Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

@[adept]

Sinoć si me oduševio! Po ne znam ni ja koji put! Jeste da su ti prelazi bili katasftrofalni ali možda je to i dobro jer to uglavnom zna i da zadrži ljude, da ostanu da čuju šta je sledeće...

Ali nisi me oduševio samo kao DJ, već i na nekom totalno višem i bitnijem nivou. Ona posveta pre Mother North... Dugo nisam puštala suze radosnice, predugo. One sinoć su to i bile! Ali to nije bilo prvi put da si me tako oduševio! Vrativši se malo unazad, prisećam se... Hellhammer leto, tada si počeo i nisi prestao do sada! Hvala ti za sve do sada, za apsolutno si učinio za mene! Neću ti želeti neku sreću u životu, jer je ti apsolutno zaslužuješ i bilo bi bespotrebno to želeti osobe kojoj je ona samo prirodan i najskromniji način da ti se isplati za sve dobre stvari i lepe trenutke koje si priredio ljudima oko sebe!

Zapamti, sitne stvari sreću čine. Nemoj više trošiti svoje živce i kad god te neko iznervira, okreni se ka svojoj *ženici*, pogledaj u onaj divni osmeh koji je samo tvoj u uživaj u njegovoj lepoti. Mnoge stvari su trenutno, ali to načini večnim. Ljubim vas oboje!

e ovo je post! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj sinoć je bilo dobro, najbolje veče u kst-u u celom mom životu, a već godinama izlazim u kst, još kad je počela kišica... Fala bogu bila sam u narandžastoj majci! Ne pamtim da sam se dugo tako olešila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

na 60-tim je bilo extra!!!I mjuza i drustvo,a i atmosfera na tim nightovima je totalno opustena sto mi se mnogo svidja-ljudi znaju da uzivaju u onome sto vole i da se vesele...ok,mozda su hipici ponekad suvise neozbiljni,ali nightovi i sluze za to da se covek opusti i lepo provede...kad to kazem mislim na kipove koji se zabadaju po uglovima na gotiku...zato pozdrav za ekipu na podijumu na ovim dark nightovima! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko si ti da kazes ljudima sta treba da rade kada negde izadju?

ja samo kazem da me nervira kad se neko folira da je troo goth i mrachi,volim opustenost....a ti Fiery se ne javljaj - po kolicini kritikovanja svega i svacega prvi si na listi...ajd poz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja samo kazem da me nervira kad se neko folira da je troo goth i mrachi,volim opustenost....a ti Fiery se ne javljaj - po kolicini kritikovanja svega i svacega prvi si na listi...ajd poz.

to je samo Fiery, prevrnesh ochima i nastavish dalje icon_smile.gificon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja vec zaboravljam kako izgleda ks'.

2 puta bejah u poslednjih god. dana...

 

80s i 90s su vec pase (izvucen je maximum iz tih veceri), gotik se godinama ne menja, elektro je kul da se ode jednom-dvaput godisnje, domacica ubija u pojam koliko (mi) je dosadna (kakvo je to vece domace muzike kad nece da puste Negativ ili Block Out ili..., a besomucno vrte najizlizanije pesme EKV-a), petak je ok jednom godisnje (dovoljno da se podsetis klisea), metal me i ne zanima preterano (barem ne ono sto se vrti u ks'-u), rokanje se retko organizuje i skoro uvek se utrefi da ne mogu da dodjem jer je radni dan u pitanju, let there be rock (mi) je dosadan kao keva kad me opominje da zalijem cvece dok ona nije tu...

sve ovo deluje kao bogata muzicka ponuda, al' nesto tu ne stima... DJ timovi mozda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc je u KST-u bilo paaaaaa....malo cudno.Bilo je vece 90-ih ali nisam znala da ce doci i ljudi tih godista.Pola KST-a mi je bilo do ramena i nize!!! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ...i neki ljudi su izgledali kao da su tu zalutali mada s obzirom da je J Lo 'gruvala' u klubu mozda su i dosli na pravo mesto...Inace i pored svega muzika je bilo kao i uvek extra,cak su pustali i novije stvari kao sto su Moby-Lift Me Up musik19.gif ...jedino mi je krivo sto nisu pustili Bon Jovi-a,ili barem nije bio dok sam ja bila tu icon_sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Utorak 9. avgust: Gothic Night

dj Stevie

 

Sreda 10. avgust: Domaćica

veče domaće muzike

dj salE

 

Četvrtak 11. avgust: Let There Be Rock

dj Ciomi

 

Petak 12. avgust: Da Li Ti Znaš Za Neki Drugi Ritam...?

veče alternativne muzike

dj Mouse J

 

Subota 13. avgust: D.I.S.C.O.

veče plesne muzike

dj team: b2b dj krew

 

Utorak 16. avgust: Rokanje

veče modernog gitarskog zvuka

dj C.H.I.P.I.

 

Sreda 17. avgust: Domaćica

veče domaće muzike

dj salE

 

Četvrtak 18. avgust: veče grupe ''The Doors''

dj Ciomi

 

Petak 19. avgust: Da Li Ti Znaš Za Neki Drugi Ritam...?

veče alternativne muzike

dj Mouse J

 

Subota 20. avgust: Osamdesete

dj's Kuzma & C.H.I.P.I.

shto li je meni ovoliko dosadno? biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Избор музике у суботу је,понекад,стварно био претеран.

 

Значи свака му част како је сместио ,,Enjoy the Silence",а о чињеници да је пустио ,,Lift me Up" не треба трошити рећи,то су дефинитивно `90.

 

Наредни такпе ирска мјуза унутра,а ја ко за инат,вероватно машим,к` врагу.

 

Зато се баја да јопет буде мокра домаћица.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je zato sto si gmaaaaaaaaaz pa te mrzi dupe da pomeras iz te selendre icon_smile.gif

nemoj, molim te! ja sam ex-NBG dete; pretili su nama po liftovima dok su drzali razjarene boxere na povodcu... icon_smile.gif

 

 

ne idem u ks' zbog muzike koja ili smara ili je pocela da smara jer se uvek isto vrti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...