Jump to content

Najlepša gitara


Koja je najlepsa gitara?  

262 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Oooo jebote!!! Sam si rekao da se lozis na Beast-a.I sam znas da su "satanisticki kurci" lepsi od smarackih klasika(LP,Strat).To su mnooogo dosadne gitare. icon_mrgreen.gif  icon_da.gif  icon_da.gif  icon_da.gif Prodaj ti onu tvoju i daj kupuj nekog Platinum Beast-a!!! icon_da.gif  icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif  icon_mrgreen.gif  icon_da.gif  icon_da.gif  musik19.gif  musik19.gif

Kao sto sam i napisao u potpisu neki to nikada nece shvatiti!!!!

 

Za one majmune koji ne razumeju neka samo pogledaju dole mada vam ni to nece pomoci jer za vas nema spasa!!!

evotigana.gifevotigana.gifevotigana.gif

Edited by Dragan Pagan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam od onih koji ocenjuju gitare po izgledu,naravno da je neki LP od 2000eura bolji od Warlocka od 600eura.Ali Warlock cim se negde pojavi odmah ulazi u oko svima,sto sa siljcima icon_smile.gificon_smile.gif a sto i svojim prelepim dizajnom.Ja cu uvek biti za one siljate sekire od gitara, jednostavno me vise zanimaju nego "obicne" gitare.Volim taj loodi izgled!!!A od nekih "obicnih" gitara obozavam Ibanez-najlepsa stratolika gitara po meni! icon_da.gificon_da.gifmusik19.gif

 

Btw.Ti si iz Posmrtne Liturgije jel tako?

Vec sam pitao nekog lika to isto!Mislim da je to Grof Drobikus.Morao sam....jace je od mene icon_redface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proce vas ta sranja! Siljci, rogovi, ajkulini zubi & staff, kad postanete dobri muzicari i uozbiljite se! Meni se trenutno najvise svidja Gibson (jebo te koji nije ni pomenut, ne mogu da verujem) EXP (Explorer) New Century. Jednostavna ozbiljna gitara. A pre svega najbolji zvuk!!!

 

Uostalom vidji avatar!

 

<------- icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proce vas ta sranja! Siljci, rogovi, ajkulini zubi & staff, kad postanete dobri muzicari i uozbiljite se! Meni se trenutno najvise svidja Gibson (jebo te koji nije ni pomenut, ne mogu da verujem) EXP (Explorer) New Century. Jednostavna ozbiljna gitara. A pre svega najbolji zvuk!!!

 

Uostalom vidji avatar!

 

<-------  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif

Pa naravno da nije pomenut Gibson kad pricamo o NAJLEPSHIM

gitarama, a ja mislim da se ti samo tripujes da si se uozbiljio ili popravio i zelis to da potkrepis time sto ti kao oblik gitare nije bitan. Nije nuzno da postanesh smarach kad odrastesh. To sto imas upecatljivu gitaru mozda ne utice na tebe kao muzicara ali utice na tebe kao izvodjaca, deo je tvog imidza, i nekad je mozda i bitnije nego sam zvuk (uostalom 90% slushalachke populacije gitare moze po zvuku da deli samo na dobre i lose).

Edited by Herr_Wolf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oooo jebote!!! Sam si rekao da se lozis na Beast-a.I sam znas da su "satanisticki kurci" lepsi od smarackih klasika(LP,Strat).To su mnooogo dosadne gitare.    Prodaj ti onu tvoju i daj kupuj nekog Platinum Beast-a!!!
Stoti put se demantujem na ovoj temi jer vise ne mogu da razgranicim dali ljudi pricaju o najboljim ili najlepsim. Onaj beast bi bilo lepo imati, jer je po mom skromnom misljenju najsmeliji dizajn. Naravno pored nje imati gitaru koja ne pokusava da ti probode rebra. Kada bih bilo love na bacanje, verovatno bih posedovao primerak, ali sto se tice svirljivosti nebih menjao svoju gitaru ni za jedan BC na nasem trzistu. Worlock mi je na moje zaprepascenje iznenadjujuce udobna gitara, ali ipak nije dovoljno dobra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stoti put se demantujem na ovoj temi jer vise ne mogu da razgranicim dali ljudi pricaju o najboljim ili najlepsim. Onaj beast bi bilo lepo imati, jer je po mom skromnom misljenju najsmeliji dizajn. Naravno pored nje imati gitaru koja ne pokusava da ti probode rebra. Kada bih bilo love na bacanje, verovatno bih posedovao primerak, ali sto se tice svirljivosti nebih menjao svoju gitaru ni za jedan BC na nasem trzistu. Worlock mi je na moje zaprepascenje iznenadjujuce udobna gitara, ali ipak nije dovoljno dobra.

Nebi menjao za BC??? icon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gif Dobro, mozda nebi za Bronze ali za neki Platinum,Platinum Pro,NJ??? Aaaaa? Ako budes rekao da nebi znam da lazes iz dna duse! icon_da.gif

 

HAIL TO BC RICH!!!! icon_rockdevil.gifmusik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa naravno da nije pomenut Gibson kad pricamo o NAJLEPSHIM

gitarama, a ja mislim da se ti samo tripujes da si se uozbiljio ili popravio i zelis to da potkrepis time sto ti kao oblik gitare nije bitan. Nije nuzno da postanesh smarach kad odrastesh. To sto imas upecatljivu gitaru mozda ne utice na tebe kao muzicara ali utice na tebe kao izvodjaca, deo je tvog imidza, i nekad je mozda i bitnije nego sam zvuk (uostalom 90% slushalachke populacije gitare moze po zvuku da deli samo na dobre i lose).

Breate ukusi su razliciti! Meni se trenutno najvise svidja Gibson EXP!! A pogotovo kad mu cujes zvuk, padnes na dupe..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nebi menjao za BC???    Dobro, mozda nebi za Bronze ali za neki Platinum,Platinum Pro,NJ??? Aaaaa? Ako budes rekao da nebi znam da lazes iz dna duse!

Za bronze nikako, platinum da mi se oce do sad bih prodao californiju i da za te iste pare kupio platinum, platinum pro vise ne postoji, tako da jedino sto bi bilo izvodivo je NJ ( ustvari NT sada), naravno warlock posto mi je extra udoban oblik, za razliku od ostalih rogonja, strela, explorera i ostalih satanistickih qraca icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za bronze nikako, platinum da mi se oce do sad bih prodao californiju i da za te iste pare kupio platinum, platinum pro vise ne postoji, tako da jedino sto bi bilo izvodivo je NJ ( ustvari NT sada), naravno warlock posto mi je extra udoban oblik, za razliku od ostalih rogonja, strela, explorera i ostalih satanistickih qraca icon_mrgreen.gif

Najjace da bi za polovnu Californiu uspeo da kupis Platinum BC!Racunaj koliko bi ti skinuli sa cene zbog... icon_biggrin.gif

 

Btw.BC ne pravi Explorere. icon_rolleyes.gif

 

Satanisticki qrci Rulz! Fuck fensy! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko nije ni spomenuo da bc pravi explorere, procitaj post malo bolje icon_mrgreen.gif

Californija = 36,045

Platinum Warlock = 28,500

Najjace da bi za polovnu Californiu uspeo da kupis Platinum BC!Racunaj koliko bi ti skinuli sa cene zbog...
Sitnih ogrebotina zbog trzalice koje se lako mogu srediti kvalitetnom kozmetikom...

A i kad ne bi dobio za nju 28.500, zafalilo bi mozda 20 - 30e, sto nebi bio neki problem, i ti ga sad cepidlacis. Uostalom cena govori koja je gitara bolja icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...