Jump to content

Recommended Posts

za razliku od komunizma koji zeli da nas sve strpa u fabrike da radimo za gazde

 

Shto sjeba sve ovim biserom, jooooj nesreco... Mozda bi ti neko i poverovao u to shto prichash... Ali morash priznati da ti opshta kultura nikako nije bolja strana lichnosti. Nikako...

 

Mrzi ti shta god zelish, samo daj izrazavaj se pravilno... ne bulazni.

 

To shto si ti mrzish, sreco... je kapitalizam. :blush:

 

Problem vas komunista je sto zivite u proslosti zato ce te u proslosti i da ostanete.

 

Kapitalizam je proshlost?! Ne u mom selu...

 

I za kraj... najveca projekcija veka...

Na zalost mnogi ljudi ovde ne kapiraju neke stvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Syrant
Na zalost mnogi ljudi ovde ne kapiraju neke stvari.

 

Nacional Socijalizam je ideologija koju mogu da preuzmu svi narodi pa cak i druge rase.

Tako na primer u japanu postoji NS partija a u Americi postoji NS partija crnih musliamna.

Te komunisticke gluposti da bi smo mi bili nekakva jeftina rada snaga dasu nemci pobedili su gluposti.Nacional Socijalizma je ideologija i pre svega zivotna filozofija za razliku od komunizma koji zeli da nas sve strpa u fabrike da radimo za gazde ,NS tezi ka tome da stvori normlaan i prirodan svet u kome bi smo ziveli.

Srpski NS su radili na tome da NS prilaogde srpskim obicajima i srpskoj tradiciji i kakve sad to veze ima sa Hitlerom?

 

Problem vas komunista je sto zivite u proslosti zato ce te u proslosti i da ostanete.

 

 

Ti lepo završi školu pa radi u nekoj firmi, u kancelariji, il' još bolje otvori svoju firmu pa budi gazda, al' uuups...tad bio komunista zar ne? Ili ne, kapitalista...?

Ovako budi nacional socijalista i sistemski parazit, nemoj da radiš, živi o socijalnoj pomoći, al' bar nećeš raditi za gazdu i biti pod čizmom komunizma odnosno kapitalizma. Srpski NS NE POSTOJI. Sve vas treba u kamenolom stoko neuka.

 

TI da znaš šta su SRPSKI običaji i tradicija I UOPŠTE Komunizam, ne bi ovako srao...DŽONTRA.

Edited by Syrant

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisu....?

meni deluje da ovde ima i ustasa i cetnika i domobrana....

ndh-ustasha-chetniks.jpg

Ja sam lepo rekao Dražinii oni pravi četnici,a uvek će se naći neki kukolj,običan razbojnik...

 

Na zalost mnogi ljudi ovde ne kapiraju neke stvari.

 

Nacional Socijalizam je ideologija koju mogu da preuzmu svi narodi pa cak i druge rase.

Tako na primer u japanu postoji NS partija a u Americi postoji NS partija crnih musliamna.

Te komunisticke gluposti da bi smo mi bili nekakva jeftina rada snaga dasu nemci pobedili su gluposti.Nacional Socijalizma je ideologija i pre svega zivotna filozofija za razliku od komunizma koji zeli da nas sve strpa u fabrike da radimo za gazde ,NS tezi ka tome da stvori normlaan i prirodan svet u kome bi smo ziveli.

Srpski NS su radili na tome da NS prilaogde srpskim obicajima i srpskoj tradiciji i kakve sad to veze ima sa Hitlerom?

 

Problem vas komunista je sto zivite u proslosti zato ce te u proslosti i da ostanete.

Da slažem se sa tim preuzimanjem nacional-socijalizma od strane drugih naroda i to je ono što pričam. Apsurdno je da mi Srbi slavimo Hitlera i Nemački Rajh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na to ''zašto?'' bi trebao da imas normalan odgovor, kad si vec pomeno revionizam, a ne samo ''zato''.

 

To je isto kao kad bi nekog pitao ''zašto su jeli govna?'' a on ti kaže: ''zato''

 

Ako ne znaš zašto je činjenica što je revionizam zabranjen, onda nemoj to ni da pominjes. Drugo, pominjemo Dražu Mihajlovića, recite vi meni dečaci i devočice nacionalisti dični, gde su Dražini četnici izvojevali ijednu bitku za vreme drugog svetskog rata?

