Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

Poshto sam ja nekada bila redovan gost u KST-u ponedeljkom ( do pre tri meseca)...'ajde sad neka mi neko objasni kakav je program za ubuduce...obzirom da je chika Slovenac osekao kosicu i preshao u fensere ( icon_confused.gificon_smile.gificon_mrgreen.gif ) ko ce pushtati muziku u buduce poshto on nece i tako...repertoar me interesuje...'Ajd' nek' neko napishe.

blink.gifohmy.gif

 

neeeeeee

 

taj covek je bio tako lep

 

salila si se, tako? icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada je sledeci Dark Night by DJ Steva? icon_mrgreen.gif

I kada je sledece Rokanje?!

icon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gif

 

I jos nesto... jel KST pravi neki docek N.G.?

Mislim da je Stevin najt prve nedelje u sledećoj godini.

Što se tiče dočeka... 800din, 2 (čak d-v-e!) konzumacije i "KST hrana". I da mi se išlo i davale pare koje nemam, ovo poslednje bi me definitivno odbilo icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poshto sam ja nekada bila redovan gost u KST-u ponedeljkom ( do pre tri meseca)...'ajde sad neka mi neko objasni kakav je program za ubuduce...obzirom da je chika Slovenac osekao kosicu i preshao u fensere ( icon_confused.gificon_smile.gificon_mrgreen.gif ) ko ce pushtati muziku u buduce poshto on nece i tako...repertoar me interesuje...'Ajd' nek' neko napishe.

Slovenac je dobar decko, ali nije promenio playlist 7 il 8 godina, kolko on radi ponedeljak na KSTu. Svaka promena bi bila zlata vredna !!!! Ja sam jedno vreme bio redovan. Onda sam gadno proredio, a onda vise nisam mogao da slusam Fobiju, Corporeal jigsore Quandary i Painkiller. Symphony Of Destruction me tera na povracanje. Takav retrogradan pristup doveo je do toga da ponedeljkom bude po 10 ljudi .... znaci podrzavam svaku promenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Killing in the name

kad je u prosli petak krenila doticna pesma stvarno nisam znao da li da se smejem ili placem....epilog...samo sam izasao napolje...dovidjenja vidimo se...

 

inace kakva ispala za osamdesete veceras, nisu se prodavale karte nego je trebalo doneti neke kupone jebem li ga.....ispusio sam uglavnom wallbash.gifviolent.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Drag@na ne brani Smorenca, nije zasluzio da ga niko od nas brani, pa su ga zato i sutnuli odande, a sad je kao shef smene....

 

ta persona je pluskvamperfekt i vishe niko o njemu ne govori.... on vishe ne pushta muziku i ne vracajte se stalno na njega, postaje dosadno......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je Stevin najt prve nedelje u sledećoj godini.

Što se tiče dočeka... 800din, 2 (čak d-v-e!) konzumacije i "KST hrana". I da mi se išlo i davale pare koje nemam, ovo poslednje bi me definitivno odbilo icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif.

pucala bih sebi u glavu da sam slavila NG u KSTu , to bi bio krajnji stadijum moje manichne depresije icon_smile.gif

shto se tiche Slovenca , bedak je shto ga pljujete , mozda bi stvari bile malo drugachuje da mu je neko objasnio da ne treba da pushta iste stvari...no videcemo kako ce se pokazati novi DJevi ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bedak je sto sam mu ja rekao 100 puta da promeni repertoar i sto sam mu donosio i diskove da pusti nesto drugo, ali dzaba .... navikao covek. Ja ga ne pljujem, kazem da je OK lik i ja sam s njim OK, ali DJ mora biti neko sa dobrim izvorima muzike, a ne da vrti iste stvari 10 godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ovako sad se vratih sa disca pa...od sad KST RADI SAMO PETKOM I SUBOTOM I TO DO 2h. wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gificon_uhoh.gifph34r.gif . samo izgleda da nece biti bash do 2 jer sam ja ostao do 3 i 20 i jos nije bio fajront ali su upalili svetla...inace disco ko disco....meni smor.....OCU METAL icon_mad.gificon_sad.gifwallbash.gif . inace sledece subote - gay osamdesete wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...