Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

KST je rupa puna malih napaljenih metalaca... Tuzno...

--

--POVODOM IZJAVE DA JE KST JADNA RUPA PUNA NAPALJENIH METALACA

*--

-----IMAM DA IZJAVIM SLEDEĆE:

-

---JEDNA LASTA NE ČINI PROLEĆE, ALI NEKOM BI MASNICA BAS BILA LEP UKRAS NA LICU"!!! icon_mad.gif -

--

---OSIM TOGA ima tamo i malih napaljenih metalki NJAM icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_rockdevil.gifmhihi.gif233.gificon_rolleyes.giflaugh.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Erm da, da ne ponavljam staru pricu over&over, al KST je najbolji ako se konzumira redje i u manjim kolicinama.

Nego reche mi kolega da je bio pre neku nedelju (u nedelju) i da je bilo uzas prazno, mada znam da je bio jos neki dobar razlog da bude prazan (al' jebemga nije da ja sad mogu da se setim)... Pa reko, jel kogod pokusavao da ode tamo na taj nedeljni metal, i koliko je to redovno?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

tamo na taj nedeljni metal, i koliko je to redovno?

ponovicu svoj prethodni post...

 

e ovako sad se vratih sa disca pa...od sad KST RADI SAMO PETKOM I SUBOTOM I TO DO 2h. wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gificon_uhoh.gif . samo izgleda da nece biti bash do 2 jer sam ja ostao do 3 i 20 i jos nije bio fajront ali su upalili svetla...inace disco ko disco....meni smor.....OCU METAL violent.gificon_mad.gif . inace sledece subote - gay osamdesete icon_uhoh.gificon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego reche mi kolega da je bio pre neku nedelju (u nedelju) i da je bilo uzas prazno, mada znam da je bio jos neki dobar razlog da bude prazan (al' jebemga nije da ja sad mogu da se setim)...

Mislim da je to bio dan posle makenbala, i to veceje bio najt na akademiji FULL MOON MADNESS...... i dan pre Sv. Dzonija.... ne znam shta je josh moglo da bude.....

 

Idemo onda sledeci petak u kst ( imam osecaj da ce biti poslednji..)a i nismo bili sto godina.....

 

@Jackie Brown- Jel radila rupa za metal onaj petak kad si bila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

inace sledece subote - gay osamdesete wallbash.gif

Je ..le ih 80-te icon_evil.gif Sta se svi guraju na te 80-te icon_mrtav.gif

Poslednji put kada sam bila petkom dj je pravio toliko ocajne prelaze da je posle Korna pustio Eye of the tiger icon_cry.gifwallbash.gif

Stvarno kad ce rokanje ...

Metal se vise ni nezna kojim je danom ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje dve drugarice su platile te pare... i ostale pola sata, toliko im je bilo dosadno (a inace izlaze na fensi osamdesete...) e onda su otishle na mashinac, gde je ulaz bio 1500 ali su sve bili tipovi, pa su ih pustili za dz... i provele se fenomenalno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je to bio dan posle makenbala, i to veceje bio najt na akademiji FULL MOON MADNESS...... i dan pre Sv. Dzonija.... ne znam shta je josh moglo da bude.....

 

Idemo onda sledeci petak u kst ( imam osecaj da ce biti poslednji..)a i nismo bili sto godina.....

 

@Jackie Brown- Jel radila rupa za metal onaj petak kad si bila?

Pa malo smo mi prerasli KST(vrshnjak)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije fer da samo ti budes pedofil....Da li je nekoliko meseci ili godina u pitanju,nije vazno,ali svi smo mi pedofili u dusi...

Ama, nije to nishta loshe, zajeeeeeebancija, to je , vidish 'konceptualno' pitanje mentalnog zdravlja....

 

icon_rockdevil.gif

Edited by Lara_84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...