Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

Pa znaaam icon_sad.gif ali ono, kad vas nesto spreci napravite svoje licno zezanje biggreens.gif

Mada kad se razbolis, tu nista osim home-made varijanti ne pomaze icon_cry.gif

Ajde da ozdravis brzo icon_wink.gif

Ma znam, kad negde hocu da odem rektko shta moze da me sprechi, jedino ako sam previshe umorna i ako mi nije dobro... icon_sad.gif

 

Thanx... icon_wink.gif Evo, sad mi je vec bolje... Zgutala Fervex i sl... icon_mrtav.gif Ali da sam sinoc izashla-ne bih izdrzala...

 

Ha ha zaboravila si da pomenes gothic night... ha ha sad se vidi da pozerises goth ha ha... dosta sa "ha ha", nego gde si ti u utorak? icon_confused.gif

Nisam zaboravila, nego goth je skoro svaki drugi dan negde, pa to ne rachunam! icon_razz.gif

E, pa nisam nigde ni izlazila ovih dana... Predavanja mi bila od 8 ujutru, tako da sam bila shlogirana uveche... ph34r.gificon_redface.gif

Verovatno nije bio neki nevidjeno dobar night? icon_razz.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pfff, morao si, a?

 

Slusam Skid Row i pokusavam da zaboravim na zajeb od sinoc  wallbash.gif

 

Ali neka, next month is mine!!! (mislim next LTBR)  icon_da.gif

Mmm taman pred rodjendan, mozda mi ko udeli i neki fin pokloncic  icon_redface.gif

icon_smile.gif Veruj mi ovo shto je napisao je bash blago... Bicemo srecni ako se ne vrati pa pochne opshirno da pishe.... icon_smile.gif

Ja znam da bih ja bila josh gora... laugh.gificon_smile.gif

 

Ja bih krenula sama kad niko ne bi ishao... icon_smile.gif Barem je u KST-u najlakshe sresti milion poznatih ljudi... icon_smile.gif

Next time-bez premishljanja! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo vam i program, stigao mi na mail... icon_biggrin.gif

 

Petak 7. oktobar: Da Li Ti Znas Za Neki Drugi Ritam...?

vece alternativne muzike

dj Mouse J

 

Subota 8. oktobar: D.I.S.C.O.

vece plesne muzike

dj team: b2b dj Krew

 

Utorak 11. oktobar: Rokanje biggreens.gif

vece modernog gitarskog zvuka

dj C.H.I.P.I.

 

Sreda 12. oktobar: Brucosijada No.1

Gradjevinski, Ekonomski, Pravni, Tehnoloski & Megatrend

 

Cetvrtak 13. oktobar: koncert:

Abonos (promocija novog albuma) + Rain Delay

 

Petak 14. oktobar: Da Li Ti Znas Za Neki Drugi Ritam...?

vece alternativne muzike

dj Mouse J

 

Subota 15. oktobar: Osamdesete - zatvaranje letnje Baste KST-a

dj C.H.I.P.I.

 

(Pokushala sam da editujem prethodnu poruku, chisto da ne bi bilo 100 mojih povezanih, ali nisam mogla... Prekasno se setila... icon_redface.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pfff, morao si, a?

morao sam icon_smile.gif .....

 

stvarno propustili ste mozda najbolji night u kstu odaaaaavno.....

 

najace bilo na kraju.........The Idol 233.gif , Temple Of The King, The Show Must Go On, Soldier Of Fortune......

 

sto nije cesce LTBR icon_mrtav.gif

 

A sto dozvoljavate sebi da toliko zavisite od KSTa i nightova uopste??

ma nisam ja zavistan od kst-a ph34r.gif ......tututrurttuuu icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

morao sam icon_smile.gif .....

 

stvarno propustili ste mozda najbolji night u kstu odaaaaavno.....

 

najace bilo na kraju.........The Idol 233.gif , Temple Of The King, The Show Must Go On, Soldier Of Fortune......

 

sto nije cesce LTBR icon_mrtav.gif

 

 

ma nisam ja zavistan od kst-a ph34r.gif ......tututrurttuuu icon_mrgreen.gif

The Idol?! icon_surprised.gif LTBR, uopste, a ja nisam otisla... wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

 

Jebote, opet zbog usranih ispita... icon_mad.gificon_sad.gifno.gif

Edited by ALEXIE_AIC

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Wild Rose

 

dolazis veceras?

