Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

Cekaj, bre, Profo ako ti je sinhro jedna od omiljenih sto nisi hteo da nam je sviras? icon_confused.gif

Ja ne pondosim krug, jedina pesma od ekva koju ne podnosim!

Srce volim! wub.gif

 

@Veronika - bile su srce, sinhro i modro i zeleno! icon_mrgreen.gif

Ajde sledece srede sa nama! biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo upravo se vratih iz KSTa...Reci cu samo Guarana je spasila vece,jer sam bez nje bila isuvise umorna za bilo kakav provod i djuskanje...Mancha je pustao ok stvarcice,najbolje za kraj-Scorpionsi-Send me an angel i Queen-Show must go on...

Sve u svemu,bilo mi je fino... icon_da.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo i ja se vratih........blo dobro.....mada jao pijan sam sad sutra cu da pisem icon_smile.gificon_smile.gif ......u svakom slucaju sad cu da kazem Mancha je picka drugo vece za redom me ispaljuje prvo za She Wolf a onda veceras za Out In The Fields.........i na kraju nema The Idol-a ni Sailing Ships.........cccc....

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo i ja se vratih........blo dobro.....mada jao pijan sam sad sutra cu da pisem icon_smile.gif  icon_smile.gif ......u svakom slucaju sad cu da kazem Mancha je picka drugo vece za redom me ispaljuje prvo za She Wolf  a onda veceras za Out In The Fields.........i na kraju nema The Idol-a ni Sailing Ships.........cccc....

jbga,trazila sam mu WHitesnake,a on pustio samo Fool for you lovin' no more...Moja omiljena pesma od njih-Sailig ships nije bila icon_cry.gif

A tebi je zato bilo onako ludo i veselo... ;)zbog alkohola sramoto,gde je vaspitanje icon_razz.gif ?

Edited by Jessy

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto niko ne voli "Krug" icon_confused.gif .......jest malo smorio al opet ga volim icon_mrgreen.gif

Nije MALO smorio, nego je jebao kevu! Mrzim ga zato sto gomila ljudi zna samo tu pesmu i nema pojma ko je izvodi ili jos gore kada mi neko kaze - iskljuci taj van gogh smorio je! icon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gif

Dodje mi da ubijem nekog! violent.gif

 

Queen-Show must go on

Do jaja! Zasto je nikad ne puste kada sam ja tamo?! violent.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj, bre, Profo ako ti je sinhro jedna od omiljenih sto nisi hteo da nam je sviras? icon_confused.gif

Pa svirao sam Sinhro, nisam hteo da sviram Krug i Srce. icon_smile.gif Slabo te služi pamćenje... Sećaš se da smo Ketty i ja probali da skinemo onaj početak na klavijaturi, da bismo mogli da je sviramo u duetu?

 

Ja ne pondosim krug, jedina pesma od ekva koju ne podnosim!

...

Nije MALO smorio, nego je jebao kevu! Mrzim ga zato sto gomila ljudi zna samo tu pesmu i nema pojma ko je izvodi ili jos gore kada mi neko kaze - iskljuci taj van gogh smorio je! icon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gif

Dodje mi da ubijem nekog! violent.gif

Vezano za ovo, moram da napomenem da ja Krug ne mrzim, čak naprotiv - ali ne želim da ga sviram (kao ni Srce) upravo iz razloga koje si pomenula. Već sam pričao o napaljenim tinejdžerkama koje vrište isključivo kada krene neka od ove dve pesme... (aaaaaa /zvuci klanja mladog praseta/, Krug, to mi je omiljena pesma EKV-a, druga omiljena mi je Srce, a to su inače jedine dve njihove pesme koje znam... violent.gif ). Mada, kapiram ja to. Postoji dosta bendova od kojih veliki broj populacije zna do dve pesme (Led Zeppelin - Stairway To Heaven, Europe - The Final Countdown, Animals - House Of The Rising Sun, Pink Floyd - Another Brick In The Wall i Wish You Were Here, Dire Straits - Money For Nothing i Sultans Of Swing, Metallica - Nothing Else Matters i Unforgiven, ako ih posluži sreća i One icon_wink.gif, Black Sabbath - Paranoid, The Stranglers - Golden Brown...). To su uglavnom ljudi koji na pitanje "Šta slušaš?" odgovaraju sa "Pa slušam sve...".

