Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

a sta ako nema index licnu sta vec?! :mrgreen: verovatno ne moze da izvadi pa zato i pita :mrgreen:

edit:

a posto vidim da je 86o, onda se slazem s tim sto si napisao :)

 

Ahem, SVAKO mozhe da izvadi chlansku... Ko nije student, popuni neki levi formular, dovoljna je uz to makar i markica za prevoz, i to je to! :muzicar:

 

OK, hvala! :pivopije:

...Nisam bila od doceka... :redface:

 

Pazi, mozh' da udjesh i sa lichnom kartom, koju si obavezna da imash, poshto, kako je to vec bibili primetila, imash 20-21 godinu. :red::ph34r:

 

Ali vam je lepo Bane rekao - izvadite chlansku i zavrshite sa secanjem oko toga da li cete moci da udjete ili ne.

 

A vecheras... Jedno od moje dve omiljene vecheri - Let There Be Rock!!! Hail drinking!!! :pivopije::mhihi:

Jedva chekam Firehouse, ZZ Top, Gorky Park, Rainbow, Warlock, i naravno, u dogovoru sa Manchom i Goxyjem, Kerber!!! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Let there be rock je vec godinama naj vece ali vec je polako poceo da me smara....tj. pesme koje su uglavnom manje-vise iste......za razliku od nekih drugih nightova ovde se barem koliko toliko vrte ali opet je to slabo....postoji sansa da veceras necu otici na LTBR prvi put ikad a da sam u Bg-u :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

8.2 WHITESNAKE NIGHT

 

juce bilo bas dobro......extra....najace kad su pustili na sred night-a Looking for love pa Show must go on pa gomilu waspa......bas je bilo dosta pesama koje dugo nisam cuo....super bilo za razliku od par prethodnih

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

8.2 WHITESNAKE NIGHT

DOLAZIM!!!

 

juce bilo bas dobro......extra....najace kad su pustili na sred night-a Looking for love pa Show must go on pa gomilu waspa......bas je bilo dosta pesama koje dugo nisam cuo....super bilo za razliku od par prethodnih

Zasto, ali zasto sam ovo morala da vidim?! :udri::udri::udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:no: a ja taman mislila za dan zaljubljenih da ce da bude...

i ja sam se nadao al nema veze......mozda jos bolje ako za dan zaljubljenih naprave neki dobar night....prosle godine je bilo nesto bezveze.....Boney M night koliko se secam......u svakom slucaju Neno Belan 14.2 tako da ce biti extra u svakom slucaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

u stvari ne zanima me sta ce biti za dan zaljubljenih :) kad imam moju dunjeshicu tu i nena belana :wub: kakav kst :)

 

:wub: Sve je to jedna velika roze ljubaaaaaaaaaaaaaaaaaav :wub:

 

Posle koncerta ws-a, apsolutno me ne znanimaju nikakvi tribjuti niti pustanje muzike u onoj rupi.

Nadala sam se da ce tad biti alternation. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbt ti si odlepila :) :) :) potpis ti je :) :) :) eto sta mladi junosha skins ska men ucini od moje deJice :wub:

 

lalallala :)

 

Tek ces videti koliko sam se zaljubila kad dodjes kod mene. :wub: I kreci sto pre. :wub: Dosadno mi je.

 

A, alternation je jebenog 1og februara. :cry: A, ja 2og imam kolikvijum. :udri: Kako mi se jebeno ne da da odem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

... i josh jednom je dokazano da u KST idesh samo ako si u pijanom stanju... :rolleyes: kako bi imao izgovor ako zakoljesh gomilu krupno-nabildovanih, grbavih idiota, koji su + jako bezobrazni i sve bi uradili kako bi navatali neku zenku. (dakle, gazili bi preko zivih) :evil::evil:

Jbt, ljudi... grbavci nikada nisu bili IN... :no: Ispravite kichmu, idite na vezbe ako treba... :mrtav: A zatim dodjite u KST, da se pokazete...

Pozdrav KST-u... do sledece godine... (kako i tradicija nalaze) ... tj. ako tada bude bilo veche osamdesetih...

 

 

 

 

 

A sad ponovo na :spava: ...

Edited by en-a-dva-es-o-4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ufffffffff...........

Let There Be Rock je bio vrh, zasrao ga je Goxy sa jednom pesmom, al' nema veze... Naplaticu mu se ja... Zamolim ga da je NE pusti, a on je pusti... Jebeni *********, glupa njihova pesma...

80te su bile ok, ali se mjuze bash i ne secam, bio sam pijan vec u 1:15h... Jebiga, ushvercovali smo jedno 10ak limenki Jelena unutra :D

Jedva chekam drugi februar!!! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

oooo da li je ce ikad biti normalan datum za alternation?!?!

zasto je moralo pre?!

zar nije moglo posle!?

:bo:

 

Cuti. :no: Bas smo Duja i ja pre neki dan pricali o tome. U septembru je pala u sred septembarskog roka, u novembru smo se odlucili da idemo na domacicu, a sad je opet u sred ispitnog roka, a posto je samo jednom u dva meseca kako je krenulo ima da bude u aprilu u sred aprilskog roka. :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da na ovom forumu samo sam ja tolika budala da izadjem u KST (Metalmanija - Mancha) u petak, da bih u subotu u 10:00h izashao mrtav mamuran na ispit... I polozhio ga! :P

imao sam ja te akcije.....2 puta :D

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...