Pričati o četnicima u pozitivnom kontekstu u vreme prvog svetskog rata je jedno, a za ''gibaničare'' iz drugog svetskog rata, pominjati ih je isto kao i hvaliti se javno da si homoseksualac.

Takođe, da bi ste pljuvali po komunizmu, morali bi prvo da naučite o istom, a ne da zujite na njega ko muve na govna. Isto važi i za nacionalizam, fašizam, socijalizam...

 

I, premda ste bili mali, ali zar vladavina i diktatura Slobodana Miloševića nije bila na pragu nacionalsocijalističke strukture, koja nas je sjebala 50 puta više nego što je Tito uspeo da napravi dugovanja i kredite za celu svoju vladavinu.

 

Hoćete nacional socijalizam, idite na Kosovo, bunite i borite se protiv njegove nezavisnosti, BUDITE SRBI!

Borite se za srpsko...a ne samo da pričate o Jan Stjuartu da se borio za pravu stvar...Za šta se izborio? Da 90% svog života bude socijalni slučaj...strašno...

E pa ti lepo uzmi neko istorijsko štivo pa pročitaj a nemoj se obrazovati iz partizanskih filmova(koji se i dan danas repriziraju po 666.put) ! Npr. na slici koja je bila u svim udžbenicima koja prikazuje 'partizane' kako sprovode zarobljene Nemce nakon oslobađanja Užica,jasno se vide četnici sa svojim šubarama i kokardama(čisto sumnjam da su to partizani nosili) . Propaganda je opasna stvar,i danas nas zeza... A pre bih rekao da vi baš ne znate dovoljno o komunizmu,osim onog malo iz škole. Samo se ložite na to jer je kul! Vidim gomilu ljudi kako nose majice sa likom Če Gevare,a pola njih ne zna ko je on i odakle je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Syrant
E pa ti lepo uzmi neko istorijsko štivo pa pročitaj a nemoj se obrazovati iz partizanskih filmova(koji se i dan danas repriziraju po 666.put) ! Npr. na slici koja je bila u svim udžbenicima koja prikazuje 'partizane' kako sprovode zarobljene Nemce nakon oslobađanja Užica,jasno se vide četnici sa svojim šubarama i kokardama(čisto sumnjam da su to partizani nosili) . Propaganda je opasna stvar,i danas nas zeza... A pre bih rekao da vi baš ne znate dovoljno o komunizmu,osim onog malo iz škole. Samo se ložite na to jer je kul! Vidim gomilu ljudi kako nose majice sa likom Če Gevare,a pola njih ne zna ko je on i odakle je...

 

Prosvetli me...

Ja sam uvek mislio da je Če došao odakle i Isus :):):)

 

Komunizam se ne uči u školi i nikad i nije, niti na pravi način...

Što se tiče partizanskih filmova, to što ih i danas puštaju na tv-u znači da i današnja vlast oseća nostalgiju prema old skul vremenima. Hoćeš mi reći da su bolji američki filmovi o klanju sa vijetnamcima?

 

I Če se za razliku od nisko-čelo Stuarta borio za pravu stvar, za život bez tih vaših socijalističkih i kapitalističko šovinističkih okova...Ja bih mogao do kraja sledeće nedelje da pričam i o Čeu i o Titu i o Staljinu, Rankoviću, ali koji moj?

 

 

O komunizmu sam učio i slušao još dok su tebi u obdaništu bacali čarape u wc šolju, zato nemoj meni prosipati te fazone. Ja možda pričam prostije jer me mrzi da ovde razvijam nauku (nemam kome), ali za razliku od vas desnomudih poznajem materiju.

 

Ti partizani o kojima ti pričaš su mogli biti i italijanski i kineski, nismo samo mi imali partizane...

A zar i NS nije teška propaganda, bendovi, neke kvazi stranke, sve neko javno isticanje i hvalisanje...Ja ne vidim da se komunizam tako nasilnički eksponira...

