Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

ne, lestate rece da pozira kao ville, ali da je svakako lepsi, ili u najmanju ruku da ima bolju kosu. problem sa njim (ili to mozda i nije problem) je sto je ozenjen. ne videh jos lika koji lici na burtona (klavijaturistu)

 

kome god treba sta god od HIM-a neki mi sibne pp, posto imam skoro sve ikad snimljeno. ako ste iz beograda, mozemo i kafu da popijemo.

Kako sad ozenjen? Otkad to?

Zar nije prvi klavijaturista Burton?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako sad ozenjen? Otkad to?

Zar nije prvi klavijaturista Burton?

samo da pojasnim: LESTATE je ozenjen, a onaj finski pozer uziva u carima poligamije.

burton je negde cetvrti klavijaturista. pre njega su bili oscari, anti i jusska i mozda jos poneko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne, nego nisam kapirao da li pricas ozbiljno/bukvalno icon_mrgreen.gif.

Ja nikad nemam losu nameru, da ne spamujem dalje na ovoj temi, ako znas na sta mislim... iako sam dolazio u situaciju da pocne pljuvacina na moje postove, iz cistog mira!

Izvini ako sam te zbunio!!! Ja se inace cesto zezam, ali ono, izgleda da je ponekad teze provaliti o cemu se radi... icon_uhoh.gificon_smile.gificon_wink.gifph34r.gifpivopije.gifmusik19.gificon_da.gif

 

Peace G! icon_biggrin.gif

Edited by Ivan_Creed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam koliko si upoznat s radom/postojanjem benda icon_mrgreen.gif. A sigurno se ne bih upustio u pljuvacinu oko HIMa icon_wink.gificon_smile.gif.

Imam 10-tak njihovih pesama na mp3 listi... i pretpostavljam da su 'Join Me In Death', 'Razobrlade Kiss', 'Poison Girl', 'Ressurection' itd. njihove poznatije/bolje pesme (od onih sto imam)... ovo kazem zato sto nisam nista citao/slusao u kontextu ocenjivanja i review-a (iz casopisa, magazina, stagod..) o H.I.M. (His Infernal Majesty - znam i to)... icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...