Jump to content

Najlepša gitara


Koja je najlepsa gitara?  

262 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ne znam,meni se bas taj oblik gitare nikad nije svidjao...

ovo je lijepa gitara

user posted image

Ovo nije moj tip gitare. Drugar ima Hamer CalQ koja je slicna ovoj.Doduse ovaj Ibanez je lepsi od Hamer CalQ icon_biggrin.gif Meni se takve gitare upste ne svidjaju, nekaku su mi "kantri".CalQ mi je nekako "narodnjacki", nevolim ti ja to!!! :no:Jedino sto mi odgovara na toj gitari je vrat i nista vise.

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Wolfy

Ovo nije moj tip gitare. Drugar ima Hamer CalQ koja je slicna ovoj.Doduse ovaj Ibanez je lepsi od Hamer CalQ Meni se takve gitare upste ne svidjaju, nekaku su mi "kantri".CalQ mi je nekako "narodnjacki", nevolim ti ja to!!! :no:Jedino sto mi odgovara na toj gitari je vrat i nista vise.

Nemoj mi vredjas gitaru violent.gif , Sto se tice vrata odgovarao bi ti i ibanez posto je dimenzija kao Wizard II, jedino sto su pragovi blago zakrivljeni = ( a na wizardu mislim da su ravni = [

 

@ Dersu

Proci ce i to.

Ne znas ti njega no.gificon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Nije losa, nije losa. To cudo pakuje Duncan-a SH4 iliti JB (Jeff Beck). Fino zvuce ti magneti za svakojak'e aplikacije. Secam se na jednom od tih NAMM show-ova, dosao Marty sa tom napravom, ub'o se na Crate shtandu (booth-u) u Blue Voodoo glavurdu i opalio kliniku od jedno 2 sata. Ortak i ja mokri laugh.gif . Posle smorismo coveka, imam dan danas neke slike ali mrzi me da ih trazim. Pita on 'Odaklen ste vas dvojica? Juga, a? Nikad cuo...'

Objasnimo mu mi, 'dead center between Italy & Greece'. Uvek pomaze icon_da.gif . Nabasam svake godine ili dve na njih (oko godisnjih ciscenja). Obuzme me neka toplina ph34r.gif .

Edited by Dersu Uzala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije losa, nije losa. To cudo pakuje Duncan-a SH4 iliti JB (Jeff Beck). Fino zvuce ti magneti za svakojak'e aplikacije. Secam se na jednom od tih NAMM show-ova, dosao Marty sa tom napravom, ub'o se na Crate shtandu (booth-u) u Blue Voodoo glavurdu i opalio kliniku od jedno 2 sata. Ortak i ja mokri  laugh.gif . Posle smorismo coveka, imam dan danas neke slike ali mrzi me da ih trazim. Pita on 'Odaklen ste vas dvojica? Juga, a? Nikad cuo...'

Objasnimo mu mi, 'dead center between Italy & Greece'. Uvek pomaze  icon_da.gif .  Nabasam svake godine ili dve na njih (oko godisnjih ciscenja). Obuzme me neka toplina  ph34r.gif .

ajd,baci slike kad ih nadjes. icon_wink.gif

A sta je bilo s onim da ces se slikati sa beckerom i sa clanovima testamenta,mislim da si mi nesto pricao o tome,ako se dobro sjecam... pivopije.gif

Edited by Sitch Boe

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...