Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

Ah,kada budes nosila majcu Maidena,ja te ni govnavom motkom necu dirnuti....Konceptualno cu te ignorisati.... icon_smile.gificon_smile.gif

Aman, ja volim Medene..... icon_mrgreen.gif naravno..

Ali kad obucem majcu, tek cu onda biti in ......

 

@Angel of Desire - vidim da imam saucesnika iz senke... racunam na tvoju podrsku i zajednicke memoare

icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aman, ja volim Medene..... icon_mrgreen.gif naravno..

Ali kad obucem majcu, tek cu onda biti in ......

 

@Angel of Desire - vidim da imam saucesnika iz senke... racunam na tvoju podrsku i zajednicke memoare

icon_cool.gif

Ah,ovo postaje besmisleno.....

Neka,neka....Angel ce lepo da ti ''asistira'' u pisanju memoara.... icon_redface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma, ja sam tu samo da se ne bih drogirala... icon_smile.gif

Ma samo opushteno, sve prepusti meni..... icon_cool.gif

 

@Vlada Jet - ko se to nama javlja...matorac, a mrred.gif Elem, moja drugarica je slusala intervju Bore Corbe koji je rekao

Shta je ovo, privatizuju kst?!? shta je sledece -hram Sv Save
elem sami prosudite koliko nam ovakve izjave idu u korist......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neeeemoj da se ljutis na njega...... icon_smile.gif

Shta ja mogu kad je neupucen.... elem, zaboravila sam da dodam da po novom nekom propisu navodno kst radi od 10 do 2 i uprava se bunila shta li, jer su studenti na faxu do 10, tako da se ne moze otvoriti pre 11..... uopshte ne znam shta ce biti sa tom rupom

Sve manje i manje mesta za izlaske...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shta ja mogu kad je neupucen.... elem, zaboravila sam da dodam da po novom nekom propisu navodno kst radi od 10 do 2 i uprava se bunila shta li, jer su studenti na faxu do 10, tako da se ne moze otvoriti pre 11..... uopshte ne znam shta ce biti sa tom rupom

Sve manje i manje mesta za izlaske...

Moramo naci novo mesto za izlazak kako znamo i umemo.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neki mnogo zajebani investitori iz EU? Ma neka zatvore tu rupchagu vishe... Svoje najgore trenutke sam proveo u KSTu...

 

Ali ipak sam jednom ustao! Islo mi se u WC... I bolje da sam se upish'o u gace nego sto sam otishao u WC...

Da,mnogi su imali lose momente u KST-u,ali nekima je to mesto znacajno za odrastanje i sazrevanje.Neke jako lepe uspomene ih vezuju za to mesto.Ja tamo izlazim jer mi je najblize i nemam neke preterano dobre,niti lose uspomene vezane za to mesto.Imam uspomene,kao i svi koji tamo izlaze.Bilo bi mi zao da ga zatvore jer mislim da je jedno od retkih mesta na koje mozes da izadjes da ne vuce dozu fensizma i nekih jako teskih parfema....I iskreno,pivo nije skupo.... icon_da.gificon_da.gificon_da.gif Slazem se da cesto ume da smori i da ti se smuce iste face koje gledas unazad x( u zavisnosti kada si poceo\la tamo da ides)godina.Sve je to meni jasno,ali ipak bih volela da ga ne zatvaraju.To je mesto sa nekom malom istoriom,pa i moji su tamo isli sa svojim drustvom,a sada ja idem....Nekako je to tradicija koja ume da bude jako slatka.... icon_da.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...