, jer me valjda dovoljno poznajesh i znash da nije tako... Osim toga, Marina i ti obicno dobijete po pesmu i nama je drago kada se lepo provedete....Uostalom, vidimo se na HB pa cju ti objasniti...

 

Vi svi lepo doneste diskove sa svojim muzichkim zheljama na HB, pa cjemo vam ih ispuniti!

Poz! orangelistening.gif

Bane drzim te za rec!!! Mislim ako neces nama da ispunjavas zelje... Pa mi jedini i djuskamo tamo uvek... orangelistening.gifmusik20.gif

Vidimo se sutra pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...