 

Nego, na temu: da li petak i dalje smara, ili se popravio? I da li iko zna hoće li praviti veče Haustora u neko skorije vreme?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa svirao sam Sinhro, nisam hteo da sviram Krug i Srce. icon_smile.gif Slabo te služi pamćenje... Sećaš se da smo Ketty i ja probali da skinemo onaj početak na klavijaturi, da bismo mogli da je sviramo u duetu?

Zivota mi, ne secam se da si svirao sinhro... wallbash.gif

 

Nego, na temu: da li petak i dalje smara, ili se popravio?

MRZIM petak!!! U poslednjih godinu dana tamo sam bila dva puta i to sam bilo odvucena! icon_da.gif

 

I da li iko zna hoće li praviti veče Haustora u neko skorije vreme?

E, pa mogli bi stvarno! Cini mi se da je poslednji put bilo u februaru ili martu...

Edited by dea

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tebi je zato bilo onako ludo i veselo... icon_wink.gif

nah....meni je uvek ludo i veselo na LTBR-u

 

zbog alkohola sramoto,gde je vaspitanje

 

ako je tako......onda sam ja mnooooogo nevaspitan decak icon_smile.gificon_smile.gif

 

bas me nervira DJ na LTBR-u.......redovno me ispaljuje za pesme.......i sto je najgore bar odmah da ti kaze nema nego ide,ide......ide qrac icon_mad.gificon_mad.gif

 

barem je pustio Slayera........to mi je bio highlight veceri...... icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok Slayer na LTBR? icon_uhoh.gifwallbash.gif Shta sam ja tu propustila? icon_uhoh.gif

Eto ti ga sad... Ti koja si uvek u fazonu LTBR smara... icon_spava.gif

 

Inace sinoc me odvukose na petak... Zivote... Dva dobra trenutka queen - we eill rock you i doorsi - people are strange... Ovo me je odusevilo nisamo mogla da verujem... icon_da.gif

 

Inace celo vece je bilo krajnje neocekivano i tuzno... icon_sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace sinoc me odvukose na petak... Zivote... Dva dobra trenutka queen - we eill rock you i doorsi - people are strange... Ovo me je odusevilo nisamo mogla da verujem... icon_da.gif

A odmah pre Doorsa One od Metallice... to je meni bio definitivni highlight, do jaja sam se primio. icon_smile.gif Ali spojiti One i People Are Strange... svaka mu čast. A bilo je i Srce. Da, i What A Feeling iz Flashdancea. icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Nažalost, uopšte nije pušten klasičan domaći-rok deo, kakav se inače ubacuje oko pola 2 - 2. Oko 1 je krenuo ex-domaći pank, kasnije nešto malo roka, i to je bilo to. sad.gif A i inače je muzika bila užas, ako izuzmemo par stvari. Petak je definitivno propao.

 

E da, bila je i neka mala polugotičarka koju je startovalo jedno 50 ljudi. Znači ne znam kako je izržala, oni likovi su užasni smarači (ili je bar tako ona mislila, sudeći po izrazu lica), tako da sam se celo veče zabavljao posmatrajući te scene. A i slatka je. A i imala je mnogo lepe mrežaste čarapice. icon_redface.gificon_smile.gif

 

Inace celo vece je bilo krajnje neocekivano i tuzno... icon_sad.gif

Zašto tako? Nije valjda opet nešto muško u pitanju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da, bila je i neka mala polugotičarka koju je startovalo jedno 50 ljudi. Znači ne znam kako je izržala, oni likovi su užasni smarači (ili je bar tako ona mislila, sudeći po izrazu lica), tako da sam se celo veče zabavljao posmatrajući te scene. A i slatka je. A i imala je mnogo lepe mrežaste čarapice.

 

to su klasicne scene u kst-u oduvek......dodje neka dobra riba i startuje je 508640938 likova za jedno vece....... icon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zašto tako? Nije valjda opet nešto muško u pitanju?

Nazalost, ajde necemo ovde o tome, dodji na nas forum! icon_da.gif

 

A, sta je u utorak i cetvrat?

 

U sredu se ne propusta domacica!!! icon_da.gif

 

Nažalost, uopšte nije pušten klasičan domaći-rok deo

Tome sam se i ja nadala, ali nista... Nije mi bilo eyesburna... no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...