Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

MOOVANJE/KARAOKE

Sreda 28. februar Klub Studenata Tehnike.

 

Pozivamo vas na još jedno “Moovanje”. Ovaj put, pored standardnog programa ponudjena vam je i prilika da zapevate na karaoke žurci!

Muzika po uzoru na najbolje žurke sa cak 4 dj-a i Video Dj-em.

(Bane-Bogy-Duca-Mouse). Svi posetioci dobijaju na ulazu posebne oznake za lakši ili teži pristup suprotnom polu (Free, Possibly, Occupied). Uz sve to, ocekuju vas i snižene cene pića. Nemojte propustiti ovaj sjajan provod u sredu uvece….

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ljudi...jel ovi traze clanske na ulazu ili ne? pitam jer kad sam zadnji put bio sa drustvom (prosle nedelje..mislim da je neko disco vece bilo)..nisu trazili..nego samo licnu kartu. Pitam jer ce u subotu ici ortakinja iz inostranstva koja nema clansku...pa reko da se raspitam, da ne izvisi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ljudi...jel ovi traze clanske na ulazu ili ne? pitam jer kad sam zadnji put bio sa drustvom (prosle nedelje..mislim da je neko disco vece bilo)..nisu trazili..nego samo licnu kartu. Pitam jer ce u subotu ici ortakinja iz inostranstva koja nema clansku...pa reko da se raspitam, da ne izvisi.

 

Dakle, jednom za svagda:

Trebalo bi da svako shto pre izvadi chlansku. Nikad se ne zna shta sutra nosi.

Za takve specijalne sluchajeve, Oziris, pridjesh nekome iz obezbedjenja i objasnish u chemu je stvar. Ako ima ikakav validan dokument kod sebe (pasosh, lichnu iz drzhave gde zhivi, makar povlasticu za prevoz ili kreditnu karticu/vozachku dozvolu), uci ce. Nikada ti momci nisu pravili problem oko toga, i oni su ljudi.

Za sada tolerishu i ulaz sa lichnom ili tako nechim... Mnogi su pitali chemu to... Zamislite sada ovako: udje neko bez dokumenata, i napravi najmanji moguci skandal - napije se k'o dupe i mora u bolnicu na ispiranje. I kako da ga prebace tamo i obaveste rodbinu? Ah, da, tu je josh i zakon o maloletnim licima... Pa ajd' dokazuj nadrndanim pandurima u trecoj smeni da nemash pojma da l' je maloletan il' jok...

 

Shto se tiche chlanskih za ne-studente, procedura opisana iz prve ruke (Blaja i Ridji):

Za maloletne ce biti malo vishe cimanja, za ostale standardno - dve fotke, popuni zahtev, lichna i to je to.

Nada za sve koji su falichni u nechemu od navedena tri ili su maloletni pa odbijeni iz nekog n-tog razloga: imate staru chlansku? Zamena staro za novo je na snazi! Inache bi recimo moji i ja bili na velikim mukama - samo bi Ronin uspeo da izvadi chlansku, poshto je student jedini... Gotmog, Ragnanor i ja smo zamrzli faxove do daljnjeg, razlog - kinta; Vojvoda je diplomirao i vishe nije student; Demonic je davno batalio fax; Michael nikada nije ni upisao neki... A svi redom inventar posetioci... Pa opet...

Mislite o tome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ljudi...jel ovi traze clanske na ulazu ili ne? pitam jer kad sam zadnji put bio sa drustvom (prosle nedelje..mislim da je neko disco vece bilo)..nisu trazili..nego samo licnu kartu. Pitam jer ce u subotu ici ortakinja iz inostranstva koja nema clansku...pa reko da se raspitam, da ne izvisi.

 

ma opushteno..ja sam uvodila Slovence , Makedonce i Amere i nikom nishta...dodushe , imala sam onu spec. chlansku i dobra sam sa obezbedjenjem ahaha

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Let there be rock bio bas dobar......jedno vreme su bile smaracke pesme koje su pustene 100 puta a onda do kraja do yaya.....ne verujem da je pustio Love Bites......mnogo volim tu pesmu i nikad je nigde nisam cuo do sad.....

 

80's.......blah........da sam pio bilo bi dobro ovako solidno.....

 

 

sledeca subota domacica 80's :muzicar::veseli::veseli: .........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako je prokleto bilo dobro na 80im. :rockdevil:

Nisam bila na 80im vise od godinu dana, pa sam ih se jako uzelela :D I od sada ima cesce da idem :D

Nisam mogla da verujem kada su pustili Tonight is what it means to be young. :wub:

Moracu domacicu da iskuliram da bih je se uzelela. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima smisao kad ja uvek napravim neko cudo da bude zanimiljivo i da imamo o cemu da pricamo na kafama. :wub:

Jos ove dve domacice da preguramo, pa knjigu u shake. Ne mogu vise. I ne znam ko ce se raspati 7.3. Pogotovu ako dodje... Ne znam da li tad da pijem ili ne :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nece doci, jer mu zena ne da da ide igde gde ja mogu da budem. :( Videces.

 

Jao, samo nemoj da places zivota ti. :) Ja cu da se stedim za corbu. A, o van gogu necu ni da pricam. Njih nikad nisam slusala, a da nisam plakala. :)

 

Naravno da sam legenda, lik, car itd. itd. To si vec svi rekli. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je ta skromnost :) o, yeah ...

ne lupaj, doci ce. zena je tu najmanji problem - uci se na mom primeru :)

 

***

 

pricaj miiiiiiiiiiii o ljubaviiiiiiiiiiii ... tu ja placem... i sto je dans lep i suncaaaaaaaaaan dan...

:wub:

 

***

ali : TI SUPER PEVAS :) :) :) treba me spaliti ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...