Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

Ali nesto imam osecaj da ce biti malo ljudi...

JA BEJAH ONOMAD, KADA MI JE BILO VREME DA IDEM NA BRUCOSIJADU...

 

I STVARNO JE BILO MALO LJUDI... I STVARNO JE BILO FENSERA... NARAVNO, NE ONIH NAJGORIH...

Edited by Uros

Share this post


Link to post
Share on other sites

bolje da bude manje ljudi, mozda nam i pusti neku pesmicu ako mu trazimo:mrgreen:

ma idemo i to zelim da se olesim mnooooooooooogo!

Vidis kako si lepo smislila. Ima da ga smaramo za neke pesme na 90im za Bon Jovija. mhihi.gif Ono se zvalo smaranje! icon_da.gif

 

Izlazi iz tog bedaka vec jednom! violent.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih da vas razocharam, ali ortakinja koja je bila sinoc kaze da je bilo bash loshe... Ona koja i inache izbegava metal night-ove i vishe je za 80-e, i onaj veseliji deo programa KST-a kaze da muzika bila u stilu fensi shabanijade-shumaher i sl... no.gif Nishta od KST muzike nije bilo... Zapalila je vec u 1... no.gif

Mogu misliti koliko bi tek mene (!) iritirala ta muzika... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma sredila sam se sa bedakom, vidis i da je potpis bar malo veseliji! cak sam i jannea vratila wub.gif

ETFovi su imali sinoc. koga god sam pitala kaze da je bio mrtav pijan icon_smile.gif

bilo je SVE od muzike. mtv, rap, 80e, pop, rock... svasta. ali metala ne no.gif

valjda je trebao da dodje i neki dj koji bi pustao malo jacu muziku, ali se nije pojavio pa se nastavilo s fensericom. i onda su metalci krenuli da psuju i izlaze, ali su se ipak vratili icon_smile.gif vec ih vidim kako se mrste i psuju icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@wildRose:

ma muzika je nebitna kad imas mnogo alkohola u krvi!!!! icon_smile.gif

dunja i ja smo se jednom mnoooogo dobro provele na lukasu icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Ma sad da se napijam da bi se dobro provela na Brucoshijadi... icon_uhoh.gificon_mrtav.gificon_smile.gif A verujem da ni tada ne bih mogla da uzivam ako je neka krsh muzika-nisam gluva ako sam pijana! icon_smile.gif

Bibi je l` si ti bila sinoc? Ako su ishle 80-e, pop i rock, onda je josh i ok....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ne, ja idem sledecu sredu mhihi.gif

koji si ti bese upisala? wallbash.gif opet sam zaboravila.

a ne pijem da bih se provela dobro na brucosijadi vec zato sto zelim, nisam bas dugo icon_mrgreen.gif

Ma i ja se razmishljam da li da odem... I meni je sledece nedelje... Visha poslovna... Ako ne budem imala neku pametniju ideju i ako me ne bude mrzelo-dolazim. pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja cu da pauziram sa kst-om nekih mesec dana......pogotovo sa "petkom".......

poceo sam gadno da se smaram juce sam prvi put izasao oko 3(i zaspao u parku icon_smile.gif )........ne mogu vise bre iste pesme stalno......jedno vreme je bilo bolje letos, bilo je zanimljivo sada icon_spava.gificon_mrtav.gif ........doci cu na LTBR samo

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...