Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

sad pocinje da mi bude bedak sto nisam dosao odmah...

 

ali kad ste me ti i Uros upoznavali jedan sa drugim :) :) :) kraljevi! obozavam vas!

 

:redface:

 

Jes' vala, i ja pozelim da budem gej kad se pogledam u ogledalo :D

 

Znaci jedan od njih se zove Uros? Napredujemo :) Ja se ne secam ni sta sam sve lupao, a kamoli ko se kako zove.. Moraces da mi prepricas kad se budemo videli :D

Edited by Powerslayer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj Simo koliko si bio pijan u subotu. Zaboravila sam kakav si car kad se napijes (i inace si al ovo je drugacije :))

Celo vece si trckarao i ispustao raznorazne zvukove :)

Bas je bilo dobro!

:smoke:

 

Vrh bese :pivopije:

Bio sam totalno zaboravio na svoju staru meru zvanu "litar crnog vina + otprilike isto toliko koka kole, mozda malo manje", pa sam se te veceri podsetio i.. meni do jaja :D Jedino sto sam usrao omiljenu mi nezno plavu majicu :evil: Glupi debili sto se guraju.. Nikad vise crno vino u kstu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

na mooovanju bilo sranje a bogami i veceras na back2back-u.........nema zive duse.......ne znam sta se desava sa kstom........nema ljudi....pre nego sto su poceli da traze clanske subote su bile tako pune da nije moglo da se dise.......bolje tako nego ovako :rolleyes: .......

 

 

jedva cekam sledecu domacicu 80's da pazarim flajku tekile za sebe pa da bude do yaya kako god..... :muzicar::zuba:

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

:wub: super... i da, majo, samo nemoj sve bukvalno da shvatas kao pijana biljana koja je nemanji rekla : Nemanja, pozdravila te Moni ! :) pri tom, ja nisam bila ni u ksty, nego gajbi :) :) :)

 

sad, uopste ne znam sta sam htela da ti kazem :)

 

andrej - samo dalje od prozora molim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja, kao always-sober, pobrinucu se da vam sve bude isprichano

to je dobro :D

 

andrej - samo dalje od prozora molim

vazi ;) .....

 

domacica 80's i domacica obicna su jedini nightovi jos na koje mi se bas ide i to zbog zike.....na ostale kad dolazim vise je to zbog drustva,cirke,navike......

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema tu wazhi :) :) :) morash da ne pijesh obetjaooooooo si :) :)

pa nije to zauvek :) ......napravio sam neki kompromis - pivo stvarno ne pijem do daljnjeg(leta).....a jednom u dve nedelje kupim neku kvalitetnu zestinu - two fingers ili finlandiu recimo i napijem se posteno :D .....i to ce naravno da padne na domacicu 80's ;) ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...