Jump to content

PSYCHEDELIC TRANCE


Zagrivuk

Recommended Posts

Bolje je bilo prosle god!!! Dosao sam oko 12 i cekao sam 3 sata da krene Astral! Cepali su jako kratko, do 5-5 i 15... ozvucenje je bilo lose, nisam neke pesme mogao da prepoznam ljudski. i velika zamerka sto nisu pustali Enlightened Evolution, Searching For UFO i bilo sta sa Dancing Galaxyja! svaka cast za mahadevu, people can fly i let there be light! otprilike da sam se samo uz te tri pesme uziveo. ove ostale su me smorilie posto ih i neznam tolko dobro a i nisam ljudski mogao da ih prepoznam. covek pomenu da je bio pusten Kabalah, al ja nisam bio izvalio... inace secam se prosle god da su poceli oko 1, trajali do 5 i pustili brdo dobrih stvari! a i ozvucenje je bilo extra tada! I VELIKI MINUS ZATO STO STE DIGLI CENU KARTE SA 650 NA 1000 DIN!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto si se ti uvredila?

Kad si pljuvala Guardiana mi smo cutali, cak si ih na Goasapiensovom forumu ispljuvala pa te zanimao review. Tako i mene sad zanima uostalom ne bitno zaboravi.

 

edit: i nije kako ja kazem ako malo bolje pogledas svi se jebeno gudraju i sama znas.

Edited by enclave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto si se ti uvredila?

Kad si pljuvala Guardiana mi smo cutali, cak si ih na Goasapiensovom forumu ispljuvala pa te zanimao review. Tako i mene sad zanima uostalom ne bitno zaboravi.

 

edit: i nije kako ja kazem ako malo bolje pogledas svi se jebeno gudraju i sama znas.

 

Pa, shto si ccutao ? MOje sweto prawo je da kazhem kada mi se neshto ne swidja, a joss swetije da ismewam to isto :lol:

Ne budi takaw bukwalista, nie zdrawo.

Za smisao za humor je potrebno ipak malo wisse wijooga. Bespotrebno h8owanje niakd necu podrzawati :pivopije:

Dodji na trens, budi deo mase koju si uprawo deklarisao kao raspalu, udji sebi u usta : )

 

Ima Stargate u skcu [ alien project i space caT plus techno stage dole : )], ima u X Lagumu XPerimenT DJewi plus after, a ona brodu Olympic je OM komjunity zzurka, dark trance plus after od 6h.. Karta za Star je 1300 u pp, za XLagum je bila 900, a za Olympic 1200, after 400kinti.

 

Happy New Trance Year :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...