Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

profo pa sto ode petkom tamo ?

Navika. Možda i sutra. :(

Jebiga, sad su mi samo petak i subota slobodni dani za uveče. Dva puta mi se desilo da zaglavim sa ortakinjom do 2 noću, posle sam ceo dan na poslu k'o kurac. :(

 

E, aj' dođite u subotu na Domaćicu '80! Shockajlije! i ja smo se polu-pijani (ja polu, on pijan ;) ) dogovarali da svi vi dođete, i svi mi dođemo, i onda se razbijemo na Tašu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mother should I run for president?

Mother should I trust the government?

:wub:

 

... i josh jednom je dokazano da u KST idesh samo ako si u pijanom stanju... :rolleyes: kako bi imao izgovor ako zakoljesh gomilu krupno-nabildovanih, grbavih idiota, koji su + jako bezobrazni i sve bi uradili kako bi navatali neku zenku. (dakle, gazili bi preko zivih) :evil::evil:

Jbt, ljudi... grbavci nikada nisu bili IN... :no: Ispravite kichmu, idite na vezbe ako treba... :mrtav: A zatim dodjite u KST, da se pokazete...

Pozdrav KST-u... do sledece godine... (kako i tradicija nalaze) ... tj. ako tada bude bilo veche osamdesetih...

A sad ponovo na :spava: ...

Uf, Osamdesete bi mi bile baš ok da nije bila jedna (posebna) devojka, koja se ljubila sa nekim tipom koji je to veče smuvao. No dobro, lepo se to iskuliralo.

Nisam primetio baš neke grbavce, ali da je bilo preskakanja živih ljudi, to verujem. Mada, ionako sam skoro celo veče proveo u malom klubu. A to za pijanstvo + KST odavno tvrdim. Ne može drugačije. :)

 

Sledeće godine? Ne odustaj tako lako, možda jednom bude i kul! :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino shto ce mi biti krivo shto nikada nece Manchinu Metalmaniju da pomere za subotu umesto domacice '80ih... Namesto jedne od 4 vecheri na koje sam otishao par puta i rek'o nikad vishe!

 

Profo, nije to nishta strashno... Mislim za ribu... Svakom se desi... Koja je, 'leba ti, aj' opishi je ako nije tajna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino shto ce mi biti krivo shto nikada nece Manchinu Metalmaniju da pomere za subotu umesto domacice '80ih... Namesto jedne od 4 vecheri na koje sam otishao par puta i rek'o nikad vishe!

$$$ Metalmanija bi okupila možda 100 ili manje ljudi, ovo ostalo okuplja preko 700.

 

Profo, nije to nishta strashno... Mislim za ribu... Svakom se desi... Koja je, 'leba ti, aj' opishi je ako nije tajna?

Jeste strašno kada traje i previše dugo. ;) Prilično je nemoguće da je opišem... lepa je. ;) Krupne, jako tamne oči, tamna kosa (ranije crvena, čini mi se da je sada nešto crno), visoka ~175, zgodna, stajala je kod drugog stuba, blizu stejdža. Ma k'o da je bitno... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

$$$ Metalmanija bi okupila možda 100 ili manje ljudi, ovo ostalo okuplja preko 700.

Jeste strašno kada traje i previše dugo. ;) Prilično je nemoguće da je opišem... lepa je. ;) Krupne, jako tamne oči, tamna kosa (ranije crvena, čini mi se da je sada nešto crno), visoka ~175, zgodna, stajala je kod drugog stuba, blizu stejdža. Ma k'o da je bitno... :)

 

Da nije ova kojim sluchajem?

IPB Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ne :no: ne dolazim u suboty :no: :no: a ni dunja... sedi se kuci i uci se za ispit koji je u ponedeljak...

profice, ajde sa mnom i dudi na whitesnake :wub: bice sve same zene, bice ti super :red: ajdeeeeeeeeeeeeeeeee :veseli: pre idemo na tash da loooooooodujemo :veseli::alkos:

 

 

ponuda wazhi i za jampi loooodaka :)

 

 

***

 

jbt, ovo je kao on-line dating agency :)

meni se niko iz ksta ne svidja :sad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shockajlije! i ja smo se polu-pijani (ja polu, on pijan

a da.....rece mi ortak da sam smarao ljude to vece(izmedju ostalih i tebe) pa sorry :D

 

digao sam caletu neku mnooooogo dobru rakiju(sljivu) pola sam popio to vece a pola cuvam za domacicu :mhihi: .....