 

Ian Stuartu je Rudolf Hes bio ekvivalent vrdnosti, šupak kojeg su navatali i koji j tavorio u zatvoru do 1987...Ako mu je uzor bio neko ko je 46. godina proveo kao zatvorska bitch...svaka mu čast.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa npr. ja pitam ortaka koji nosi Čeovu majicu iz koje je on zemlje a on ni pet ni šest nego iz Italije!! E znam da je to slučaj sa još mnogima. Ima i među tim filmovima nečeg što valja ali 98 posto je teški trash,čista Titova propaganda i kurčenje! pa i nisi baš puno stariji tako da nemoj sa tim forama o obdaništu. Izvini ali ne znaš baš toliko koliko misliš da znaš. I da kažemo da je komunizam imao dobru zamisao,kod nas je zasrao kao i svuda po svetu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Syrant
pa npr. ja pitam ortaka koji nosi Čeovu majicu iz koje je on zemlje a on ni pet ni šest nego iz Italije!! E znam da je to slučaj sa još mnogima. Ima i među tim filmovima nečeg što valja ali 98 posto je teški trash,čista Titova propaganda i kurčenje! pa i nisi baš puno stariji tako da nemoj sa tim forama o obdaništu. Izvini ali ne znaš baš toliko koliko misliš da znaš. I da kažemo da je komunizam imao dobru zamisao,kod nas je zasrao kao i svuda po svetu!

 

Ja samo vidim da ti nemaš pojma o čemu pišeš...

 

''komunizam je imao dobru zamisao, ali je zasro i kod nas i po celom svetu''-strašno.

 

Kako recimo filmovi iz 82,3,4 mogu biti Titova propaganda kad je on bio pokojni u to vreme?

Koliko ja mislim da znam, znam, sve ne znam...bože moj, ko i zna sve...?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Syrant..ti si, ako se ne varam, par puta napustao ovu temu..pa joj se opet, kao neprezaljenoj ljubavi vracas :)

 

Zasto je vas komunizam los? Zato sto komunizam ne priznaje najbolje i najhrabrije. Zato sto vas komunizam ne brine o jednom narodu i jednoj rasi. To je proslost. Lepo kaze drug B.A.D. Mozete jedino opstati po prasumama Juzne Amerike, medju majmunima. Nacional-socijalizam nikada nece umreti iz prostog razloga sto se temelji na prirodnim zakonima. I svakoga dana smo sve jaci i jaci. Sve nas je vise i vise. U Nemackoj imamo cak 13% u ovom trenutku. Na vama je da se uplasite za svoju buducnost. Cekaju vas pacovske rupe.

 

I na kraju...Kakve ovo veze ima sa Skrewdriverom? Vi imate potrebu da dodjete i popljujete na sve ono sto ne odgovara vasim anarho-levicarskim stavovima. Nisam video da se bilo ko nervirao zbog vasih levicarskih bendova i ideja. Jednostavno, totalno ste nebitni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta bre nemam pojma o čemu pričam??? Pa Tito ni danas nije živ pa se kunu njega kao da je Bog! ne izvlači mi reči iz konteksta. Rekao sam ''i da kažemo da je imao dobru zamisao...'' . Ja tvoje postove bar pažljivo pročitam jer to je osnovni red .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Syrant
Syrant..ti si, ako se ne varam, par puta napustao ovu temu..pa joj se opet, kao neprezaljenoj ljubavi vracas :)

 

Zasto je vas komunizam los? Zato sto komunizam ne priznaje najbolje i najhrabrije. Zato sto vas komunizam ne brine o jednom narodu i jednoj rasi. To je proslost. Lepo kaze drug B.A.D. Mozete jedino opstati po prasumama Juzne Amerike, medju majmunima. Nacional-socijalizam nikada nece umreti iz prostog razloga sto se temelji na prirodnim zakonima. I svakoga dana smo sve jaci i jaci. Sve nas je vise i vise. U Nemackoj imamo cak 13% u ovom trenutku. Na vama je da se uplasite za svoju buducnost. Cekaju vas pacovske rupe.

 

I na kraju...Kakve ovo veze ima sa Skrewdriverom? Vi imate potrebu da dodjete i popljujete na sve ono sto ne odgovara vasim anarho-levicarskim stavovima. Nisam video da se bilo ko nervirao zbog vasih levicarskih bendova i ideja. Jednostavno, totalno ste nebitni.

 

Od sveg srca vam preporučujem pesmu od Bitlsa - Miruj Stoko.