Bash htedoh tebe da pitam isto... icon_smile.gif

Idem sad na onu svirku u SKC-u, pa posle dolazim... Jedino me nema ako se dogovorim sa par ljudi da pokushamo da upadnemo na Prodigy...

Poslacu ti poruku... icon_da.gif

 

 

Je l` vecheras u klubu Bogi??? icon_confused.gif

Ne bi bilo loshe da pushta Dushan... icon_da.gif

Shteta shto u programu to nikad ne kazu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gif Veruj mi ovo shto je napisao je bash blago... Bicemo srecni ako se ne vrati pa pochne opshirno da pishe.... icon_smile.gif

Ja znam da bih ja bila josh gora... laugh.gif  icon_smile.gif

 

Ja bih krenula sama kad niko ne bi ishao... icon_smile.gif  Barem je u KST-u najlakshe sresti milion poznatih ljudi... icon_smile.gif

Next time-bez premishljanja! icon_da.gif

Mah, ja sam se pola sata premisljala da li da ostanem i cekam nekog da naidje ili da zapalim kuci. Najvise na svetu mrzim da sam sama pa makar to bilo i na 5 minuta (a trebalo je da cekam oko sat jedan da ljudi pocnu da pristizu). I tako, na kraju ode ja kuci jer nisam mogla da izdrzim sat jedan sama. I oh... Propustila sam susret sa onim slatkim mladicem icon_redface.gif

 

morao sam  icon_smile.gif  .....

 

stvarno propustili ste mozda najbolji night u kstu odaaaaavno.....

 

najace bilo na kraju.........The Idol  233.gif  , Temple Of The King, The Show Must Go On, Soldier Of Fortune......

 

sto nije cesce LTBR  icon_mrtav.gif 

 

Oh hvala ti sto si nam nabio na nos da je najbolji night u poslednje vreme (da krenem ja tebe da podsecam koliko si epizoda Homisajda propustio i da te podsetim da si SAM kraj propustio icon_razz.gif ).

Da je cesce verovatno bi nas smorilo.

 

Sad treba sacekati, lepo, mesec dana pa ako me sledeci put ne bude ispalio "drug" jedva cu cekati da dodjem.

 

icon_da.gif

 

Mmm that cute guy icon_redface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oh hvala ti sto si nam nabio na nos da je najbolji night u poslednje vreme

morao sam icon_razz.gificon_rockdevil.gif

 

(da krenem ja tebe da podsecam koliko si epizoda Homisajda propustio i da te podsetim da si SAM kraj propustio

 

najgori sam mad.gif

 

nah veceras bilo onako........nista posebno, vise blejao napolju.....najaci bio sam kraj i Ain't no love in the heart of the city..... icon_cry.gificon_rockdevil.gif....

 

 

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

morao sam icon_razz.gificon_rockdevil.gif

 

 

 

najgori sam mad.gif

 

nah veceras bilo onako........nista posebno, vise blejao napolju.....najaci bio sam kraj i Ain't no love in the heart of the city..... icon_cry.gificon_rockdevil.gif....

Proslo me je, sad mozes do mile volje da prepricavas (mada, zamolila bih te, ipak, da to NE radis icon_wink.gif ).

 

Znaci, sledeci LTBR je... Za mesec dana? icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je sinoc bilo bash veselo u KST-u. biggreens.gif

Doshla posle svirkice u SKC-u...

Trebalo je kao da mirujem malko jer mi dan pre toga nije bilo dobro, ali sam ja bila sva hiperaktivna, i nisam mogla da stanem celo veche... icon_smile.gif

Bila je velika ekipa tu, i muzika je u kombinaciji sa gothom i electrom u hodniku bila odlichna!

Jeste da vishe volim kad radi bashta jer je onda u klubu metal ili goth, pa ima vishe mesta za djuskanje, ali ovako barem mozesh da iz hodnika da chujesh sta je trenutno od muzike i u klubu i u hodniku, pa da birash...

 

najaci bio sam kraj i Ain't no love in the heart of the city..... icon_cry.gif  icon_rockdevil.gif ....

DA!!! icon_da.gif Bilo je SAVRSHENO!!! A josh im nisam ni trazila da puste neki WS. icon_smile.gif

To je zato shto nisam bila na LTBR-u, pa makar malko da uzivam... icon_smile.gificon_mrgreen.gif

Shock, mislim da smo se mi tada najvishe pogubili... icon_smile.gifpivopije.gif

 

Jao, je l` ste videli one dve "striptizete" shto su se privatavale u klubu? laugh.gificon_smile.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...