Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

' date='1. 8. 2005, 17:26'] Nije da nisam hteo, nego nisam ni imao taj CD....Misha ga odneo u bashtu...Pusticju ti sledecji put, mada retko pushtam domacje bendove jer je to prilichno zastupljeno u bashti...Poz! orangelistening.gif

Jao, ja sam vas pomešao, izvini. icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif I jesam molio Mišu u bašti, on je taj koji nije hteo da pusti! Grrrr... icon_biggrin.gif Inače ne bih smarao sa domaćim bendovima u klubu petkom. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bila u petak i bash mi je bilo super...nisam dolazila u petak jedno godinu dana (osim ako sam bila pa se ne secam toga icon_smile.gif )....totalno sam zaboravila kakva je sjajna atmosfera petkom....ah , ishla bih na HB ali sam oko 400km udaljena os KST-a ...icon_sad.gif

Edited by Kveld

Share this post


Link to post
Share on other sites

@[adept]

Sinoć si me oduševio! Po ne znam ni ja koji put! Jeste da su ti prelazi bili katasftrofalni ali možda je to i dobro jer to uglavnom zna i da zadrži ljude, da ostanu da čuju šta je sledeće...

Ali nisi me oduševio samo kao DJ, već i na nekom totalno višem i bitnijem nivou. Ona posveta pre Mother North... Dugo nisam puštala suze radosnice, predugo. One sinoć su to i bile! Ali to nije bilo prvi put da si me tako oduševio! Vrativši se malo unazad, prisećam se... Hellhammer leto, tada si počeo i nisi prestao do sada! Hvala ti za sve do sada, za apsolutno si učinio za mene! Neću ti želeti neku sreću u životu, jer je ti apsolutno zaslužuješ i bilo bi bespotrebno to želeti osobe kojoj je ona samo prirodan i najskromniji način da ti se isplati za sve dobre stvari i lepe trenutke koje si priredio ljudima oko sebe!

Zapamti, sitne stvari sreću čine. Nemoj više trošiti svoje živce i kad god te neko iznervira, okreni se ka svojoj *ženici*, pogledaj u onaj divni osmeh koji je samo tvoj u uživaj u njegovoj lepoti. Mnoge stvari su trenutno, ali to načini večnim. Ljubim vas oboje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bila u petak i bash mi je bilo super...nisam dolazila u petak jedno godinu dana (osim ako sam bila pa se ne secam toga icon_smile.gif )....totalno sam zaboravila kakva je sjajna atmosfera petkom....

Ма оно у петак у клубу је било "чудо".

 

Да не коментаришем што је у башти пуштен ,,Narcotic",то нисам чуо мали милион година.

 

Вечерас на домаћици мора пасти губљење,друге нема.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cekaj,cekaj,sto tek posle 20. SEPTEMBRA??? icon_uhoh.gificon_confused.gificon_uhoh.gificon_confused.gif

Jedina sansa da pre 20og septembra odem u KST, je ako sutra polozim testove, pa se vratim 11.8. da polazem voznju i tada dodjem na LTBR!!! icon_rockdevil.gif

Ali s obzirom da sam sad pocela da ucim, nema sanse da sutra polozim! no.gif

 

Inace sutra idem na Kosovo, vracam se za beer fest, posle idemo na more,

odmah posle palim u Bosnu i vracam se taman pred Sonatu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Одиста!

 

Синоћ је била тотална лудница.

 

Почевши од оних стренџера које је довуко бог те пита ко и који су прво формирали равнокраки правоугли троугао,да би се на крају вечери једна шачица њих покушавала губити и извалити речи уз ,,Само пар година за нас".

 

Да не помињем кишу која је уместо да испразни "подијум",постигла потпуно други ефекат закрчивши га скроз,а при том је још једном показала зашто не треба облачити светле ствари у КСТ,барем не кад` си женско.

 

Једино што сам ја већ другу среду подувао за губљење уз ,,Кенозоик",овог пута крив је мењач плоча,но бого мој видећемо наредни пут.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Četvrtak 4. avgust: Rock'n'Roll 60ih & 70ih

dj Ciomi

 

Petak 5. avgust: Da Li Ti Znaš Za Neki Drugi Ritam...?

veče alternativne muzike

dj Mouse J

 

Subota 6. avgust: Devedesete

dj's Mouse J & Duca

 

Utorak 9. avgust: Gothic Night

dj Stevie

 

Sreda 10. avgust: Domaćica

veče domaće muzike

dj salE

 

Četvrtak 11. avgust: Let There Be Rock

dj Ciomi

 

Petak 12. avgust: Da Li Ti Znaš Za Neki Drugi Ritam...?

veče alternativne muzike

dj Mouse J

 

Subota 13. avgust: D.I.S.C.O.

veče plesne muzike

dj team: b2b dj krew

 

Utorak 16. avgust: Rokanje

veče modernog gitarskog zvuka

dj C.H.I.P.I.

 

Sreda 17. avgust: Domaćica

veče domaće muzike

dj salE

 

Četvrtak 18. avgust: veče grupe ''The Doors''

dj Ciomi

 

Petak 19. avgust: Da Li Ti Znaš Za Neki Drugi Ritam...?

veče alternativne muzike

dj Mouse J

 

Subota 20. avgust: Osamdesete

dj's Kuzma & C.H.I.P.I.

citas li ti prethodne strane? biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...