Jump to content

Najlepša gitara


Koja je najlepsa gitara?  

262 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Mislim da imash Jacksonov Alexi Laiho signature, zatim ESP-jevi tog oblika imaju 24 praga koliko ja znam.

 

Ne znam za najlepshu gitaru, ali znam za najruzhniju:

 

DSRVTAGH1_.jpg

 

Shto je najgore, ova spodoba nije fotoshopirana, nego zapravo postoji... bljuc.

 

:mhihi: pokidao sam se kad sam video...

 

 

@topic,

 

jbg najlespi mi je les paul... jednostavan i lep.. ovo ostalo je popala.. sto se izgleda tice..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Meni su Lado gitare mlogo lepe...

 

P.S. Za onog ko ne zna Iron Maiden gitaristi su koristili Lado gitare (I bass gitare) sredinom 80-ih. Vecina albuma Powerslave kao i turneje (a bogami i kasnije na SiT i SSoaSS albumi i turneje) su odradjeni na Lado gitarama, jer su ovi imali sponzorstvo... Oni su jedina velika imena koja su koristila ove odlicne gitare, kako po izgledu tako i po zvuku Setite se samo spota Aces High i Liv After Death koncerta :rockdevil::da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Meni su Lado gitare mlogo lepe...

:rockdevil::da:

 

+1

 

Nije zezanje. Interesantno da je nas covek, Hrvat. Stavise, upoznao ga ovaj moj ortak, ja bih rekao. Postena rabota. Kad smo kod gitara mejdinKanada, naci cu ovo jednog dana, makar mi to bilo poslednje...

 

RS4_Marcellos1.jpg

 

RS-4_1.jpg

 

cat-guit1.jpg

 

http://www.larrivee-electrics.co.uk/contri.../images/DG1.jpg

 

Ovo mi malo sumnjivo. Naprava je iz 1989, najkasnije. Je li bre Jacksone...

DH1.jpg

 

 

Naravno, za Kuma:

 

cat-bass.jpg

 

More of the same:

 

PH3.jpg

 

tl3.jpg

 

Gej? Ne'a veze :no:

 

TM1.jpg

 

VR1.jpg

 

 

Edited by Dersu Uzala

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Hvala, Kume!

 

+1

 

Stotinu mu spaljenih stabala jove! Nadam se da onaj javorov list ima duplu simboliku. :mrgreen:

 

:pivopije:

 

:da:

 

Evo na primer ovaj sestozicni sa slike:

 

Larrivee RB-2-6 CM Bass

 

Features

 

(as of Jan 1988) 6 string, 34" scale, 24 fret, 55mm nut, neck-thru, three piece laminated Eastern maple neck, three piece laminated Eastern maple body with carved maple top, ebony fingerboard, Larrivee solid brass bridge, Schaller tuners, Graph Tech nut, active pickups, Schaller strap locks. Available in sunburst or translucent colours.

 

Optional extras - black hardware, bound neck & headstock, fretless, left handed, hardshell case.

 

Da sviram bas malo aktivnije, mislim, sha, odma bi pazario to napravo.

 

E, nego zaboravih, ovaj neki moj drugi ortak sto pravi djitre (ne taj, nego jedan drugi, nas ortak a isto Juzni) izasla mu 'kritika' u GP.

 

Znaci

.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

B. C. Rich WarlockПоседујем ову гитару, колико је лепа толко је и скрнава
зато што вероватно поседујеш ворлока из индонезије са све налепницом "inspected by _____" Јел сам у праву?!а за онај драко мислим да би дилан дог рекао "Стотину ми вампира"!!!
Meni su Lado gitare mlogo lepe... P.S. Za onog ko ne zna Iron Maiden gitaristi su koristili Lado gitare (I bass gitare) sredinom 80-ih. Vecina albuma Powerslave kao i turneje (a bogami i kasnije na SiT i SSoaSS albumi i turneje) su odradjeni na Lado gitarama, jer su ovi imali sponzorstvo... Oni su jedina velika imena koja su koristila ove odlicne gitare, kako po izgledu tako i po zvuku Setite se samo spota Aces High i Liv After Death koncerta :rockdevil::da:
ајд постује неку слику! Сада ме живо интересује да видим мејдене на тим турнејама са тим гитарама!

Share this post


Link to post
Share on other sites

...

ајд постује неку слику!

 

Spot Aces High. Klasika.

U tom periodu su najviše odstupali od standardne varijante Murray-custom strat, Smith-Gib'on. Harris je čak i na omotu Powerslave sa Lado bassom, no sudeći po slikama, uživo nešto baš i nije preozbiljno shvatio endorsment, pa se i dalje drži Prece.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deder osvezite mi memoriju. Koji bese Gib'on? Ja se secam da je Smith or oslobodjenja furao Ibaneze, prvi lik u svemiru.

 

Zlatni Gibson Les Paul, to mi je, kako je on sam rekao, prva ozbiljna gitara koju je kupio pa mu je narocito draga. Furao je na pocetku neke Ibanze, cak sam video i neki crveni explorer, ali je posle perioda sa Lado gitarama presao na Fender Stratocaster i Jackson. Kaze da mu je Jackson omiljena gitara, ali da je ne nosi na koncertima iz prostog razloga sto je previse teska :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zlatni Gibson Les Paul, to mi je, kako je on sam rekao, prva ozbiljna gitara koju je kupio pa mu je narocito draga. Furao je na pocetku neke Ibanze, cak sam video i neki crveni explorer, ali je posle perioda sa Lado gitarama presao na Fender Stratocaster i Jackson. Kaze da mu je Jackson omiljena gitara, ali da je ne nosi na koncertima iz prostog razloga sto je previse teska :D

 

pa ne znam bas dal je king V koji on gotivi bas nesto mnogo tezak, mozda je mislio na starije jacksone...

furao je on i dean jedno vreme ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...