Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

najozbiljnije! mislim, volim ja alternativu, ali smori ona tako s vremena na vreme! bas sam se uzelela skakutanja uz metal! a gomila ljudi uopste nece dolaziti sad kad je hodnik zatvoren!

a sto se tice uopste smora u kstu, ja nikad ne dolazim na cesce od mesec dana, tako da vidim ljude koje nisam dugo, fino se ispricam s njima i svaki put mi bude do jaja!

aj poz'

Share this post


Link to post
Share on other sites

Petak... bio sam ravno sat vremena i pobegoh... vrucina, guzva pukeface.gif

 

Inace cuo sam da je ovo bila poslednja nedelja u kojoj kst radi svaki dan. Znaci nema vise ponedeljkom metal, utorkom goth, sredom domacica, cetvrtkom sta god. Ubuduce ce biti samo standardni petak i subotom koncerti i tematske veceri. Da li je ovo i zvanicno videcemo od pocetka sledece nedelje.

Eto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Petak... bio sam ravno sat vremena i pobegoh... vrucina, guzva pukeface.gif

 

Inace cuo sam da je ovo bila poslednja nedelja u kojoj kst radi svaki dan. Znaci nema vise ponedeljkom metal, utorkom goth, sredom domacica, cetvrtkom sta god. Ubuduce ce biti samo standardni petak i subotom koncerti i tematske veceri. Da li je ovo i zvanicno videcemo od pocetka sledece nedelje.

Eto...

izgleda da je zvanicno wallbash.gifwallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zalosno je sto su od nekad dobrog mesta, napravili smor.

 

Naravno, mesto se ne "zatvara" zbog smora i nerentabilnosti (mada, kad bi se racunali ponedeljci u zadnjih godinu dana, mislim da bi se proglasio i nerentabilnim), nego zbog nekih seronja s fakulteta...

 

No bilo kako bilo KST je dobio udarce s tri strane - od uprave faksa, od sopstvenog rukovodstva, i naravno, na kraju, od publike, kao posledica prethodna 2.

 

Venom je davno degradirao, o Akademiji (bar sto se tiche metala, i nekadasnjih subota kao potencijalno dobrih veceri) da ne pricam...

 

Takodje i svi ostali pokushaji - filozof, kuglash, holiday ... su propali. Prezivi tek pokoja svirka u DO...

 

Zanima me da li u ovom gradu ima i jedno mesto gde moze da se slusha metal, ili bar da bude podnosljiva atmosfera za takvu grupaciju ljudi? Ili da se spramamo na pijanke na kalishu (mada je i to davno postalo out, s povremenim izuzecima) i blejanje sa uzim drushtvom po fensi rupama ili ispred prodavnice, i po parkicima, i da cekamo da jednom u 2 meseca bude neka podnosljiva svirka, ili neko sporadicno tematsko veche, svaka 3 meseca?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja puno volim kriticar, tamo sam svake subote s ortakinjama, ponekad dodjem petkom! ali playlista je poprilicno losa, jedino od powera je nightwish, skoro pa je samo gothic, a nece ni da prebace nista sa tvog cda! mislim, moze se naci mnogo gotivnih pesama, ali ne mozes svako vece da slusas isto! plus je sto je solidno jeftino pivo! minus - mnogo je mali, i u hodniku pa ce sad biti sve hladnije - ja sam se u subotu smrzla!!! tako da kriticar moze ali s vremena na vreme...

holiday je bas propao, dosta je skup, moguce je da ce sad zivnuti ponovo kad dodje zima!

za kalish i parkove ce biti mokro i hladno! mad.gif

ma sve je prslo! nemam pojma vise gde da izlazim! mad.gif gr!

ostaju stanovi i fancy kafici! mozda poneka svirka!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma samo oni nek ukinu druge dane,bole njih,najbolja im je kinta petkom.A ponedeljak je i onako tako opusteo da im se ne isplati da odrzavaju.Uzas,glupa rupa kad bude izgorela pravice alternativu na rusevinama,ne daj boze da propuste.Tri godine u nazad sam jedva cekala ponedeljak,basta je bila puna pa prepuna i celo vece se djipalo, a ove sam otisla par puta i smorila sam se, sad jos ukinuse i metal u hodniku,eeeeeeeeej bruke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ranije je bilo kul, ponajvishe zato shto su ove nove generacije pravi neartikulisani nerdovi u cijem se okruzenju idiotski osecam...

Trenutno najbolje vece na koje chovek moze da ode u ovom gradu, a da se ne vrati kuci isprane glave jeste Gavrin najt nedeljom na Akademiji. Sve ostalo je go qrac ili neuspeli pokushaj da se neshto napravi.

 

A to za kst... da je uprava kluba pametnija pa da subotom napravi isto vece kao petkom s dobrim apdejtom muzickog repertoara mlatili bi para josh vishe... mnogo su bre glupavi...

Em, da... zaboravili ste da pomenete i Voodoo, koji btw nije ni vredam pomena!!! icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma samo oni nek ukinu druge dane,bole njih,najbolja im je kinta petkom.A ponedeljak je i onako tako opusteo da im se ne isplati da odrzavaju.Uzas,glupa rupa kad bude izgorela pravice alternativu na rusevinama,ne daj boze da propuste.Tri godine u nazad sam jedva cekala ponedeljak,basta je bila puna pa prepuna i celo vece se djipalo, a ove sam otisla par puta i smorila sam se, sad jos ukinuse i metal u hodniku,eeeeeeeeej bruke.

Odrastash! Znam.. to boli!! icon_rolleyes.gificon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo kriticar... Cini mi se da je to mesto sve popularnije i popularnije. U petak je bilo oko 22h puno, sva mesta zauzeta. Oko ponoci jos uvek pun, niko ne ide u kst. icon_da.gif Playlista je mnogo sarena i to je moja jedina zamerak po tom pitanju.

 

Voodoo je dobro mesto da se isqlirash, medjutim kada je puno grozno je zbog dima a i tamo dolaze razno razni likovi. Inace zna da bude fino.

 

No ovo je tema o KST-u...

Rokanje... hmmm bilo bi dobro da bude, skache mi se icon_da.gificon_smile.gif

Ali sad ne verujem da ce biti... icon_sad.gif

Edited by AzzA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeb'o me KST wallbash.gif . Proshlog leta je bio pun...pa i u septembu i oktobru...Shta bi nemam pojma icon_confused.gif . Jebesh ga, najbolje da se okupljamo po stanovima...pustish shta hocesh...nemorash da gledash frikove ne sve strane, samo tebi dragi ljudi i draga muzika i naraFski pivopije.gif .

 

icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

meshuggah - rational gaze

 

KSE - when darkness falls, life to lifeless

I opushteno missed 3 of 3!!... Dža rul... blink.gif

 

...lepo boga mi... *prijatno iznenadjena*....

 

...a kojim danima se u kriticharu visi?... (bila sam 5 puta u zivotu)... je l' ima nekih tematizovanja vecheri?... kazem stekoh utisak da se tamo ili sedi ili stoji... to malo sheta po ganglijama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...