Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

to sa karminom :) :) :) da te podsetim dunja, neko te je slikao dok si ostavljala duji trag :) na telu njegovom...

 

Jbt, da! :):):):)

Ne bih se setila toga. Secam se da sam se cak i namestala za fotku. :):):)

 

hahhahahahahaa

 

Ja sam na exqrziji u II godini (prvo pijanstvo u zivotu) htela da skacem kroz prozor koliko mi je bilo vruce i izivala ortakinju na boj sisama. :) Inace napila sam se od liker od cokolade. :) Pocetnik! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam na exqrziji u II godini (prvo pijanstvo u zivotu)

i meni prvo pravo....vinjak,pivo........dolazila bolnicarka neka - potpuna koma........jedan ortak je i plakao :)

 

jel ima neko slike neke od sinoc??

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vi bre niste normalni, trebaće mi dva sata da odgovorim na sve poruke. :)

 

Kao sto Moni rece vece je zlo kad se svega secas! :)
Ne znam, meni je malo bez veze da odeš negde u zezanje :), a da se posle ničeg ne sećaš, šta god da se dešavalo. Činjenica, da nije bilo alkohola mnogo toga se i ne bi desilo. :bigblue:

 

Profo, ti si lik kakvog nema na celom svetu. Obozavam te! :D
Aaawwwwww, srećo. Aj lav ju tu, hani. :wub: Kad bi samo ono moglo....... gr!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

PROFA: Ja nisam bas mislio da si ti u nekom tom fazonu... mislim swinger :)

Kad sam ovo rekao i na šta sam konkretno mislio? Zvuči mi jaaaako poznato, ali i dalje ne mogu da povežem o čemu se tu radilo. :)

 

meni je najlepse bilo kad je bila macka i na badnje vece i sal od svile :sad::wub::sad::cry:

Šal od svile je uvek najbolja pesma za kraj. Ono, posle toga samo možeš da odeš kući, ili da se grliš sa nekim. ;)

 

E, voleo bih da se još neko seti nekih mojih trabunjanja, pošto previše pričam kada sam pijan. :) Na putu do Trga sam imao ogromnu spiku sa nekim likom sa myspace-a... Mislim da smo se razišli oko 6.30. I pričali bi još da se drugi lik nije smorio. Potpuno ludilo. :)

Edited by profa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šal od svile je uvek najbolja pesma za kraj. Ono, posle toga samo možeš da odeš kući, ili da se grliš sa nekim.

jeste bas dobra za kraj ali ja mislim da bi najbolja bila "tu noc kad si se udavala" posle toga nema vise :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

e pa umri andreje ti kazes: treba sad sve jos mirise na nju; a ja: kao ne ne ne, treba tu noc kad si se udavala; i ti : ma....sve jos mirise na nju :)

 

 

 

i ti imas sal - i onda ima sal u garderobi

ona nema gde da se jebe - ti imas

ti volis azru - ona voli azru

ona ima kovrdzavu kosu - ti...onako

 

.....

 

 

vi ste stvoreni jedno za drugo

 

:) :) :)

dunja carE!!! :) :) :)

 

:) :) :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

uh... :sad: ne volm tu pesmu, bas je ne volim...

 

***

 

sal od svile je dobra pesma za kraj, ali samo i jedino pod uslovom da posle imas sa nekim da se grlis i ljubis.

 

***

profo, to si rekao kada smo pricali da bas nije normalno da se svi ljube i grle tako opusteno.

 

***

 

vise niko ne spominje plakanje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

e pa umri andreje ti kazes: treba sad sve jos mirise na nju; a ja: kao ne ne ne, treba tu noc kad si se udavala; i ti : ma....sve jos mirise na nju

:):) ........pa "Sve jos mirise na nju" je moja omiljena" i to bih ja pusito sebi.........al kapiram da generalno ljudi vise gotive "tu noc kad si se udavala" pa zato reknu da bi ta bila idealna za kraj....ali u trenutku kad smo mi pricali to....cega se ja btw. ne secam :).....tad bi sve dao za prvu.....i jebote debil pusti Paklene vozace....to je ok pesma za 2h ne za zadnju :mad: ......i mi dosli da ga priupitamo nesto kad ono DJ Misa sa petka gore i meni odma padne mrak na oci kad njega vidim.....taj covek je najgori DJ na SVETU :da:

 

sad sam se setila kako si se ti raspala kad je bila balada o pisonji i zhugi...

ne volm tu pesmu, bas je ne volim...

o da.......Zabranjeno pusenje je verovatno jedini stari domaci bend koji mi ide na qrac :mad:

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

i o kolicini ludiranja, popijenih pica itd...

 

ewo ja sam se npr. ljubila sa 2 tipa i 3 ribe u subotu, sto je ukupno 5 :lol:

 

a na prosloj domacici sam se ljubila sam jednim tipom i dve devojke :lol: tako da rekord je oboren :veseli:

 

a sto se nenormalnih situacija tice, na ovoj domacici ih je bilo jedno 5 puta vise na prosloj ako ne racunamo padanje preko stalka za kisobrane :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ipak...padanje stalka, padanje na sred ulice dok kola nailaze, ja jos spavam u tvojoj slayer majici, pegliranje na stanici.... to nista ne moze da zameni :) :)

ali je ovaj put bilo vise trip situacija :)

 

 

a sto se posedovanja tice, neprejebiva mi je ng :) :) :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj, dok sad na sve odgovorim. :D

 

Od Marcela pustaju Otkucaje. :wub:

 

Ja se uopste ne secam pesma. Ne znam na koju foru. Secam se samo EKV-a, Noc bez sna, Macka, Na badnje vece i Paklenih vozaca (ali samo na kraju).

Ne secam se da je bilo ISTA od Azre, Haustora, Filma ili Idola. :)

 

Bibi, sto se onog sa tobom i Borisom tice ja se stvarno ne secam da sam jebanje spominjala. :redface::lol:

 

I da i o ovome cemo pricati uvek kada se vidimo. Ja ne znam da li mi je bolje bilo na prvoj THE domacici ili ovoj sad. :D Skroz su mi drugacije. :D

Da, ovaj put nije bilo ludovanja kod mene gajbi. :) I narodnjaka. I Mine. Nas mrtvih pijanih koje krecemo od mene. Jbt, kako smo samo tad dosle do grada.

 

Cim otopli pravimo zurku na ski stazi. Ima da bude samo domacica, a poslednje dve cuke samo balade. Dogovoricemo se oko organizacije na Dushmanijij kad je Duja opet otvori.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...