 

ispit mi je u sredu......taman uvece na domacicu.......u subotu obavezno bez obzira na sve......samo umereno sa cirkom da ne bih mamurao i blejao celu nedelju na keju ko i obicno :)

 

ponuda wazhi i za jampi loooodaka

uf.....cetvtak ce biti ludilo......cirka obavezno...........na prosli ws night sam dosao trezan i prljav s nekog fudbala tek posle 2......i opet je bilo extra

 

kad je to zenski bend.

znaci i to je zensko :uhoh: .....zanimljivo

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nije ova kojim sluchajem?

IPB Image

Nope.

Ali užasno mi je poznata... čini mi se da stalno bleji u KST-u? Slatka je. :da:

 

@moni: Kad je WS? Četvrtak? Sve što je radnim danima (osim petkom) propuštam zbog posla. :(

 

@shock!: Ma kakvo bre smaranje, baš si bio kul. :) Vidi kakve su ove žene, neće da opet napravimo haos za Domaćicu '80. :(

 

@žene: Ispit je u ponedeljak, ceo jedan dan vam je slobodan, pobogu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

profo molim teeeeeeeeeeeeeeeee :frown:

 

ja te nesto molim ;)

whitesnake je u cetvrtak :wub:

 

ne mogu da idem na domacicu :) i to je to :)

A ja kad tebe nešto molim onda je ok da iskuliraš? :icon_ne::evotigana: Ionako ne volim WS, radije bih slušao DP.

 

Anyway, da nije radni dan išao bih, ali stvarno mi nije dobro kada nakon 4 sata spavanja treba da idem na posao. Mislim, ako mi *baš* budeš pričala o super-tinejdžerkama koje će biti tamo, možda i razmislim. :red:

Share this post


Link to post
Share on other sites

KST MOOVANJE – Valantine’s Day party!

Sreda 14. februar. Klub Studenata Tehnike.

 

Pozivamo vas na specijalno izanje MOOVANJA za dan zaljubljenih i da ucestvujete u izboru za najlepsi poljubac I osvojite posebnu nagradu! Ocekuje vas dupli program i muzika po uzoru na najbolje zurke sa cak 4 dj-a i Video Dj-em.

(Bane-Bogy-Duca-Mouse)

 

Svi posetioci dobijaju na ulazu posebne oznake za laksi ili tezi pristup

suprotnom polu (Free, Possibly, Occupied).

 

Vidimo se! :pivopije:

 

 

IPB Image

 

IPB Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali izbor za najlepsi poljubac :):):) boze.... :uhoh:

 

jebote kako bas veceras domacica 80's :angry: .........umesto da vec negde blejim i cirkam u gradu ja se smaram s gradjanskim pravom dosadnim :mrtav: ........

 

 

sta bi dao da pusti Crvenu jabuku na kraju al nema sanse......smarac

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ove moje zene me odvukle sinoc u kst. :no: Sad kontam zasto petkom odem maximalno dva puta godisnje. Jbt, da li moze da prodje bez Daira, I was made for lovin' you i tako toga sto vec godinama smara? :no:

Ja nemam ispit u ponedeljak ne idem veceras jer sam tako obecala sebi, a kako stvari stoje (zahvaljujuci mojoj drugarici Moni) propusticu i sledecu domacicu 80ih. :no:

 

@Profa - Na ws ne idu tinejdzerke. :razz: Dovodimo zene sa 20 i vise godina. I mozda se nadje koja sa 19. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajojojojj................veceras bilo do yaya..............al na kraju kazu da je bilo Sve jos mirise na nju i Marina unutra dok sam se ja napolju drao Tuga ti i ja i Umrijecu nocas od ljepote......... :muzicar: .................ne znam nista :opusteno::mrtav:...............jebes mi sve.....nis ako Crvena jabuka.......jebes sve ostalo............jebes sve......kad kaze...ne mogu .........batali..........cccccccccccccccccccccccccccccccccccc

 

 

 

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakav debilan pijani komentar...... :):):) .......sinoc bilo do eeeeeeeeeeeeeextra.......i ne mogu da verujem da sam izasao ranije i nisam cuo sve jos mirise na nju.......kreten.......sad nalazenje s ortacima i rekonstrukcija veceri.....i najbolje da mogu da ucim danas :) ....jeste

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...