Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif a sto bre tako...ja se radujem ko luda a ti tako...

Pa, ok je za tebe ti to slusas... Ja mogu da cupkam uz to 15ak minuta i posle icon_spava.gif Ali vec sam ti rekla da cu bezobzira na to doci u KST! icon_da.gif

 

Pa ,Dunja na pravi nacin reaguje....Irish malcice smara......

pivopije.gif

 

Kada cemo da pravimo onu nashu zurku 90ih? Nabavila sam neke nase hitove iz tog vremena! mhihi.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

posto ce padati kisa a vidim ima puno entuzijasta pa eto, za slucaj da se neki skine   

basta puna mokrih irish-freakova

 

irish night je u klubu, tako da ne verujem da ce bas frikovi da bleje u basti icon_da.gif

 

jos malo krecem na LTBR biggreens.gif .....

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tamaraaaaaaaaaaaaaa hoces na disco ? wub.gif

Sa tobom uvek i svuda icon_da.gif

I onako sam htela da te zovem da se vidimo,kolizinice..... icon_redface.gif

 

Pretendress

Ma sta Milica...JA CU DA TE UBIJEM!!!! 

Nemoj jos i ti da me ubijas.... icon_sad.gificon_sad.gif Svako kome sam to rekla je na nekoliko nacina zapretio atakom na moj zivot.... icon_uhoh.gificon_uhoh.gificon_uhoh.gif Ja vise ni sa kim od vas ne izlazim zbog svoje bezbednosti..... icon_da.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, izlazim u ovaj kst godinama, mogla bih reći i ceo svoj život. Sinoć sam bila na Let there be rock večeri i zaklinjem se svečano da više neću ići u već pomenuti kst (ili barem u narednom dužem periodu jer ne znam na šta će me naneti život!) To naravno nema nikakve veze sa tom večeri.. Bilo je super i kao uvek ispunilo je moja očekivanja. Došla sam skroz u belom (pa nek neko kaže da sam gothičarka!!!) da iskažem svoje zadovoljstvo i da istaknem da ne želim više išta da imam sa metalom pogotovu sa našim domaćim metalom. Bilo je lepo.. Naravno neke stvari čoveka začude.. Kad pomislim da određena osoba koja je zakleta da neće ići u kst, dođe, eto tek tako, a kad se setim da sam ja tu osobu jednom zvala, a on nije hteo, zapitam se ko je budala! Ali to je život i to su ljudi! Mogu samo da te razočaraju!

 

p.s. Ovaj post je pomalo istripovan, ali ko razume razumeo je!

 

~With the smiling face~

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa tobom uvek i svuda icon_da.gif

I onako sam htela da te zovem da se vidimo,kolizinice..... icon_redface.gif

 

weeeeeeee ide se na disco biggreens.gif

 

jao mi smo koleginice...al ce biti kafenisanja od oktobra icon_da.gifwub.gif

samo se nadam da cu ja tada biti druga, a ne ponovo prva, godina hihi

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci sinoc IPAK nije bilo kako sam se nadala sad.gifsad.gifsad.gifsad.gif ...u klubu je bilo kao da se nekome drzi pomen,svi su sedeli i kulirali...a i kada bi krenula neka brza muzika to su sve bili neki ocajni remix-i,igrala sam sve zajedno uz tri pesme...ovo je poslednji put da se nadam necemu u KST-u,od sada dolazim pa ako se lepo provedem bicu tek onda srecna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pretendress - nemoj bre tako... Pa cak sam i ja cupkala sa tobom, ona 2.5 koraka koliko si me naucila! icon_mrgreen.gif

Meni je na kraju bilo supeeeeeeeeeeeer i lepo mi je bilo s obzirom da je bio petak... icon_da.gif

 

Eto veceras najverovatije prvi put na DISCO i msilm da cu obuti stikle! icon_redface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...