 

''U Nemačkoj imamo...'' pa idi u nemačku, koji kurac ćeš ovde, taman da vas bude 14%.

I što da se ljudi nerviraju zbog levičarskih bendova i ideja, kad su produktivnije, spontanije i normalnije od svih vaših ''prirodinih zakona''-očigledno aludiraš na zakone prikladne amazonskim dzunglama.

Ako nacional socijalizam brine o jednom narodu i o jednoj rasi, zašto se onda ložiš koliko ima nacista u nemačkoj...srbi i nemci su dva različita naroda,ne? Po svoj prilici, ti si latentni komunista.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se borim za Belu Evropu druze komesaru. To sto ti govoris je sovinizam koji vi komunjare zelite da usadite medju Evropljanima. Vi ste ti koji ste navukli multi kulti sljam, pa sada moramo da uzimamo stvar u svoje ruke :cool:

Danas Nemacka, sutra Francuska..jednog dana i Srbija. Zapitaj se da li za tebe ima mesta :)

Srbi i Nemci su 2 Arijevska naroda. Ne treba da ti crtam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Syrant
Ja se borim za Belu Evropu druze komesaru. To sto ti govoris je sovinizam koji vi komunjare zelite da usadite medju Evropljanima. Vi ste ti koji ste navukli multi kulti sljam, pa sada moramo da uzimamo stvar u svoje ruke :cool:

Danas Nemacka, sutra Francuska..jednog dana i Srbija. Zapitaj se da li za tebe ima mesta :)

Srbi i Nemci su 2 Arijevska naroda. Ne treba da ti crtam :)

 

 

Gospodine skru mi ga drajveru , ti toliko lupetaš da je to sevdah za čitati i gledati. Polsušaj savet:

Vladimir Ćorović - Istorija Srba, čitaj, uči, prožimaj, nemoj da lupaš ko pička po samaru.

 

Samo uzimajte vi stvar u svoje ruke, ja bi vam je dao ili usadio, kako već...drage volje.

 

Danas zeleno, sutra crveno, prekosutra žuto...:):):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest 10 dinara
Shto sjeba sve ovim biserom, jooooj nesreco... Mozda bi ti neko i poverovao u to shto prichash... Ali morash priznati da ti opshta kultura nikako nije bolja strana lichnosti. Nikako...

 

Mrzi ti shta god zelish, samo daj izrazavaj se pravilno... ne bulazni.

 

To shto si ti mrzish, sreco... je kapitalizam. :blush:

Kapitalizam je proshlost?! Ne u mom selu...

 

I za kraj... najveca projekcija veka...

 

Za izrazavanje na forumima me boli ona stvar.Zao mi je sto vi komunisti nemate privatan zivot pa su vam vazne tako nebitne stvari poput pravopisa na internet forumu..

 

Ja ne mrzim nikoga jer je moja ideologija za razliku od tvoje ideologija ljubavi.

 

Lepo je rekao Dragos Kalajic

 

Prirodno okruzenje komunista su fabrike..Tako i jeste.

 

Pa cim ti mozes da budes komunista i da velicas takvu glupost ocigledno ne kapiras neke stvari sto se i vidi iz tvog nacina pisanja..

 

Nazalost imas taj trip da sa svakim postom mislisdasi nekog zajebao :)

 

 

 

Syrant

A ti kao ne znas na koje ja gazde mislim.

Pa tek sam sad izvalio koliko ste bre vi glupi :)Mislim na gazde kao sto je bio vas copavi zagorac i ostale komunisticke glavonje koje su zivele lepo od narodne muke i od narodnih para.Nisam sigurno mislio da taj vid gazde o kome ti pises :)

 

Dakle to dasi glup smo apsolvirali.:)

 

Da srpski NS postoji i to odma tebe stavlja u ulogu neuke stoke posto to ne znas.

 

Videces 24 mart-a koliko smo jaci od vas :meshuggah:

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

zbog rasizma antifasisti izbijaju zube po nemackoj...danas nemacka sura srbija... ;)

 

:) :) :) Ovi antifa su bas duhoviti, znaju coveka da nasmeju, posto je smeh zdravi pozitivno utice na zdravlje, ja vam se iskreno zahvaljujem.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...